Method feeder - krmení a krmítka, prostě vše

Jaké krmítka a směsi či pelety používáte na method feeder? Jaké jsou nejlepší měkčené pelety atd. Dávejte odkazy, rady a fotky. Bude dlouhá zima.
Autor diskuse: snobacek - Profil , 7.12.2011 feeder - nástrahy, návnady

NMartinbati - Profil | Út 10.7.2012 22:45:04

pepson >> spekuloval som s kadecim, a nedopadlo to dobre, nas/ral som sa urobil som to najpohodlnejse, kupil som to i ked je to drahe, a mam pokoj...

    NROMIČEK - Profil | Út 10.7.2012 20:42:34

    Nazdar.Takže dnes na method a moje vlastné krmivo 2 kapríky -50 a 57 cm.Ale hlavnú zásluhu zrejme mali miniboilies white chocolade 10 mm od dynamitu.Fajn rybačka.

      NMartin M. - Profil | Út 10.7.2012 17:18:11

      pepson >> ok, uz chapu. Tam jde pouzit skoro cokoliv, co se vleze do gumove buzirky.

        Npepson - Profil | Út 10.7.2012 17:12:45

        Martin M. >> používam tie plechové krmítka s drôtmi (aj ty ich máš niekde na videu),prípadne tú sadu od Browning a tam to má "doraz", pozabudol som, že sú aj iné,moja chyba.Možno by sa dali použiť tie kaprárske obratlíky s tým väčším očkom,alebo s krúžkom.Ale tam môže byť zase problém s veľkosťou.

          NMartin M. - Profil | Út 10.7.2012 16:38:41

          pepson >> obycejny, spravne velky obratlik ti projede skrz celym krmitkem - nema uvnitr zadny "doraz". Musis mit obratlik, ktery ma jeden krouzek vetsi.

            Npepson - Profil | Út 10.7.2012 16:30:51

            Martinbati-píšeš, že sa to ťažko zháňa a je to drahé, a pritom stačí ten origo obratlík vyhodiť a dať tam taký, ktorý pasuje "akurát".V každom obchode majú plno obratlíkov rôznych veľkostí a od rôznych výrobcov.Určite bude jednoduchšie ( aj lacnejšie) kúpiť si obratlík " na mieru:, než zháňať ten predražený zázrak ;-)

              NStarc55 - Profil | Út 10.7.2012 7:45:48

              Děkuji za odpovědi, zase jsem se něco dozvěděl od zkušených feedrařů.

                NMartin M. - Profil | Út 10.7.2012 0:33:32

                Starc55 >> a krome toho to slouzi jako karabinka pro rychlejsi vymenu navazcu.

                  NMartinbati - Profil | Po 9.7.2012 23:49:42

                  Starc55 >> zasunie sa to do buzirky na method krmitku miesto obratlika, ktory tam casto drzi moc pevne.. toto drzi len trocha a ide to von pri jemnom zabere ryby, a z montaze sa stava razom priebezna :) je to velmi dobre, mozem potvrdit ze to drzi v krmitkach browning, len je to strasne tazko zohnat a je to drahe.. 6ks 3eura

                    NStarc55 - Profil | Po 9.7.2012 22:38:51

                    Martinbati >> Asi jsem trošku "momentálně" zaostalej, ale můžeš mě říct co to je a k čemu to slouží? Ani z vaší diskuse jsem to moc dobře nepochopil. Dík.

                      NMartinbati - Profil | Po 9.7.2012 18:20:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      tak konecne uz to prislo, sedi to celkom dobre, ide to az dost lahko von, ale malo by to stacit aby to nevypadlo pri nahode.. uvidime
                      dosla aj vyklapacia formicka od prestonu, lebo ked som to pri plneni krmitka, druhykrat uz aj s nastrahou zatlacal rukou a nie do klasickej nevyklapacej formy, tak v lete sa to dost toci a velmi to skruti vlasec..

                        Ncemerro - Profil | Ne 8.7.2012 22:23:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Kapor chytený na Váhu 70 cm 25 min boj na Method

                          Ntucnak11 - Profil | Ne 8.7.2012 15:00:45

                          Chytam na Prestony krmitka,krmeni Metod-Mix mi došel tak jisem vyzkoušel Fanatyk.Kapr ot ZOM v barvě červene za 130 kč 3 kg,Včera 20 kapřyku 6 krasnych linku a viděl jisem bobra.Krmeni se krasně drželo v krmitku metod,duležite je dobře vimihat a nemusi byt jen krmeni Metod-Mix

                            NE.T. - Profil | Ne 1.7.2012 19:44:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak včerejší method feeder s novinkou od Extra Carpu dopadlo na výbornou. I za velkého odpoledního vedra brali kapříci od 40cm do 72cm na hod. Myslím si že má Preston konečně obstojou konkurenci. Řekl bych že mají kluci od Exrta Carpu krmítka lépe spracované.

                              NiPetulak - Profil | Út 12.6.2012 21:14:00

                              Martinbati >> Maťo děkuji moc za nabídku a rád ji využiji. V Bratislavě mám bráchu, tak by to šlo poslat k němu. Jezdí do Brna každý týden. Kdyžtak zbytek Ti hodím do SZ.

                                NMartinbati - Profil | Út 12.6.2012 19:31:36

                                iPetulak >> zohnal som tie vecicky, asi 3,10e stoji 5ks balenie, ak chces, objednam viac a poslem ti to postou

                                  NMartinbati - Profil | Čt 7.6.2012 22:08:17

                                  iPetulak >> aha, beriem spat

                                    NiPetulak - Profil | Čt 7.6.2012 21:49:50

                                    Martinbati >> Ono v jednom balení je 5 ks - celkem tedy 10 :-). S pleténkou moc zkušeností nemám. Právě proto co píšeš ji moc nepoužívám. Používám fluorocarbon.

                                      NMartinbati - Profil | Čt 7.6.2012 21:42:33

                                      iPetulak >> tak to by ti malo ostta este 15kuskov z tych 20 :) vo vazkach davam radsej krmitko, neboli to tak potom ked sa utrhne :D
                                      spekulujem trocha nad pletenkou na navazce, ale nechcem trhat celu montaz ak by nieco..

                                        NiPetulak - Profil | Čt 7.6.2012 21:40:15

                                        Martinbati >> Myslím, že dvě balení (10 ks). Za rok jsem přišel tak o 5 krmítek. Dvě jsem utrhl, když jsem si nevšiml, že mám vlasec omotaný o špičku a o tři jsem přišel na jednom svém oblíbeném místě, kde jsou ale bohužel četné vázky.

                                          Červené karty: MenFish