rybář začátečník prosí o radu?

Zdravím kapraře.Prosil bych o radu.Začínám s rybařením(rybařím asi půl roku) a chci si pořídit nové navijáky a potřebuji poradit co bude nejlepší pro kaprařinu.Koukal jsem že trh je nabitej vším možným (přední brzda,zadní brzda,baitrunner,........) a tak nevím co bude nejlepší.Pruty jsem koupil 3dílné děličky Shakespeare 3,60m 3Lbs.Měl jsem teleskopy ale chtěl jsem zkusit něco lepšího.Díky moc za radu

NLudvík111 - Profil | Ne 18.9.2011 15:09:33

Ahoj, chtěl bych se Vás zeptat jestli někdo neví o zavažecí lodičce pouze s GPS?

    NKrocajda - Profil | Ne 18.9.2011 12:58:22

    Ahoj vlastním stejný pruty 100% spokojenost navijáky Albastar 860 FRS taky slušný.

      NTMS - Profil | Ne 18.9.2011 12:48:10

      Lukes treron - >> taky se primlovam za Okumy LB. dá se říct že letos taky začínám, pruty mám stejné (pokud máš ty Cypry) a k těm proutkům jsou akorát (velikost 50). chtěl jsem taky nejdřív něco do začátku a jsem s tím spokojenej. chybu s nima řeklbych neuděláš...

        NSoulfish - Profil | Ne 18.9.2011 12:14:46

        Lukes treron - >> klidně si na to dej ty okumy LB (baitrunner). Je to levné a pár let ti to tam vydrží (po 4 letech používání je bez problému). Pokud ti nebude vadit po každém náhozu povolovat brzdu, vem si naviják s přední brzdou. Sceptery sice mám, ale výprava, kde jsem je měl testovat, zkrachovala, takže tady zatím hdnotit nemůžu. Nicméně kamarádi co je vlastní si je pochvalují.

          NPoušťák - Profil | Ne 18.9.2011 12:06:29

          Pvl >> )))))))))))))))))))))))))))))

            NPvl - Profil | Ne 18.9.2011 12:05:25

            Poušťák >> la pardón ..to jsem to vymňouknul .o§)

              NPoušťák - Profil | Ne 18.9.2011 12:00:55

              Pvl >> nezdržuj mě,hltám diskuze....o))))

                NPvl - Profil | Ne 18.9.2011 11:58:58

                Poušťák >> Kdo ví ? Co je lepší .

                  NPoušťák - Profil | Ne 18.9.2011 11:57:13

                  Pvl >> já už raději nemyslím,nemyslíš že je to lepší?..oo))))

                    NPvl - Profil | Ne 18.9.2011 10:42:50

                    Poušťák >> Co myslíš ? :o§))

                      NPoušťák - Profil | Ne 18.9.2011 9:33:39

                      Pvl >> A myslíš to upřímně?....o))

                        NPvl - Profil | Ne 18.9.2011 8:54:43

                        Lukes treron - >> Také by jsi měl zdělit jestli ti rady něco "přinesly" Nebo si děláš jen prdel ?? Přikláněl bych se k variantě č 2.

                          Noskus - Profil | Ne 18.9.2011 8:51:08

                          badko >> asi jsi ještě neměl jiný naviják co?

                            Nretrívr - Profil | So 17.9.2011 22:58:23

                            Lukes treron - >> Kup si braitrunner.Půlku blábolů vymaž.

                              Nbadko - Profil | So 17.9.2011 22:47:26

                              jedine okuma LB

                                Noskus - Profil | So 17.9.2011 22:34:23

                                nofish >> :-)))

                                  Nnofish - Profil | So 17.9.2011 22:32:07

                                  oskus >> :-D hele já mám navijáky s baitem protože ho prostě měly. Požívám ho když potřebuju povolit vlasec, toť jeho veškeré využití. Když sedíš u prutů tak ho nepotřebuješ :-) když nesedíš, nemáš chytat.

                                    Nmasař Pepa - Profil | So 17.9.2011 22:30:26

                                    nofish >> moje řeč

                                      Nnofish - Profil | So 17.9.2011 22:29:56

                                      masař Pepa >> 5 je málo, to chce víc, ještě by to pak neměla pořádně v hubě. Čtvrt hodinka je tak akorát...... samozřejmě rybičku maximálně 10cm......

                                        Nmasař Pepa - Profil | So 17.9.2011 22:28:08

                                        nofish >> Doporučuji nechat zažrat pořádně alespoň minutu i víc klidně 5...