Method feeder - krmení a krmítka, prostě vše

Jaké krmítka a směsi či pelety používáte na method feeder? Jaké jsou nejlepší měkčené pelety atd. Dávejte odkazy, rady a fotky. Bude dlouhá zima.
Autor diskuse: snobacek - Profil , 7.12.2011 feeder - nástrahy, návnady

NMartinPr - Profil | Ne 6.5.2012 13:45:17

Zdravím, potřeboval bych radu.
jaké peletky jsou nejvhodnějšído method krmítek, a jakou velikost háčku zvolit k 10mm boilie na vlasu.

    NMartinbati - Profil | Út 1.5.2012 10:06:48

    Pavel S. >> to je genialny napad to smyknut cez krmitko, potom sa to nezamota, nikdy by ma to nenapadlo :) vdaka

      NPavel S. - Profil | Út 1.5.2012 10:00:33

        NDušan_hp - Profil | Ne 22.4.2012 20:28:24

        tak rozpadání jsem vyřešil jinou směsí, při náhozech nad 70m každý cca. třetí nához krmení "ulítlo". Zkoušel jsem přidat trochu strouhanky do průmyslového krmení, pozoroval jsem mírné zlepšení, ale stejně to není ono. Závěr je, že bude další směs. Každopádně mi placaté krmítko dává smysl, ani jednou jsem nevytáh zamotanou montáž. za mně palec nahoru.

        btw. ale ryby jsem měl zas jen na picker :o)

          NMartinbati - Profil | Ne 22.4.2012 11:53:16

          MiPo >> vdaka

            NMiPo - Profil | Ne 22.4.2012 11:52:26

            Martinbati >> používám 45g a háčky č.8 na 10mm peletu http://www.potreby-rybarske.cz/Hacky-Hacky-Owner-Ha​cky-Owner-s-ockem-ISEAMA-with-Eye-Owner-50188.html,​det,11565
            nebo v případě že napichuji přímo na háček tak http://rybar.braunstar.cz/rybarske-hacky/hacky-colm​ic-nuclear-carp-line-serie-nk-800 velikost podle nástrahy a síly vlasce

              NMartinbati - Profil | Ne 22.4.2012 11:42:54

              MiPo >> kolko gramove je toto krmitko? a ake pouzivas hacky?

                NMiPo - Profil | Ne 22.4.2012 9:42:49

                MartinPr >> samozřejmě při použití boiliesu tak pod háček,zrovna tak peletku klidně i kukuřičku vše vlož do bábovičky - toto je XLarge
                jestliže budeš používat např. měkčené peletky nebo kuku klidně na háček

                  NMartinPr - Profil | So 21.4.2012 21:00:50

                  Zdravím,
                  docela se mi začíná method feeder zamlouvat, a chtěl bych se zeptat, na vaše zkušenosti s boiliesem 10mm při tomhle stylu chytání.
                  A jestli je lepší nástraha na háčku nebo pod ním:)

                    NMartin M. - Profil | So 14.4.2012 22:30:59

                    Dušan_hp >> cerna plotice je malo pojive krmeni, nevim kolik jsi tam mel toho druheho cejna, kazdopadne prilis rozpadave krmeni...

                      NMartinbati - Profil | So 14.4.2012 22:15:57

                      Dušan_hp >> mozno to vobec nie je na kaprove delicky, feeder je predsa jemnejsia technika..

                        NDušan_hp - Profil | So 14.4.2012 22:11:43

                        Martin M. >> když už se mi to povedlo vyndat nepotrhané z formičky rozdrolilo se mi krmení v ruce, jak "suché" tak "mokré" a při pokusu o delší nához z krmítka všechno ulítalo. Musím uznat že jsem to po pár pokusech vzdal, myšlenka se mi zamlouvá, jen musím doladit tu směs

                          NMartin M. - Profil | So 14.4.2012 21:04:41

                          Dušan_hp >> zadna lepidla do toho nedavej, ve skutecnosti je method krmeni podobne pojive jako kazde jine na feeder, jen je mokrejsi.
                          Muzes definovat "nechtelo to drzet"? Pouzivas formicku a neslo to z ni ven, nebo co bylo spatne?

                            NMartinbati - Profil | So 14.4.2012 20:58:05

                            Dušan_hp >> uf, no vyskusaj a daj vediet, sam som zvedavy :) ale na to to asi nebude to prave orechove..

                              NDušan_hp - Profil | So 14.4.2012 20:54:53

                              Martinbati >> mno popravdě neházím to feedtem ale dvouděličkou 3,66 2,75 lbs. Udrží to strouhanka? Musí se to samo vyzkoušet ale nebude nutná třeba arabská guma nebo "lepidlo" bo jak se ton sáček menuje...

                                NMartinbati - Profil | So 14.4.2012 20:52:05

                                Dušan_hp >> ja by som typoval ze mas slabu lepivost krmiva, pridaj trocha struhanky a navlhci. myslim ze to pojde

                                  NDušan_hp - Profil | So 14.4.2012 20:47:30

                                  dneska jsem zkoušel in line krmítko preston 45g XL na odhoz, neměl jsem "speciální" krmení ale směs Traperu, černé plotice a zlatého cejna. Za nic nasvěte mi to nechtělo držet. Zkoušel jsem vlhčí, sušší, navlhčit formiču a nic prostě nefungovalo. Nechci házet flintu do žita ale to musim kupovat jen krmení na method nebo je nějaký fígl jak upravit běžné feedrové krmení?

                                    Ndvorak002 - Profil | Čt 12.4.2012 18:43:13

                                    SpanyS >> Tyhle krmítka má teď u nás v ryb.potřebách a má kus za 39,- i tu formičku za 39,- mě udělal cenu za 30g a 40g + forma za 100,-

                                      Nkukac - Profil | Po 9.4.2012 21:09:40

                                      Martin M. >> tak to určite ,to sa mi stáva tiež ale s iným druhom krmiva,tak ako je to prezentované na tom videu s tým krmivom tak to je nereálne,no to zistí každý sám v praxi a vybere si také krmivo ako ďaleko chce loviť.Určite tak "pohladkané" krmítko nie je vhodné na dlhšie vzdialenosti.To len na margo týchto akváriových videí,niektorý sa dajú zlákať...

                                        Červené karty: MenFish