- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
výbava na feeder
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
plavan - Profil | Ne 16.10.2011 22:26:26
Juraj - Profil | Ne 16.10.2011 22:24:31
PRUT Sema Z-Force 360cm 1450,- Kč
NAVIJÁK Shimano Aernos 4000 2500,- Kč
PODBĚRÁKOVÁ RUČKA Milo Gerardix Podium 4m 900,- KčKčPODBĚRÁKOVÉ OČKO Middy Black Match LTX 420,-Kč
KŘESLO Mivardi premium 1140,-Kč
FENCLOVA VIDLIČKA Fencl 45cm 120,-Kč
DEŠTNÍK Winner 260cm 1500,-Kč
DRŽÁK NA DEŠTNÍK dílenská zakázka 500,-Kč
GUMOVÁ PALIČKA Globus 60,-Kč
VELKÁ TAŠKA xxl team Mivardi 800,-Kč
TAŠKA NA OČKO A sqare team Mivardi 425,-Kč
Obal na pruty match team Mivardi 160cm 900,-Kč
KBELÍKY NA VODU A KRMENÍ 1kus s miskou a víčkem+2 kusy bez 1000,- Kč
ČELOVKA cap light 100,-Kč
ORGANIZÉR NA BIŽU Globus nebo OBI 250,-Kč
ZNAČKOVAČ 220,-Kč
OBÚSTKY 2 KUSY Stonfo kus za 40 korun 80,-Kč
PEAN nebo malé zúžené kombinačky 60,-Kč
VLASEC KMENOVÝ Asso Ultra 300m návin 300,-Kč
VLASEC NÁVAZCOVÝ Sho-gun 0,08mm 0,10mm a 0,12 126,-Kč
HÁČKY Colmic Nuclear 500 vel. 14 + vel. 10 160Kč,-Kč
TRUBIČKY PROTI ZAMOTÁNÍ Carp systém kus za 7 korun 70,-Kč
OBRATLÍKY 10ks vel. 12 + 10 ks vel. 14 10ks 30,-Kč
KRMÍTKA 5ks 15g, kks 20g, 5ks 25g, 5ks 30g a 5ks 40g výroba KuKa 240Kč
KARABINY S OBRATLÍKEM 20 ks vel. 10 40,-Kč
IZOLAČKA, LÁMACÍ SVĚTÝLKA, NŮŽKY, NŮŽ 200,-Kč
METR NA DÉLKU RYBY OBI atd. 20,-Kč
BRÝLE Sema Ice man polarizačky 420,-Kč
VEZÍREK 600,-Kč
Síta 1mm, 3mm a 5mm 460Kč
feeder guma 60kč
gumové korálky 15Kč
gumičky kancelářské 6Kč
špička sema force 3/4Oz 120Kč
CELKEM ......................................................................... 15 000,- Kč
Pět tisíc mi zbývá na krmčo a živou. Některé věci jsem ponechal, jiné dle mého soudu předražené nemyslím tím Sygnuma, tak seď v klidu :-)) ) vyměnil za funkční a levnější, další, které jsem nikdy nepotřeboval, úplně vypustil a jiné např síta doplnil, bo bez těch si to vůbec nedovedu představit.
Azbest - Profil | Ne 16.10.2011 22:15:44
Vy to máte jednoduchý, protože kolem Práglu je vždcky adeptů na vejpravu hafo:-)
Butchi - Profil | Ne 16.10.2011 22:13:44
To jsou ty momenty zmaru, kterým naprosto rozumím..
A chodit na ryby sám člověk taky nemůže.. Já už snad ani sám nechodím, nějak mě to netáhne..
Přes zimu se to nějak srovná a motivace přijde.. Muškařina je na začátek svině, jak tomu člověk aspoň trochu přijde na chuť, je ztracen..
Butchi - Profil | Ne 16.10.2011 22:11:21
:-)))
Upřímně se přiznám, že tomu nevěřím..
Já pořád vymýšlím co a jak, nakonec se stejně vrátím k prvni variantě :-)))
plavan - Profil | Ne 16.10.2011 22:04:00
To se stane jednou za čas každýmu. Ten Jelínek mluvil o hokeji teda, ten feeder jsem mu vložil do huby já :-))))
Azbest - Profil | Ne 16.10.2011 22:01:53
Takže mě to nebaví a stejný je to s vláčkou.
Krámů mám mraky na všechno, ale co mi hlavně chybí, je nějakej parťák a taky tady u nás jsou všechny vody vybrakovaný na mrť.
Prostě-beznajdějný.
A jezdit někam dál na otočku, to mě netankuje.
plavan - Profil | Ne 16.10.2011 22:00:42
Azbest - Profil | Ne 16.10.2011 21:59:03
Butchi - Profil | Ne 16.10.2011 21:58:42
A co by to bylo?
Middyna? Daiwa? Garbolino? Trabucco?
Budu na tom mět 3000 Twina :-)
plavan - Profil | Ne 16.10.2011 21:54:52
Butchi - Profil | Ne 16.10.2011 21:53:41
A co by to bylo? :-P
Normálka, stejné využití, jako Krejzák.. Když pudu na řeku, chci mít dva feedery, a abych se ani u jednoho nemusel bát naložit 60g krmelec.. U Krejzy to jde.. Teď něco do páru :-)
Na stojáku stejně budu blbnout s matchkou.
plavan - Profil | Ne 16.10.2011 21:49:55
Juraj - Profil | Ne 16.10.2011 21:49:25
Butchi - Profil | Ne 16.10.2011 21:47:44
Butchi si jen tak rýpne, ale ty sám dobře víš, že je to strašně hodnej a milej člověk :-))))))))
Zní to jako celkem ostrota, rád bych ho takhle otestoval, abych ho porovnal s Krejzákem.. Představoval bych si tak totiž i svůj 2. feeder :-)
Butchi - Profil | Ne 16.10.2011 21:46:30
My jsme se tomu věnovali s tatou hodně aktivně, první klacek jsem koupil v 15ti letech, tzn 9 let zpátky, za peníze z první brigády.. Shakespeare za 1900.. A musím říct, že jsme toho na něj nachytali hodně.. Na spoustě vod, kde jsme dřív neměli záběr, se nám povedlo hodně ryb.. Líni, kapři, amuři.. Ploťky, cejny atd jsme ani nespočítali..
A ten vývoj byl krásně vidět na všem.. Včetně toho podběráku.. Pokud jsou u vody dva, může se použít klidně i pstruhová raketa (záměrně přetaženo za vlasy)..
Špička asi ne, ale jak psal plavan - ten díl pod tím.. Prostě mi šlo o to, že se něco zláme.. A to by asi nikdo nechtěl..
Chápu, občas to tak je.. Člověk se přesytí.. Pro mě osobně feeder a plavka hlavně do 16.6. Od tohoto data se vláčí, vláčí a vláčí :-)) Muškařina po celý rok..
plavan - Profil | Ne 16.10.2011 21:44:12
plavan - Profil | Ne 16.10.2011 21:42:53
Butchi - Profil | Ne 16.10.2011 21:40:15
O to mi právě šlo, že tam píší medium, přitom vrhačka je skoro jako u Heavy..
A ta mi nějak nekoresponduje s těmi špičkami..
No nic, budu se na něj muset podívat někde v obchodě.. Vypadá zajímavě.
Azbest - Profil | Ne 16.10.2011 21:39:00
Jsou to jednoduchý věci a stačí párkrát to zkusit, ale tenhle trumbera je svejma chytrostma už dost profláknutej, takže lidi s mozkem mu to nežerou.
Tvoje postřehy byly všechny v pořádku(z mýho pohledu), akorát špičku jsem takhle nikdy zlomit neviděl-ale to neznamená, že se to nemůže stát.
Já osobně na ligu už taky peču-jsem feederu přežranej a závodění taky.
Kde to žije - feeder
10:45Feederařina na řece 64341
10:39Pickermánia-ultra light fishing 49076
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...











