Method feeder - krmení a krmítka, prostě vše

Jaké krmítka a směsi či pelety používáte na method feeder? Jaké jsou nejlepší měkčené pelety atd. Dávejte odkazy, rady a fotky. Bude dlouhá zima.
Autor diskuse: snobacek - Profil , 7.12.2011 feeder - nástrahy, návnady

pista85 - Profil | Po 7.1.2013 16:42:41

boyscout >> :-D

    boyscout - Profil | Po 7.1.2013 16:41:26

    pista85 >> náhodou pelletes fekete, to rozumím i já :-) Byl i takový film, "Fekete tulipán" :-)

      pista85 - Profil | Po 7.1.2013 16:18:12

      iPetulak >> v klidu ja mu rozumím tak to mam jednodušší takže klasicka hevyna nic extr tvrdeho

        iPetulak - Profil | Po 7.1.2013 16:16:33

        pista85 >> Dík za odkaz. Stejně bych to ale podle odhozovky tipnul min. na HEAVY Feeder.

          pista85 - Profil | Po 7.1.2013 16:05:43

          iPetulak >> http://www.halfanatik.hu/spro/?mid=251 to by měli byt ty pruty

            iPetulak - Profil | Po 7.1.2013 15:55:08

            pista85 >> Odhadoval jsem to podle tloušťky blancu. Jinak jsem nerozuměl ani slovo.

              pista85 - Profil | Po 7.1.2013 15:53:35

              iPetulak >> ty pruty nebyly tak silné jak si myslíš odhazoval krmítko i s krmení kereé melo cca 60g a říkal že to jsou měkké pruty

                iPetulak - Profil | Po 7.1.2013 15:43:07

                Martin M. >> Video moc pěkný, ale ta řeč to je strašný :-). Můj obdiv každýmu kdo ji ovládá. Na druhou stranu by to fakt možná stálo za to otitulkovat. EDIT: nejvíc se mě ale líbil ten tvrdej způsob feederu - silný pruty, velkej naviják a háček - taky to tak občas zkusím.

                  pista85 - Profil | Po 7.1.2013 15:02:53

                  Martin M. >> pokud budu vědět tak ti pomužu

                    Martin M. - Profil | Po 7.1.2013 14:17:13

                    pista85 >> tak to te asi zneuziji pri jine prilezitosti :-)

                      pista85 - Profil | Po 7.1.2013 13:41:24

                      Martin M. >> pokud chceš nějakou čast přeložit tak není problém madarsky celkem umím

                        Martinbati - Profil | Po 7.1.2013 13:40:30

                        Martin M. >> tak nic :)

                          Martin M. - Profil | Po 7.1.2013 13:38:54

                          pista85 >> ja mu rozumim jen cisla na vaze :-)

                            Martin M. - Profil | Po 7.1.2013 13:38:40

                            Martinbati >> je to predevsim reklamni video

                              Martinbati - Profil | Po 7.1.2013 13:15:24

                              Martin M. >> hod to aj sem do videi na mrk, je to celkom dobre video

                                pista85 - Profil | Po 7.1.2013 13:14:05

                                pěkné video a hlavně vše krasně popsano a vysvěttleno snad vše co v tom videu dělal vysvětlil

                                  vyky - Profil | So 5.1.2013 17:40:46

                                  Zdar, MF chytám rok docela intenzivně, hned od začátku jsem pořídil místo mixu kvalitní pstruží pelety. Obrovská výhoda je v tom, že na celé odpoledne spotřebuju tak 3 až 4 dcl peletek- žádný kýbl s krmítkovkou. Bábovičky se dělají úplně sqěle. Postupně je navlhčím, jen tak aby byly měkké ale držely tvar. Pak to je ono, chce to zkoušet než vyladíte jak vlhké potom zůstanou pevně na krmelci ale není z nich břečka. Chytám pelety robin red, halibut podle toho jaké ryby jdou, jen si je vrtám sám. Měkčené jsem zkoušel ale jsou moc měkké, nevydrží tolik. Zkoušel jsem to ze začátku jen tak na nefeedrových prutech a dost mě překvapila účinnost. Selekce dle velikosti pelety pod háčkem je taky dobrá. Nakonec MF používám jako variantu položené. Z krmelce pelety nepadají ani při razantnějším hodu. Hodil jsem to okolo břehu a došel se mrknout jak to vypadá na dně po dopadu. Chce to jen lehoučký policajt nebo jen kroužek před špičkou aby krmelec nesáňkoval po dně. Zkoušel jsem MF s peletama na rybníku kde ryby neznají žádnou takovou nástrahu a systém. Bylo to super chytání bez krmení, na slepo ale s úspěchem. Bábovičky fungují dobře mám tento způsob rád.

                                    minn - Profil | So 5.1.2013 12:20:30

                                    Já teda na MF nebo těžší krmítka chytám s přestávkami už léta a moje zkušenost je vždy směs převlhčit . Žádná rozpadající se koule na dně. Mluvím o chytání kaprů a je pravda že hlavně na řece. Ale mám to vyskoušené i na stojáku. Kaprům vůbec nevadí utažené krmítko málo se rozpadající. Pro bílou rybu to není tolik atraktivní a když tam kapři jsou, tak si to najdou. Method mixi jsou dost aromatické a krmítko dává silnější aroma stopu než deset boilies kulí. Méně často se přehazuje tím pádem se méně plaší vetší kusy. Je to tak, chytám i hodně feeder, kdo jste naposled chytil velkýho kapra na klasický feedrový chytaní, když každejch dest minut letí krmelec do vody? Velký kapři jsou už na kilometry někde v klidu. Moje zkušenost je mít směs utaženou aŤ se tam uvolňuje třeba třičvrtě hodiny oni si to najdou.

                                      SAMI - Profil | Pá 4.1.2013 14:30:28

                                      iPetulak >> skus se zeptat na to banjo Tym-a, mám pocit že jsem je viděl v jeho krabici na posledním videu (minimálně tam měl formičku na ně).

                                        Červené karty: MenFish