Konec legendy - závod na Dešné

Pokec nejen pro ty, kteří se zúčastní tohoto závodu: www.mrk.cz/kalendar.php?id=22285
Autor diskuse: kospi - Profil , 27.8.2011 všeobecné - závodní sektor
17 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NRosta - Profil | St 5.10.2011 22:07:47

lubbal >> Celkové výsledky jsou aktualizovány v odkazu o řádek níže

    Nlubbal - Profil | Po 3.10.2011 16:22:52

    Nejake celkove vysledky budou? Apropo, byl to opravdu posledni zavod na Desne, nebo se neco zmenilo a Desna bude nakonec i pristi rok? Dekuji za odpoved

      NRosta - Profil | Út 27.9.2011 22:16:50

      Právě teď začal online přenos ze závodu Konec legendy.
      Ödkaz: http://www.rybari.jemnice.cz/

        NRosta - Profil | Pá 9.9.2011 23:00:19

        Aktualisované prihlásky
        http://www.rybari.jemnice.cz/uploads/Dokumety/Přihlášené%20družstva.doc

          NRosta - Profil | Út 6.9.2011 17:32:14

          Pro oživení, tady jsou přihlášená družstva.
          http://www.rybari.jemnice.cz/uploads/Dokumety/Přihlášené%20družstva.doc

            NPedro1 - Profil | Út 6.9.2011 14:56:44

            kospi >> Všichni doma pláčou,že ani na monitor nevidí.Dej jim chvilku čas.Až vše trochu přebolí,určitě se ozvou.

              Nkospi - Profil | Út 6.9.2011 14:37:12

              tak co pořád nikdo nic??

                Nkospi - Profil | Po 29.8.2011 19:23:39

                tak co nikdo nejede??

                  Nkospi - Profil | Po 29.8.2011 14:26:54

                  Horda >> ty jsi tam někdy byl že o tom tak píšeš??

                    Ndosec - Profil | Po 29.8.2011 12:01:57

                    Horda >> méně kaprodromů více lidí,na svazovce měl by jsi být za ně z jedné strany rád :-))

                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 29.8.2011 11:52:09

                      s klucima jsme dali v noci svíčku do okna a poplakali jsme si fest. Je to fakt škoda.

                        NHorda - Profil | Po 29.8.2011 11:49:27

                        kospi >> o jeden kaprodrom kam si jezdili honiči ega zachytat míň no a co

                          NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 29.8.2011 11:44:49

                          kospi >> hej fakt ne :)

                            Nkospi - Profil | Ne 28.8.2011 16:24:41

                            P.R.E.D.A.T.O.R >> o tom nevíš dešná nejspíš letos končí

                              NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | So 27.8.2011 13:10:38

                              jak rozloučit,jak konec?? :)

                                Nkospi - Profil | So 27.8.2011 12:39:49

                                kubah >> opravdu inteligentní koment

                                  Nkubah - Profil | So 27.8.2011 7:43:28

                                  A já jsem si chtěl jet zazávodit - mám novou kanoi...