Dobrá čelovka na ryby cca za 500 Kč

Dobrý den rybáři, chtěl bych poprosit o radu na nějakou dobrou čelovku cca za 500 kc.. moc děkuji za odpovědi... Radek
Autor diskuse: kopik - Profil , 29.11.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NGTdpcfix - Profil | Út 29.11.2011 18:13:59

kopik - >> zkuse se podivat na vyrobky coleman....jednu mam za super cenu a na ryby je super a vydrzi....ja ji mam od cervence a furt slape na jedny baterky

    Narnošt - Profil | Út 29.11.2011 18:07:27

    kopik - >> Ještě než jsem koupi Led lenser,měl jsem takovou tu typickou No-name za 150 korun,z obchodu s cyklistikou.A dodnes svítí.Když si takové koupíš tři,tak ti ještě zbyde 50 kč na baterky.A než je spotřebuješ,ty čelovky,věřím,že to pár let potrvá.

      Nkopik - Profil | Út 29.11.2011 18:01:05

      moc dekuji za rady :)... mam z ceho vybirat :)..., tak snad nepreberu a budu spokojen jako vy :)... jeste jednou vsem dekuji :)

        Nwodoušák - Profil | Út 29.11.2011 17:52:23

        brabec(honzak) >> a já jí kupoval za 39 :-)

          NmichalU - Profil | Út 29.11.2011 15:13:10

          http://celovky.heureka.cz/varta-head-light-active-1​1631/
          upa staci a nikdy me nevadilo ze nema tri popruhy je to spíš vyhoda je mala a nosim ji na krku takze ji mam vzdy po ruce a hlavne ma cervene svetlo ktere pouzivam nejcastej..baterky me vydrzeli celou sezonu ....

            NSprachys - Profil | Út 29.11.2011 15:12:01

            Sethy >> bylo to hned nad mým příspěvkem, tak jsem myslel, že je to reakce k němu... jinak 2/3 popruhy bych neďoubal....

              Njelen10 - Profil | Út 29.11.2011 15:12:00

              Mám stejnou co Sethy - je dobrá. Dostal jsem 4 jako reklamní dárek od spřátelené firmy předloni k Vánocům a už mám jen dvě. Nosím čelovku po kapsách u vesty a ztratím nebo utopím tak 1-2 ročně. Takže kdybych si měl čelovku kupovat bral bych cokoli tak max. za poloviční cenu téhle.

                NDejF - Profil | Út 29.11.2011 15:10:47

                Špráchys >> Sprachys - 29.11.2011 15:01:08 >> ještě lepší jak čelovka s 3 popruhy je toto:

                http://www.sambarsport.cz/prilby-3/petzl-spelios-e7​5-prilba-s-celovkou-duo-led14

                  NSethy - Profil | Út 29.11.2011 15:09:52

                  Špráchys >> Sprachys - 29.11.2011 15:09:21 >> vím, ale šak jsem ti neodpovídal.

                    NSethy - Profil | Út 29.11.2011 15:09:27

                    Špráchys >> Sprachys - 29.11.2011 15:01:08 >> A jak ty 3 popruhy prosimtě vypadají? Buď to má jeden nebo dva. Kup si lehkou a nebude ti padat.

                      NSprachys - Profil | Út 29.11.2011 15:09:21

                      Sethy >> o pár reakcí níž jsem žádal o radu i já a vypisoval tam podmínky, které mám....

                        NSethy - Profil | Út 29.11.2011 15:07:29

                        Špráchys >> Sprachys - 29.11.2011 15:01:08 >> šak to zadavatel nepožaduje :)

                          NMISO* - Profil | Út 29.11.2011 15:02:53

                          brabec(honzak) >> rovnaky problem, navyse uz mi odisla aj ziarovka asi, nesvieti. Skoda ze uz nemam od nej ucet, otrepal by som ju im o hlavu. Nedavno som kupil nejaky energizer, 3 urovne bielej, jedna cervena, zatial je v pohode

                            NFishky - Profil | Út 29.11.2011 15:02:08

                            kopik - >> viz Meteor, mám tu samou od Chubu a nemá chybu. Malinká, paměťová, ekonomická, praktická, prostě samý klady a za tu cenu ;-)

                              NSprachys - Profil | Út 29.11.2011 15:01:08

                              Sethy >> nemá 3 popruhy...

                                NSethy - Profil | Út 29.11.2011 14:58:32

                                Mám tuhle rok, a spokojenost. Lehká, svítí daleko, dá se dobře naklánět má i červené světlo. Novou nehledám.
                                http://www.huskycz.cz/celovka-sand-seda-oranzova-d1​928.html

                                  Ndosec - Profil | Út 29.11.2011 10:48:16

                                  Špráchys >> Sprachys - 29.11.2011 10:27:01 >> jestli čelovka sjíždí tak jako držák velice dobře slouží uši ty je nemáš ? :-)))

                                    Ndosec - Profil | Út 29.11.2011 10:32:39

                                    Špráchys >> Sprachys - 29.11.2011 10:27:01 >> pokud je lehká tak nesjede :-)) mám tikku a nemám problém.Jako výhodu čelenky beru i to,že když jdu spát tak si ji stáhnu,na krk a nemusím se bát,že ji stratím a nebo budu někde hledat.