Method feeder - krmení a krmítka, prostě vše

Jaké krmítka a směsi či pelety používáte na method feeder? Jaké jsou nejlepší měkčené pelety atd. Dávejte odkazy, rady a fotky. Bude dlouhá zima.
Autor diskuse: snobacek - Profil , 7.12.2011 feeder - nástrahy, návnady

Martin M. - Profil | Ne 13.5.2012 18:32:21

raušík >> jako vzdy tam davas 4 zrnka kukuriuce? jako vzdy pak chytas jediny, kdyz vsem jinym to nejde?

    Martin M. - Profil | Ne 13.5.2012 18:31:44

    iPetulak >> ale je mozne, ze to tam dava kvuli polozeni vlasce vice ke dnu, ja misto toho daval olivku 1-5g.

      Martin M. - Profil | Ne 13.5.2012 18:30:59

      iPetulak >> podle mne to vubec neni brocek, jen nejaky sliz.

        Martin M. - Profil | Ne 13.5.2012 18:30:03

        MartinPr >> sekne se sama uz pred napnutim.

          raušík - Profil | Ne 13.5.2012 16:54:57

          Martinbati >> Kapři nebrali nikde (na tom revíru co sem byl)kvůli té změně teploty tak doufám až se to ustálí tak se s metod naučím líp a změna teploty nebude problém.Kdybych to dělal jako vždy tak by se poved na 100%.

            iPetulak - Profil | Ne 13.5.2012 15:28:40

            MartinPr >> Já fakt nevím. Mě zase napadlo, že je tam proto, aby se to při dopadu nemotalo :-)

              MartinPr - Profil | Ne 13.5.2012 15:15:36

              iPetulak >> aby montáž ležela na dně je asi hloupost ne?

                iPetulak - Profil | Ne 13.5.2012 14:37:21

                Martin M. >> Máš pravdu. Ten broček mě zmátl. Nevíš k čemu tam je?

                  MartinPr - Profil | Ne 13.5.2012 12:44:45

                  Martin M. >> Takže se ryba sekne sama po napnutí gumičky?

                    Martinbati - Profil | Ne 13.5.2012 12:43:56

                    raušík >> 4 zrnka je dost, inu nastrahu si neskusal?

                      raušík - Profil | Ne 13.5.2012 12:34:50

                      Dneska sem to prvně zkoušel,na BeastMastera M sem dal 20g metod krmítko,
                      jako nástrahu kuku 4zrnka na vlasu a návnada mivardi carp.Po dvou a půl hodině ani zábjer tak sem šel dom.

                        Martin M. - Profil | Ne 13.5.2012 12:17:01

                        iPetulak >> jestli tam ma brocek, to nevim, ale stejne by se to k nemu ani nedostalo, koukni jak to cele vypada, krmitkou kouze jen po te gumicce.
                        http://www.prestonfishing.nl/data/mediablocks/mb_0_​256_l_EN_ms1.jpg

                          iPetulak - Profil | Ne 6.5.2012 21:45:46

                          MartinPr >> Pokud jsem si všiml, tak na krmítkem má na vlasci broček = poloprůběžná montáž a jak píše Pavel S. tak ta ryba se zasekne sama.

                            roxtidy - Profil | Ne 6.5.2012 21:26:19

                            MartinPr >> letos jsem taky zkusil method feeder. Pouzivam 3mm pstruzi pelety od Biomaru za 35kc/kilo (efico alpha 714) a funguji paradne. Da se jimi i prikrmovat bez problemu prakem. Hacky Owner 50355 vel. 4 a 5 na 12mm peletku. Vzdy pekne sekle v koutku.

                              Pavel S. - Profil | Ne 6.5.2012 20:10:29

                              MartinPr >> učitě neni,běžně chytam touhle metodou třeba uprostřed rybníka,řekl bych,že tam maj dost hluboko a ryby se tam prostě zdržujou. MM chytal pod větvema,protože je to dobrý místo,ryba se ráda pohybuje pod větvema je tam chráněná a s method se tam dobře nahodí. Takhle bych to viděl já.

                                MartinPr - Profil | Ne 6.5.2012 20:04:52

                                Pavel S. >> díky :) ještě jednu otázku, ve videu co už jsem vložil, a i v tomhle
                                chytají úplně na břehu, jsou tam záběry že to krmítko musí mít tak 30 cm od břehu, tam přeci nemůže být nějak závratná hloubka ne? právě v tomhle je method i pellet feeder hodně odlišnej ne?
                                i MM nechytal v žádnem videu třeba uprostřed rybníka s metodovým krmítkem, je to nějaké pravidlo?
                                http://www.youtube.com/watch?v=HGtP-SXSCdc&feature=​related

                                  Pavel S. - Profil | Ne 6.5.2012 19:59:19

                                  MartinPr >> má tak krátkej návazec a navíc jde prostředkem krmítka,že kdyby zasekl tak to rybě vytrhne s tlamky,tady se jedná o samozásek.

                                    MartinPr - Profil | Ne 6.5.2012 19:30:00

                                    sice to není method feeder, ale pellet.
                                    Vysvětlete mi prosím proč neseká ty ryby? má tam tenkej vlasec? nebo se ryba seká o krmítko?
                                    zaujal mě ten styl.
                                    http://www.youtube.com/watch?v=Kor3KMrcgyE

                                      Červené karty: MenFish