- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
výbava na feeder
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NAzbest - Profil | Po 17.10.2011 22:37:00
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 22:19:24
NSoulfish - Profil | Po 17.10.2011 17:20:58
Nfheavy - Profil | Po 17.10.2011 16:24:55
Nfheavy - Profil | Po 17.10.2011 16:18:45
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 16:01:07
Nfheavy - Profil | Po 17.10.2011 15:53:55
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 15:41:49
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 15:30:01
NJuraj - Profil | Po 17.10.2011 15:05:35
NReznik76 - Profil | Po 17.10.2011 14:16:18
NSoulfish - Profil | Po 17.10.2011 13:14:02
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 13:05:17
Ten seznam byl opravdu nástin, aby se vědělo, co všechno ti může zpříjemnit i znepříjemnit feederovačku.
NSoulfish - Profil | Po 17.10.2011 12:32:55
Vybral jsem ze seznamu jen to, co mi přišlo opravu nezbytné. Možná až mi bude víc, tak změním názor a třeba křeslo za 2500 budu nosit taky.
NSoulfish - Profil | Po 17.10.2011 12:30:51
Někde se krmení používat naopak nevyplácí, pokud jsu na takový flek o němž toto už vím, tak s sebou neberu nic mimo nástrahy na háček.
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 11:57:20
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 11:52:14
NAzbest - Profil | Po 17.10.2011 11:24:13
To vše je třeba zohlednit, než se rozhodneš investovat do podběrákové tyče, kterou by ti mohl nejaký nelida narvat do hrdla, či jinam...:-))
Nmeteor - Profil | Po 17.10.2011 11:23:37
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 11:19:58
NAzbest - Profil | Po 17.10.2011 11:18:12
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 10:56:53
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 10:48:13
Tím seznamem věcí jsem jen chtěl, abychom tu měli co probírat. Položku po položce. A pravdu máš v tom, že na celej seznam věcí, který jsem nastínil, auto potřebuješ. A když chceš vést debatu s příchutí demagogie, tak napiš ještě, že tu výbavu musíš někde skladovat a že garáž nebo sklep taky může stát majlant :-)))))))))
A že třeba deštník nepotřebuje, když bude chytat jenom za pěkného počasí. Nebo nám napiš, že nepotřebuje čelovku, protože bude chytat jenom za denního světla. Hodně nám tím pomůžeš, protože my bychom na to sami nepřišli.
Nmeteor - Profil | Po 17.10.2011 10:38:30
Ad. čelovka: tu Chubku (čti "čabku", nikoli "čubku" :-)) jsem si koupil na doporučení a jsem s ní spokojený (výborný poměr cena/výkon). Pravda, natáčí se pouze nahoru - dolů a má "jenom" jednu gumu (na upevnění na hlavu), ale to mně prostě nevadí. Navíc baterie vydrží opravdu dlouho (100+ hodin), má relativně daleký dosvit a přitom slušný kužel světla, a ta červená LEDka se taky upotřebí. Jako náhradní mám jednak čelovku na kšilt (to je skutečně nouzovka) a jednak náhradní baterky :-)
Nmeteor - Profil | Po 17.10.2011 10:33:48
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 10:30:24
http://www.milorybarskepotreby.cz/podberaky-black-carp-plus
Nplavan - Profil | Po 17.10.2011 10:19:33
NButchi - Profil | Po 17.10.2011 10:11:41
Každopádně si myslím, že na tyči nemá smysl šetřit.
Koupil jsem levnou teleskopickou.. Za prvé je to žvejka jak prase, za druhé už je podělaná.. A to ji nepoužívám moc často.
NAzbest - Profil | Po 17.10.2011 9:42:32
NAzbest - Profil | Po 17.10.2011 9:39:59
Nmeteor - Profil | Po 17.10.2011 9:03:34
Ale: na začátečníka mi přijde ten prut zbytečně drahý (co když ho to nechytne?), to samé platí pro čelovku (stejnou práci IMHO udělá třeba Chub Lite Sat-A za 300,- Kč) a tu podběrákovou hlavu momentálně nesežene - budou až na jaře (což vlastně nevadí, když chce zadavatel začít feederovat až příští rok).
Jinak je to opravdu moc pěkně shrnuto (stejně jako u "Juraje").
Nmeteor - Profil | Po 17.10.2011 8:51:24
Nicméně, málokdo chodí stále na totéž místo a koupí tří až čtyřmetrové tyče k podběrákové hlavě jsi následně vybaven tak nějak univerzálně a vyšší břeh tě nepřekvapí (a následně i nenasere :-)). Navíc koupí děličkové tyče (ne teleskopické) máš 2v1 nebo i 3v1, neb se dá použít jenom část dílů = různá délka (alespoň u tyče MILO Gerardix).
NSoulfish - Profil | Po 17.10.2011 7:59:10
to jsou mi novinky - to jako nemůžu použít obústky a peány, co mám na kaprařinu a musím si pořizovat nové? Stejně tak sedačku a další věci?
A ještě bys mohl napsat, že potřebuješ i auto, protože chodit pěšky není ono (200 000+), takže se dostanem na konečných +- čtvrt mega.. a ještě teda povinné ručení, havarijní pojistku atd atd...Safra ten feeder je ale drahá metoda.
Teď vážně - to co jsi tam napsal je většinou vybavení, které použiješ snad u každé techniky, kde se sedí + jsi zahrnul nějaké ten "spotřební feederový materiál", který dokupuješ a obměňuješ stále.
Jako feederově specifické jsem ochoten uznat maximálně prut, krmítka, vlasce, naviják a ručku s podběrákovou hlavou. A hodně možná ještě háčky. S tímto bych se dle Tvého ceníku dostal na asi 8400. Do 10 000 mi zbývá 1600 na krmení a to stačí asi na 35-40 docházek.
NAzbest - Profil | Po 17.10.2011 0:45:57
Do Evropy to ale do deseti let taky dorazí....teda s vyzváněním telefonu retro:-)
NJuraj - Profil | Ne 16.10.2011 22:48:53
(počkej až si tohle přečte Radynek). :-))))))))))))))))))))))))))))))))
NAzbest - Profil | Ne 16.10.2011 22:48:10
Pak jsem tu minutu řval smíchy-jako pokaždý.
Tenhle film je celej skvělej!
Nplavan - Profil | Ne 16.10.2011 22:46:28
Nplavan - Profil | Ne 16.10.2011 22:45:04
NJuraj - Profil | Ne 16.10.2011 22:44:49
Nplavan - Profil | Ne 16.10.2011 22:42:31
Mám jako kulisu puštěnej fil U mě dobrý a zrovna přišel Somr a říká mladému Formanovi : " Ladiku, tobě tady bere a ty se klidně koupeš !!! " A mladej Forman má v hubě rybičku s trojhákem a zaplavuje s ní do slepého ramene, kam taky chodím na ryby. Viděl jsem ten film už tolikrát a tahle scéna je boží.
NJuraj - Profil | Ne 16.10.2011 22:40:15
NButchi - Profil | Ne 16.10.2011 22:38:31
To se krásně čte :-)))
Nosíš papuče, rožínáš a nalíváš si polívku šufanem? :-)))
Nplavan - Profil | Ne 16.10.2011 22:37:37
Nplavan - Profil | Ne 16.10.2011 22:36:33
NAzbest - Profil | Ne 16.10.2011 22:31:33
Ale povinně jo:-)
Kde to žije - feeder
7:46NFeederařina na řece 64335
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme cestovku
CK ALBA tour s.r.o.
Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových...













