Method feeder - krmení a krmítka, prostě vše

Jaké krmítka a směsi či pelety používáte na method feeder? Jaké jsou nejlepší měkčené pelety atd. Dávejte odkazy, rady a fotky. Bude dlouhá zima.
Autor diskuse: snobacek - Profil , 7.12.2011 feeder - nástrahy, návnady

NPavel S. - Profil | Ne 20.5.2012 8:48:31

Martinbati >> 30 a 45gr háčky colmic nuclear N500

    NMartinbati - Profil | So 19.5.2012 21:37:50

    Pavel S. >> a krmitka akej vahy pouzivas? aj ja mam teraz na konci 20tku colmic x5000, neviem preco mi tolko ryb padlo, zeby tak opatrne brali? :)

      NPavel S. - Profil | So 19.5.2012 21:34:19

      Martinbati >> fluorocarbon 0,20mm ne delší než 15cm,háček nejmenší 10 spíš větší a nechávam rybu jít dost přes brzdu navijáku.

        NMartinbati - Profil | So 19.5.2012 20:17:55

        Pavel S. >> ake dlhe navazce pouzivas? ja som daval tak 20cm, a dost ryb mi spadlo pri zdolavani... feeder gumu nepozivam ani neplanujem

          NPavel S. - Profil | So 19.5.2012 20:09:21

          Martinbati >> určitě ,vydrž a borci co to maj osahané ti poradí.

            NMartinbati - Profil | So 19.5.2012 20:08:06

            Pavel S. >> jj aj ja idem kupovat tu plnicku preston vyklopnu, a spekulujem aku aby mi tam tie 30g krmitka sadli, to XLko bude asi velke, pojdem mozno do LARGE, alebo mozno niekto tu ma skusenosti ako tam sedia tie browningy v tom prestone, a ktory plnicka je ideal :)
            vdaka za rady :)

              NPavel S. - Profil | So 19.5.2012 20:05:00

              Martinbati >> to ti neporadim,vzal bych krmítko a někde ozkoušel,já používam preston a tam posujou podle velikosti S L XL

                NMartinbati - Profil | So 19.5.2012 19:42:09

                Pavel S. >> 20 a 30g od browningu uz mam, a planujem dokupit dalsie 30g viac nie ani menej, s 30kami chcem chytat:
                http://www.siluruskn.sk/www-webareal-sk-silurus/esh​op/0/3/5/2673-Krmitko-ENERGOFISH-ploche-Method-30g-​2ks tu chcem ten stredny drot odcvaknut
                a mozno tieto, ale este vaham lebo niekto tu pisal ze sa pretacaju pri nahadzovani...
                http://www.siluruskn.sk/www-webareal-sk-silurus/esh​op/0/3/5/2679-Krmitko-ENERGOFISH-ploche-spiralove-M​ethod-30g-2ks

                  NPavel S. - Profil | So 19.5.2012 19:38:58

                  Martinbati >> to záleží jak velký máš krmítka

                    NPavel S. - Profil | So 19.5.2012 19:38:00

                    Martinbati >> http://www.youtube.com/watch?v=aWrdP6sB4Ug

                    4:55 a dál je to ukázané

                      NMartinbati - Profil | So 19.5.2012 19:35:57

                      Pavel S. >> mam tieto krmitka, vaham ci vziat XL formicku alebo L formicku... ktora tam viac sadne?
                      http://www.chytil.sk/shop/index.php?page=shop.produ​ct_details&flypage=vmj_naru.tpl&product_id=360&cate​gory_id=55&option=com_virtuemart&Itemid=74

                        NMartinbati - Profil | So 19.5.2012 19:13:46

                        Pavel S. >> vdaka, mal som to pod nosom na jednej stranke, a pre oci som nevidel :D
                        prosim Ta, dobre sa plni s touto plnickou kmritko? lebo s klasickou sa mi to casto rozpadava a ostane mi polovicka krmiva v plnicke..

                          NMartinbati - Profil | So 19.5.2012 16:06:46

                          ako zohnat taku plnicku, kde je ten vyklapac? ze sa da to kmtitko z druhej strany vytlacit?

                            NMartinbati - Profil | So 19.5.2012 10:28:54

                            skusam method feeder, trocha to chce cviku aby sa to nerozpadavalo v krmitku..
                            ale ked som zasekol 10ryb, tak 5 mi spadlo po chvili zdolavania, taku mam skusenost doterjasiu, neviem ci je to normalne pri tom kratkom navazci, alebo kde je problem, haciky mam kvalitne ownery ostre ako britva, ani nie velke ani nie male...

                              NStandič - Profil | Po 14.5.2012 10:02:56

                              JOIKA KAKE >> Diky,taky sla hned zpatky, tad mel 70, za par let by z nej mohla byt krasna rybka,zaklad ma dobrej:-)

                                NJOIKA KAKE - Profil | Po 14.5.2012 8:29:42

                                Standič >> ..krásná ryba ze svazovky!!!
                                J.K.

                                  NStandič - Profil | Ne 13.5.2012 19:42:41

                                  dnes rano method krmitko od prestonu s peletkou a plovouci kuku.Svazovka hloubka tak 4metry a vzdalenost asi 45metru.

                                    Nraušík - Profil | Ne 13.5.2012 19:04:27

                                    Martin M. >> NN de to všem který tomu aspoň trochu rozumí, já to akorát špatně napsal a vyznělo to jako že tam chytám jedinej.Jinak používám 2-3zrnka a berou na to násaďáci a já si chci taky potahat větší rybu.

                                      Červené karty: MenFish