Method feeder - krmení a krmítka, prostě vše

Jaké krmítka a směsi či pelety používáte na method feeder? Jaké jsou nejlepší měkčené pelety atd. Dávejte odkazy, rady a fotky. Bude dlouhá zima.
Autor diskuse: snobacek - Profil , 7.12.2011 feeder - nástrahy, návnady

NMartin M. - Profil | St 26.12.2012 21:06:54

Pavel S. >> vsiml sis vymeny kresla Korum za Rive a navijaky Spro za Daiwu? :)

Nova krmitka takova samo-domo, pripadaji mi odflaknuta. Navic jak ukazuje, ze se otaceji vzhuru nohama, tak to je podle mne spatne - krmitko nikdy neklesa ke dnu tak, aby pulka jeho hmotnosti visela na navazci a pulka na kmenovem vlasci (jak ukazuje pretoceni v rukach) - a proto se neotoci na bricho, ale spravne svym tezistem dolu. Ale lidi mu na to asi budou slyset...

    Nskroby - Profil | Ne 23.9.2012 19:42:08

    Rybkin >> no já sem dneska zkoušel od DB robin red 12mm a povedli se dva kapříci dva tloušti 40+ a jeden cejn 48cm,do krmítka sem dával pstruhový granule z práce

      NRybkin - Profil | Ne 23.9.2012 18:11:58

      skroby >> Mě nejvic fachaj od DB ty Source.Pužívám 8mm a na Mrkosrazu nam to šlo i na red halibut od Bait tech
      http://www.kaprarskaspecialka.cz/kaprarskaspecialka​/eshop/17-1-Krmeni/361-3-Dynamite-Baits/5/2905-Dyna​mite-Baits-Pellets-Sinking-Source-8mm-900g

        Nskroby - Profil | Ne 23.9.2012 18:06:26

        Martin M. >> Martine ještě jednou děkuju za radu ohledně pelet,už jsem sehnal ty robin red od dynamit baits a dneska je zkoušel na vltavě a docela úspěšně,záběry přicházely tak do 10minut.

          NFil@s - Profil | St 12.9.2012 18:51:40

          Macron >> snobacek - 12.9.2012 18:28:42 >> Tak myslím si, že na feder stačí i tyto gramáže. Já bych asi ani větší nepoužíval.

            Nsnobacek - Profil | St 12.9.2012 18:28:42

            Fild@ >> Fil@s - 6.9.2012 19:13:26 >> já bych si přál, aby dělali i větší gramáže

              NFil@s - Profil | Čt 6.9.2012 19:13:26

              Tak co se týká krmítek, nedám dopustit na method krmítka od Extra Carp.

                Nskroby - Profil | Ne 26.8.2012 21:37:23

                Martin M. >> ok,díky,jj,do krmítka si vemu v práci pstruhový granule

                  NMartin M. - Profil | Ne 26.8.2012 21:02:43

                  skroby >> dynamite baits robin red 12mm. Koupis 900g pytlik a bude vas z toho chytat 5 kamaradu celou sezonu :-) Krmit muzes necim jinym.

                    Nskroby - Profil | Ne 26.8.2012 20:58:05

                    Martin M. >> ok,díky moc,a nemohl by jsi mi doporučit nějaký pelety pod háček?chtěl bych nějaký vyzkoušet,ale nechce se mi dávat 200,-za 50 pelet

                      NMartin M. - Profil | Ne 26.8.2012 20:57:53

                      skroby >> ohledne toho kouzani krmitka - ano, je to hloupe udelane na vetsine method krmitek - maji spodni stranu hladkou. Vetsi hmotnosti tomu moc nepomuzes, proste to "lyzuje" po bahynku. Trochu pomuze treba rada kolegy Milana Tychlera - elektrikarska paska kolem krmitka tak, aby spoj byl dole - http://www.mrk.cz/Data/Pics/2011/612927_f5cda.jpg

                        NMartinbati - Profil | Ne 26.8.2012 20:54:26

                        Martin M. >> to je pravda, na lepivost krmiva som nepomyslel

                          NMartin M. - Profil | Ne 26.8.2012 20:52:19

                          skroby >> ja jsem dnes hazel 60m daleko do 2m hloubky a po pul hodine jsem to vytahoval zpatky a ... byla tam uplne vsechna navnada a hacek porad jeste schovanej :-) To je ten druhy extrem, kdy to nevypadava vubec. Tim chci rict, ze je jen na tobe, jak tuhou navnadu si udelas a jak rychle se ti rozpadne. Prodavaji se i lepidla na method pelety, ja bych si vystacil s PV1 nebo necim podobnym z plavane.

                            Nskroby - Profil | Ne 26.8.2012 19:30:14

                            Martinbati >> no já právě nevim,zkoušel jsem to jen jednou nebo dvakrát

                              NMartinbati - Profil | Ne 26.8.2012 19:15:11

                              skroby >> chytam method par mesiacov, a moj dojem je ze po dopade na hladinu sa z krmitka hned dostane vacsina krmiva von, je to supa ked to hodis na 50m a viac, no mozno sa mylim..

                                Nskroby - Profil | Ne 26.8.2012 19:11:08

                                Jo ještě jeden dotaz,máte nějaký oblíbený peletky?chtěl bych nějaký zkusit pod háček,ale vůbec nevím jaké,mam nějaké měkčené od tandem baits,ale ty padají z háčku a v method krmítku ji rozmáčknu a popřípadě jakou velikost háčků k těm peletkám pužíváte,mam doma největší 10ky tak abych dyžtak přikoupil větší.Díky moc

                                  Nskroby - Profil | Ne 26.8.2012 18:47:04

                                  Zdravim,mam dvě otázky:1.Máte zkušenost s použitím method krmítek ve větších hloubkách?jde mi o hloubku cca 8metrů,bojím se aby mi z toho krmení nevypadlo dřív než to dopadne na dno.2.Koupil jsem method krmítka od Extra carp a mam docela problém vyšponovat vlasec,přijde mi že to krmítko pořád přitahuju po dně,mam krmítka 30 a 40g.Díky

                                    NMartinbati - Profil | St 11.7.2012 13:47:02

                                    pepson >> presne tak

                                      Npepson - Profil | St 11.7.2012 13:01:24

                                      Martinbati >> keď si spokojný,tak je to dobre.Hlavne nech nám berú , a potom je to jedno,či je tam obratlík, alebo niečo iné ;-).

                                        Červené karty: MenFish