Method feeder - krmení a krmítka, prostě vše

Jaké krmítka a směsi či pelety používáte na method feeder? Jaké jsou nejlepší měkčené pelety atd. Dávejte odkazy, rady a fotky. Bude dlouhá zima.
Autor diskuse: snobacek - Profil , 7.12.2011 feeder - nástrahy, návnady

NMartin M. - Profil | St 16.1.2013 21:32:20

Pavel S. >> titulky, my gosh, aspon neco :-)

    NPavel S. - Profil | St 16.1.2013 18:04:23

    Rytíř >> to máš slyšet italy,to je něco pro uši

      NRytíř - Profil | St 16.1.2013 17:50:23

      Pavel S. >> tem mele,to je kulomet:-))

        Npista85 - Profil | St 16.1.2013 17:42:36

        Pavel S. >> já je naštěsrí nepotřebuju :-D

          NPavel S. - Profil | St 16.1.2013 17:34:38

          Maďarskej method, nově si de dát i titulky,nejsou sice top,ale lepší než nic.

          http://www.youtube.com/watch?list=PLTaJTlimDwPVesRb​mkQ1xhQj5IgHfjKk0&v=NRhwVUXBeXE&feature=player_embe​dded

            NMrakoš - Profil | Út 15.1.2013 22:00:20

            Martin M. >> Aha, tohle by mi vadilo tak u vláčáku. Až ho hodíš do bazaru, určitě brzo zmizí.

              NMartin M. - Profil | Út 15.1.2013 21:52:16

              Mrakoš >> myslim, ze mi stale lezi v garazi, ale nechytam na nej. Vidi mi na nem prilis dlouha rukojet. U delsiho prutu bych ji snesl, ale u 3,3m prutu to je neprakticke.

                NMrakoš - Profil | Út 15.1.2013 21:29:25

                Martin M. >> Jo, zatím jsem skoro nic neotestoval. Chvíli mi trvalo než jsem získal k methodu důvěru a pak už byla zima. Takže zas na jáře.
                Mimochodem, proč si se zbavil toho feederu od Okumy?

                  NMartin M. - Profil | Út 15.1.2013 21:24:25

                  Mrakoš >> z pstruhovych pelet bych zustal u toho, co se opravdu dava pstruhum na sadkach
                  http://www.pstruharstvi-ujcov.cz/kmiva/cenik-krmiv-​biomar/

                    NMrakoš - Profil | Út 15.1.2013 21:14:19

                    Martin M. >> Jo, to jsou ty pelety - jmenovitě ty pstruhové od 90 kč, vpravo nahoře.
                    Dík za nasměrování. Na jaře to zkusím s nějakýma lepšíma, až se ryby rozežerou. V zimě nebudu mít odvahu experimentovat.

                      Npepson - Profil | Út 15.1.2013 19:37:24

                      Ja si kupujem peletky (2mm,4mm,6mm) od chlapíka,čo chová komerčne ryby.Sú to myslím Coppens.Miešam to s pomletými granulami pre psov (stará zásoba) a nejakou krmítkovkou,aby to lepilo.Viac tam netreba (môj názor).Mám aj origo Starbaits Tuna max,ktorý niekedy primiešam,ale je trochu drahý 2,5 kg/15 Euro.

                        NMrakoš - Profil | Út 15.1.2013 18:31:54

                        Pavel S. >> Teď si kupuju klasické method mixy. Někdy je to snad až příliš účinné :)

                          NMrakoš - Profil | Út 15.1.2013 18:23:31

                          Martin M. >> Možná to jsou šméčka, možná to jen neumím. Peletky (3mm) jsem si nechal vnutit U Habakuka, značka je Hookstar - kilo za 99,- Do method krmítek prej jsou tyhle ideální, říkal prodavač.
                          Zkraje jsem nebyl nadšenej ani z method krmítek, pak jsem jim přišel na chuť. Používám je teprv asi od září.

                            NPavel S. - Profil | Út 15.1.2013 18:16:04

                            Opět,se dostáváme k jádru pudla. Na method nespotřebujete tal moc krmení,pelet. Tak si raději kupte kvalitní na tento způsob lovu určenou návnadu a máte po problému. Výsledek je mnohonásobně větší nemluvě o pohodové práci s ním.

                              NMartin M. - Profil | Út 15.1.2013 18:00:02

                              Mrakoš >> tipuji, ze jsi koupil nejake obycejnejsi pelety, ktere se po namoceni rozpadno na srot a udela se z nich testo.

                                NMrakoš - Profil | Út 15.1.2013 17:32:53

                                Zkoušel jsem peletky jen 2x, podle pravidla mm=minuta. Měly zkraje dobrou konzistenci, ale i když byly slité tak se z nich po chvíli stalo lepidlo. Vytahoval jsem je v krmítku v takovým stavu že nešly skoro vydloubat. Sice je k vodě pořád nosím, ale míchám je s normálním metod mixem. Nevím jestli je ještě pořídím.

                                  Nbarny - Profil | Út 15.1.2013 16:01:52

                                  Ja bych na jaro chtěl tyhle a nebo robin red http://www.as-fish.cz/11834,cz_starbaits-hot-demon-​pelety-700g-6mm.html co vy na to zkoušel je někdo?

                                    NMartin M. - Profil | Út 15.1.2013 16:00:58

                                    iPetulak >> pravidlo mm=minuty plati, pokud pak peletky rychle spotrebujes. Hodinu po takovemto namoceni uz budou prilis suche.

                                      NiPetulak - Profil | Út 15.1.2013 16:00:24

                                      barny >> Pokud si můžu vybrat tak používám 4 mm. Myslím si ale, že nějaký závratný rozdíl mezi 4 nebo 6 mm nebude. Ty 4 mm budou o něco malinko dřív připravené k použití.

                                        Červené karty: MenFish