- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
červy do pva?
má někdo zkušenost s červy v pva punčošce?funguje to nějak nebo je to jen blbost?dik za každou radu
Autor diskuse: Balin - Profil , 15.10.2011 všeobecné - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nmannice - Profil | So 15.10.2011 18:39:50
Balin >> Tak to bych červy možná ani nebral,ikdyž ty nejsou na škodu možná ani tam..Vzal bych spíš nákou hodně kvalitní krmítkovou směs (osobně bych si vzal víc příchutí),přidal dendrobenky-hnojňáčky a kukuřici (nepřeháněl bych to s ní).Pod háček kukuřici (třeba i nadzvedlou) a druhej bych nechal na hnojňáky.Neni třeba vůbec naškodu házet jeden prut do zakrmenýho a druhej až několik metrů za zakrmenej flek (do stran ani nepíšu,protože tam budete mít minimální prostor nejspíš).Kapři budou asi hodně nervózní a budou vyhledávat klidnější místa na to bych vsadil.Neházel bych krmelce,jen bych zakrmil na začátku a pak bych nahazoval třeba 10,20g olůvkem.Prostě minimalizovat ruch a umožnit jim prostor klidu na tvym fleku.hodně štěstí.
NBalin - Profil | So 15.10.2011 18:20:03
mannice >> cau dobra otazka.lov zacina kolem 7 hod a konci se ve 12 hod.je to 1 ha rybnicek.melo se tam ted udajne nasadit kolem 15-20 metraku kapra a to i trofejnim.jinak je to mala louze s bahnitym dnem.nikdy jsem tam ale nechytal jeste.
no a bodovat se kazda ryba nebude pocitaji jen kapra s nej delkou.1 2 3 4 misto
a co je dendrobenka vubec netusim
no a bodovat se kazda ryba nebude pocitaji jen kapra s nej delkou.1 2 3 4 misto
a co je dendrobenka vubec netusim
Nmannice - Profil | So 15.10.2011 17:47:00
Balin >> Můžu se jenom zeptat ? Ty závody nejsou vyloženě kaprový viď ? Takže se bude bodovat,každá ryba?Boilie bych vůbec nebral,pokud se tam nevyskytujou pěkný kapři a nejsou tam na to zvyklý.Na druhej bych dal kukuřici a nebo dendrobenky.
NAnýzový dědek - Profil | So 15.10.2011 17:28:12
samotné červy do PVA punčochy nedávej. jak už tu je napsáno tak rychle vylezou. Dobré je je dát do krmení a spolu s partiklem pak lze i do PVA punčochy,ale musí to být dost lepivé.
NBalin - Profil | So 15.10.2011 17:17:08
gama >> ano koukal jsem ze smes s cervama se postrika lepidlem a koule tak lip drzi.snad mi koule vdrzi i bez lepidla.na to nahozeni par metru
NBalin - Profil | So 15.10.2011 17:12:21
neprduch >> no uz jsem dosel taky k zaveru ze ta puncoska je blbost ze lepsi bude nejaky to krmitko.
s najezdy malejch ryb urcite pocitam.ale na zavody na 4 hod.je asi zbytecny boili.
s najezdy malejch ryb urcite pocitam.ale na zavody na 4 hod.je asi zbytecny boili.
Nneprduch - Profil | So 15.10.2011 17:05:30
Dát červy do PVA punčochy jsem zkusil jen jednou a strašně rychle z toho vylézali, docela dost se z punčochy dostalo, než jsem ji zavázal a udělal uzel. Takže za mě určo jiný způsob - přidat do krmení, PVA pytlík nebo speciální krmítko jen na červy. V poslední době mi však do krmítka najíždějí jen malé rybky, takže pokud se jedná o většího kapra, tak jen na koule. Ale na každé vodě a v různou dobu to bude jiné.
NBalin - Profil | So 15.10.2011 16:36:35
oskus >> no a mam od nikla novinku kill krill tak zkusim na druhou udici jestli se neco povede.poradne to nadypuji a uvidim
NBalin - Profil | So 15.10.2011 16:35:02
oskus >> o.k diky ti moc za uzitecnou radu,zas vim o trosku vic.nikdy jsem se o tohle krmeni cervem nebo tak nezajimal.jen ted jdu na 4 hod.zavody tady u nas tak vim ze boili at mam jaky chci nezaujme za tak kratkou dobu jako cerv.a ted je i ta doba dobra na lov na cerva.
Noskus - Profil | So 15.10.2011 16:32:07
nebo drátěné dáš to k červům ti tam za nějakou dobu zalezou a pak to nahodíš do vody a oni zase pomalu vylezou,ale pokud tam nějaký zůstane tak se těžko dostává ven
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













