- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fungujicí rybářská stráž v Praze?
Tuhle otázku jsem si pokládal dnes večer, když jsem viděl pytláka a nevěděl, co s tím. Volal jsem na státní policii, ti mi řekli, že pošlou hlídku, čekal jsem víc než hodinu a nedorazili. Pak jsem volal na místní organizaci, na kterou jsem si našel číslo v papírech, s tím, že chci číslo na nějakou rybářskou stráž v okolí, aby dorazila. To jsem se ale dozveděl nemilou věc, že v Praze existují jenom dva lidi, kteří jsou placení za to, aby vyrazili, když je potřeba. A na ty jsem číslo nedostal, protože ho ta paní neměla. Tak jsem dostal číslo na nějakýho hlavního vedoucího rybářské stráže, který by měl mít čísla na všechny stráže. Ten mi ale nechtěl na nikoho číslo dát. A zkrátka mi řekl, že mi nemá jak pomoct, jen že mu můžu napsat přesné informace, datum a čas a že tam pošle rybářskou stráž. A já říkám, to je potřeba teď! A on, že teď mi zkrátka nepomůže. Tak by mě zajímalo, k čemu je teda ta placená rybářská stráž, když má být k dispozici a přitom není? Hanba rybářské stráži a organizacím, protože mi nikdo nepomohl! Znáte někdo tu placenou rybářskou stráž? Máte na ně někdo číslo? To číslo by mělo být uvedeno v rybářské brožurce, aby byla k dispozici, když je třeba. Já ho nesehnal a volal jsem kvůli tomu asi hodinu...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nknedlicek12345 - Profil | Po 12.9.2011 12:04:50
a k ty RS, telefonoval jsem předtím s paní z místní organizace a ta mi jasně zdělila ,že v praze jsou 2 lidi profi RS který jsou za to placenný a měli by bejt k dispozici nonstop, ovšem paní na ně neměla čislo. měla číslo akorat na hlavního vedoucího všech RS ten mi ovšem to číslo dát nechtěl... proto jsem ho chtěl sehnat tady, protože takový pofiderní rybáře vidám často... Takže v tomhle si se mýlil. jako hasiči nebo pčr to neni, ale k dispozici maj bejt nonstop, od toho jsou placenný narozdíl od všech ostatních tisícu "dobrovolných rs" ale jak můžou bejt potom k dispozici , když na ně nikdo nemá číslo, a hlavní vedoucí jim kreje zadek????
s tim kapřím růžencem to trochu přeháníš, ja taky zabijím kapry a beru si je domu(je to ryba nasazená na to aby se vyžrala), ale řikám 30cm kapříka je mi líto , jen kůli tomu ,že když to vykucháš tak máš pomalu víc vnitřností a kostí než masa....
a s tim střílením. každej mě tu chytal za slovo, že bych střílel každýho na potkání. to rozhodně ne(to bych asi moc dlouho na svobodě nevydržel), ale v dnešní době je potřeba bejt připravenej na situaci která může nastat a v dnešní době to neni nic neobvyklýho že na tebe někdo tu zbran vytáhne viz : http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/pytlak-postrelil-porybneho-druheho-zachranily-noviny.html a takhle bych skončit nechtěl, to bych ho radši zastřelil mít u zbran,, ty ne???
NMrknato - Profil | Po 12.9.2011 11:32:21
Začínám si fakt myslet, že ten Nickel, by měl dostat nějaký Vondrův metál. Hrdinů máme totiž stále málo, nikdo se k nim nehlásí..... tak je vyrobíme, jako bolšán partyzány.....
NMrknato - Profil | Po 12.9.2011 11:29:19
NLudaT - Profil | Po 12.9.2011 8:33:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
K otázce, chápu tvoje rozhořčení, ale tvůj příběh je nějaký zamotaný viz. jak píše níže kakr. RS dělají lidi, mají svoje rodiny, zájmy a tak nějak vůbec život mimo výkon funkce RS. Nejsou to ani hasiči, ani lékaři ani PČR s nonstop službou, takže nemůžeš čekat že kdykoliv někdo zavolá jsou k dispozici. Tvoje "střelecký" choutky snad ani není třeba komentovat, už tě vidím jak tasíš na někoho kdo na tebe vytáhne kvér, to by bylo asi poslední co by jsi udělal (pokud by jsi s podobným myšlením byl vůbec schopen ZP získat). Tohle funguje jen v emerických filmech. Navíc představa pistolníka ochraňující dodržování RŘ/BP je hooodně úsměvná.
NJarda 2004 - Profil | Po 12.9.2011 0:06:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nknedlicek12345 - Profil | Ne 11.9.2011 23:53:38
Nknedlicek12345 - Profil | Ne 11.9.2011 23:48:51
NRanař - Profil | Ne 11.9.2011 20:47:42
Nkakr - Profil | Ne 11.9.2011 19:56:41
Pan Nikl je přední český kaprař. Jeho lov mimo stanovenou dobu budou historici hodnotit jako čtvrtý odboj v rybářství. Zřejmě nechápeš, že jedině takovým způsobem lze rozložit zkostnatělý RŘ, který je schválený komunisty.
Bohužel, najdou se i tací jako kolega knedlíček12345, kteří místo aby podobný boj podpořili bonzují a hrdinu klidně prásknou polišům.......
Nvydra1 - Profil | Ne 11.9.2011 19:31:25
Nboyscout - Profil | Ne 11.9.2011 15:40:33
NJirka Rybka - Profil | Ne 11.9.2011 15:08:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nknedlicek12345 - Profil | Ne 11.9.2011 15:07:28
NRanař - Profil | Ne 11.9.2011 14:41:12
Nkakr - Profil | Ne 11.9.2011 14:24:28
Proč myslíš?
Naopak, jsem propagátor jeho moderního lovu, který se nezatěžuje dodržováním zákona a RŘ.
Nkakr - Profil | Ne 11.9.2011 14:19:04
Pokud se vše událo jak píšeš, tak mně nezbývá než znovu opakovat, že se jednalo o zneužití pravomocí úřední osoby (MP).
Leda, že by některý Mpík byl současně RS s oprávněním na revír, kde se vše přihodilo. Ale to by se navíc musel představit jako RS a prokázat se průkazem a odznakem RS.
A fakt se nejednalo o pana Nikla??
Nknedlicek12345 - Profil | Ne 11.9.2011 14:11:16
Červené karty: boyscout, vydra1, kakr, grizzly72, Sven, ladikxxx, tuzemak, Grasel, Paranoidní Schizofre, malamut
Kde to žije - všechna témata
21:32NBoilies TB baits- chytací řada 45
19:39NATTs hlásiče a ATTx příposlech 552
17:20NRybáři a vinařství 929
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










