Oprava Prutu Orvis

nešťastnou náhodou jsem si přejel muškařský prut a chci se zeptat kolik stojí nové díly.Jedná se o prut Orvis streamline 865-4 mid.
Autor diskuse: deniiis - Profil , 6.10.2011 muškaření - náčiní, doplňky

mrkef - Profil | Čt 19.4.2012 19:25:08

KUBA >>

jasně ... reklamovat ... páč v katalogu na to tahali
ryby jako vepř :o)))

    KUBA - Profil | Čt 19.4.2012 19:15:16

    mrkef >> já bych to reklamoval..., prvně bych zkusil svaz, pak místního hospodáře a nakonec bych zkusil pana Mrknato, bo ten má se zárukama asi obecně největší zkušenosti na MRKu vč. reklamace ohnutých PD

      jehla - Profil | Čt 19.4.2012 19:14:42

      mrkef >> máš povolenku na špatnej rok...:-(((

        mrkef - Profil | Čt 19.4.2012 18:54:31

        kurňa ...
        kdybyste mi raděj poradili ... před léty jsem si koupil Orvise ...
        páč jsem ho tuze chtěl ... a od tý doby se mi ryby nějak vyhýbají .. :o)))))
        na staré rákosky to šlo ... co v tom je ?? :o))))))

          Bosanac - Profil | Čt 19.4.2012 18:35:11

          stary lipan >> Jirko neber toho rejpala vazne .

            stary lipan - Profil | Čt 19.4.2012 18:27:56

            Pánové,jenom jak to je.
            já posílám pruty do Orvise na vlastní náklady,platíte jen co Orvis mi účtuje,jinak to můžete poslat sami a třeba ani nepojistit když stojí jenom 20 000 tisíc,myslíte že 500Kč je moc ???

              Bosanac - Profil | Čt 19.4.2012 17:47:06

              Mrknato >> Kupuj tam i dal : www.dam.cz/

                Baron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 17:38:22

                Mrknato >> Kurva chlape, krome ryti do cehosi nejasneho, co jako furt sledujes?
                Nemas rad Voracka? Chces mu radit jak ma vest svuj shop?

                  Mrknato - Profil | Čt 19.4.2012 17:28:34

                  Baron 007 MC >> U prutů atakující hranici 20 tisíc bych čekal jiný marketing, jiný obsah webu. Jasně, nikdo mi to zboží nevnucuje, to je pravda.

                    Baron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 17:24:12

                    Mrknato >> Pokud si jak rikas ten e-shop prohlizel, tak sis take mozna vsimnul, ze ne kazdej model ja za 20 tisic. A ani ty Heliosy nejsou za celych dvacet.

                    A pak ti take nikdo nic nevnucuje.

                      Řízek 29,76 - Profil | Čt 19.4.2012 16:33:36

                      Mrknato >> řešíš něco, co je v usa uplně bežný a nikdo se ničemu nediví.
                      na druhou stranu je u nás spousta vykuků, co si řeknou, že je danej prut sere,že už není in.
                      zlámou ho vo koleno a dožadují se novýho. jen at nejakej manipulační poplatk je, už jen kvůli nim.
                      btw-tuhle záruku máš i na prut za bura.

                        Mrknato - Profil | Čt 19.4.2012 16:33:21

                        Baron 007 MC >> Možná nedokážu posoudit výhody prutu za 20 tisíc, stejně jako neomezenou záruku na něj. Víc v tom není.

                          Mrknato - Profil | Čt 19.4.2012 16:29:37

                          Pike >> Doba je zlá a mnozí dealeři hradí ze svého, mají-li přežít. Možná je to tím, že p. Voráček je tu výhradním prodejcem Orvisu. (O jiném nevím).

                            Baron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 16:20:06

                            Pike >> Orvis ale neni tak dobra firma jako DAM. To je proste jasny.
                            Jsem zvedav co jako dostanu za svuj 15 let starej DAM ktery zustal v dverich. Prut, i s clunem a vlekem?

                              Baron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 16:17:39

                              Mrknato >> A ted jako zkus vysvetlit co tim chces vlastne rict.

                                Pike - Profil | Čt 19.4.2012 16:17:18

                                Mrknato >> Tak buď je firma DAM (výrobce či distributor) neobyčejně tolerantní a pro zákaznická a nebo místní prodejce onoho distributora či výrobce podvádí.

                                Pakliže distributor značky Orvis stanovil lokálním dealerům podmínky 25-ti leté záruky, tak ti se jí musí držet. Leda že by ty poplatky za dopravu platil v rámci této záruky dealer ze svého.

                                  Mrknato - Profil | Čt 19.4.2012 16:11:00

                                  Pike >> Jsou i prodejci tackles (DAM), kteří zlomený prut vlastní vinou dokáží vyreklamovat, nebo získat výměnou za nový slušnou slevu.

                                    Baron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 16:07:08

                                    Pike >> Ty taky musis vsechno zkazit presnym a vycerpavajicim popisem.

                                      Pike - Profil | Čt 19.4.2012 16:03:03

                                      Ony se tu asi míchají dva pojmy.

                                      Pakliže dojde k zlomení prutu, díky nějaké vadě prutu či chybě výrobce, lze v rámci klasické dvouleté záruky v rámci ČR uplatnit reklamaci. Pak by měla být reklamace vyřízena zcela zdarma.

                                      Pokud ovšem dojde k zlomení prutu vlastní vinou nebo uplyne dvouletá lhůta, tak pak nastupuje ta Orvis 25-ti letá záruka a tam jsou manipulační poplatky za dopravu v pořádku, když to ty podmínky této záruky stanoví.
                                      Pak nevím proč se někdo rozčiluje, kor když zlomí klacek vlastní vinou.

                                        Bosanac - Profil | Čt 19.4.2012 15:35:59

                                        Mrknato >> Zajed do kramu a zeptej se . Nebo si precti podminky na orvisovych strankach .