- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Oprava Prutu Orvis
nešťastnou náhodou jsem si přejel muškařský prut a chci se zeptat kolik stojí nové díly.Jedná se o prut Orvis streamline 865-4 mid.- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NPstruh27 - Profil | Po 11.6.2012 8:59:29
Kamarátovi jeho EX zabuchla do dverí pre istotu hneď 2 muškárky a ďalší bol na kapra, nakladal veci do auta, keď mu zavolala manželka, sadol do auta - dal spiatočku a ................ prešiel si cez prúty :-D
NRoyal Wulff - Profil | Po 4.6.2012 21:32:32
Nseko - Profil | Po 4.6.2012 21:20:02
NKUBA - Profil | Po 4.6.2012 14:00:09
NMates PB - Profil | Po 4.6.2012 13:22:12
NSvoban76 - Profil | Po 4.6.2012 13:12:27
NMates PB - Profil | Po 4.6.2012 8:46:01
NBaron 007 MC - Profil | Ne 3.6.2012 11:17:02
To sem ale asi nepatri.
NMichal - Profil | So 2.6.2012 21:37:41
NBosanac - Profil | So 2.6.2012 21:15:57
NLedňáček (Iceman) - Profil | So 2.6.2012 15:14:12
Nseko - Profil | So 2.6.2012 14:57:18
NTukan - Profil | St 2.5.2012 18:03:10
NMrknato - Profil | Pá 27.4.2012 7:25:01
NTOKR - Profil | Pá 27.4.2012 1:59:54
NTOKR - Profil | Čt 26.4.2012 21:19:43
Právě, že si někdo rád třeba na accese ušetří tu desítku, aby měl 25 let záruku a tím pádem pokoj... já bych to třeba ocenil, už jsem mušáků zlomil víc než dost a vždycky jsem ho musel vyhodit, nebo řešit dovoz nového dílu za cenu více než poloviční ...
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 23.4.2012 11:14:05
NPstruh27 - Profil | Pá 20.4.2012 8:38:03
NMrknato - Profil | Čt 19.4.2012 21:57:23
NSintrix - Profil | Čt 19.4.2012 20:44:58
Prostě se tě začaly ryby bát. ((((-:
Mě se bojí již řadu let. A to Orvise nevlastním.
NXAXAP - Profil | Čt 19.4.2012 20:04:21
Nmrkef - Profil | Čt 19.4.2012 19:25:08
jasně ... reklamovat ... páč v katalogu na to tahali
ryby jako vepř :o)))
NKUBA - Profil | Čt 19.4.2012 19:15:16
Nmrkef - Profil | Čt 19.4.2012 18:54:31
kdybyste mi raděj poradili ... před léty jsem si koupil Orvise ...
páč jsem ho tuze chtěl ... a od tý doby se mi ryby nějak vyhýbají .. :o)))))
na staré rákosky to šlo ... co v tom je ?? :o))))))
Nstary lipan - Profil | Čt 19.4.2012 18:27:56
já posílám pruty do Orvise na vlastní náklady,platíte jen co Orvis mi účtuje,jinak to můžete poslat sami a třeba ani nepojistit když stojí jenom 20 000 tisíc,myslíte že 500Kč je moc ???
NBaron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 17:38:22
Nemas rad Voracka? Chces mu radit jak ma vest svuj shop?
NMrknato - Profil | Čt 19.4.2012 17:28:34
NBaron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 17:24:12
A pak ti take nikdo nic nevnucuje.
NŘízek 29,76 - Profil | Čt 19.4.2012 16:33:36
na druhou stranu je u nás spousta vykuků, co si řeknou, že je danej prut sere,že už není in.
zlámou ho vo koleno a dožadují se novýho. jen at nejakej manipulační poplatk je, už jen kvůli nim.
btw-tuhle záruku máš i na prut za bura.
NMrknato - Profil | Čt 19.4.2012 16:33:21
NMrknato - Profil | Čt 19.4.2012 16:29:37
NBaron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 16:20:06
Jsem zvedav co jako dostanu za svuj 15 let starej DAM ktery zustal v dverich. Prut, i s clunem a vlekem?
NBaron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 16:17:39
NPike - Profil | Čt 19.4.2012 16:17:18
Pakliže distributor značky Orvis stanovil lokálním dealerům podmínky 25-ti leté záruky, tak ti se jí musí držet. Leda že by ty poplatky za dopravu platil v rámci této záruky dealer ze svého.
NMrknato - Profil | Čt 19.4.2012 16:11:00
NBaron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 16:07:08
NPike - Profil | Čt 19.4.2012 16:03:03
Pakliže dojde k zlomení prutu, díky nějaké vadě prutu či chybě výrobce, lze v rámci klasické dvouleté záruky v rámci ČR uplatnit reklamaci. Pak by měla být reklamace vyřízena zcela zdarma.
Pokud ovšem dojde k zlomení prutu vlastní vinou nebo uplyne dvouletá lhůta, tak pak nastupuje ta Orvis 25-ti letá záruka a tam jsou manipulační poplatky za dopravu v pořádku, když to ty podmínky této záruky stanoví.
Pak nevím proč se někdo rozčiluje, kor když zlomí klacek vlastní vinou.
NBosanac - Profil | Čt 19.4.2012 15:35:59
NMrknato - Profil | Čt 19.4.2012 15:28:57
NBaron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 15:22:41
Ale ta zaruka je vec Orvisu. A kdo opravnene vyuzival tuto zaruku nemel s panem Vorackem problem.
A co furt mas se zarukou na pstruha. Ti da nekdo bochnik chleba protoze si ten co sis koupil sezral?
NMrknato - Profil | Čt 19.4.2012 15:01:12
NJarda Š. - Profil | Čt 19.4.2012 14:45:19
NBaron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 14:34:35
Ne, Orvis pstruhy jako takove v katalogu nema.
NMrknato - Profil | Čt 19.4.2012 13:40:47
NBaron 007 MC - Profil | Čt 19.4.2012 13:33:26
NMrknato - Profil | Čt 19.4.2012 13:21:31
Nstary lipan - Profil | St 18.4.2012 7:34:10
Nseko - Profil | St 18.4.2012 2:44:49
Nstrejka - Profil | Út 17.4.2012 19:30:04
NLSD - Profil | Út 17.4.2012 19:24:11
to jako platí fakt neomezeně i v šestadvacátém roce?
:-)))
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 17.4.2012 18:30:59
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 17.4.2012 18:25:04
píše Šnycl - normální ( osobní zkušenost s TFO a Lamiglasem), poštovný nevim. Nemá ho podle obchodního zákoníku hradit prodejce?
NŘízek 29,76 - Profil | Út 17.4.2012 18:22:11
NXAXAP - Profil | Út 17.4.2012 18:14:57
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 17.4.2012 18:04:25
NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 17.4.2012 18:02:51
NXAXAP - Profil | Út 17.4.2012 17:59:17
NXAXAP - Profil | Út 17.4.2012 17:57:27
Kde to žije - muškaření
8:08NPovídání JEN o vázání a muškách 22023
PáNO muškách, umělých 34449
PáNGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53136
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














