- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov lososovytých rýb v extrémnych teplách
V akú dennú dobu chodíte na pstruhy v extrémnych teplách
A) ráno13%
B) večer17%
C) kedykoľvek v priebehu dňa70%
Od 24.8.2011 hlasovalo 54 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nseko - Profil | St 23.1.2013 16:43:43
Neni podstatna teplota vzduchu pstruhy zeru stal, ale nazabijat pstryhy v teplej vode,
Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 20.1.2013 18:35:12
Ngroovy - Profil | Ne 20.1.2013 16:58:24
Nsalmonid - Profil | Pá 18.1.2013 18:12:29
NLauri - Profil | Po 29.8.2011 13:25:21
NMichallos - Profil | Po 29.8.2011 10:35:11
Nnitram salhyv - Profil | Po 29.8.2011 9:25:15
Nmbu - Profil | So 27.8.2011 23:21:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NRazgy - Profil | So 27.8.2011 20:55:10
NBosanac - Profil | So 27.8.2011 20:53:33
NRazgy - Profil | So 27.8.2011 20:51:16
Nšťovíček - Profil | So 27.8.2011 18:18:24
Nnymfa - Profil | So 27.8.2011 14:47:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NScout - Profil | Pá 26.8.2011 22:38:40
Nšťovíček - Profil | Čt 25.8.2011 17:35:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NStavba - Profil | Čt 25.8.2011 11:07:00
NVenca888 - Profil | Čt 25.8.2011 10:10:17
NButchi - Profil | Čt 25.8.2011 6:07:41
Pokouším se o to, ale v Praze je to úplně jiné, než v Olomouci, kde jsem chytal nějakých 12 let. Takže nijakými zvláštními úspěchy zatím netrpím.
Až dojedu domů, tak se na to podívám. Vždycky jsem byl přesvědčen o tom, že u štiky ta denní doba takovou roli nehraje.. U pstruha mě to trochu překvapilo.
NSalmo1 - Profil | St 24.8.2011 23:09:29
NSalmo1 - Profil | St 24.8.2011 23:03:44
NButchi - Profil | St 24.8.2011 22:57:41
Já jsem se tomu nikdy nevyhýbal. Muškařina na pstruhovce je pro mě něco jako svátek, protože se nedostanu tak často. Drtím to klidně celý den, onehdá jsem ignoroval i prudkou průtrž mračen. Ale přes to poledne to prostě nešlo. Něco na tom bude - lovné místo, způsob vedení mušek a kdo ví co ještě. Nemám ve zvyku něco zavrhovat, zase tak dobrý muškař prostě nejsu.
Takhle v těch kraťasech a teniskách je to fajn. Důležité je zaznamenat nějaký úspěch, aby v to člověk získal důvěru. Mně se to bohužel nepodařilo, i když je fakt, že se mi velcí pstruzi vyhýbají obecně :-)
Nu.x.a. - Profil | St 24.8.2011 22:54:35
NSalmo1 - Profil | St 24.8.2011 22:52:24
NButchi - Profil | St 24.8.2011 22:30:46
To je opravdu, opravdu velice zajímavé. Je to zkušenost z jednoho revíru, nebo z více?
Kdybych byl začátečník, nedovolil bych si o tom polemizovat, nicméně jsme mnohokrát chytali v létě i přes den, ale úspěchy se nedostavily. Je fakt, že mi můj největší pstruh vyjel právě v dost nečekanou hodinu v pařáku, ale jinak nic.
Takže bych si na čelo rozhodně neklepal, v současné době je třeba se něčím lišit, i když svoje překvapení nepopírám.
NSalmo1 - Profil | St 24.8.2011 22:23:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NButchi - Profil | St 24.8.2011 19:30:54
S tebou se rozhodně přít nebudu, protože ty jsi tady fachman.
Ale přijde mi, že v tom horku se rybám moc nechce. Plus ještě jedna věc- pstruhovka, která teče z hor, určitě nedosáhne takové teploty, aby to někoho muselo zajímat.. Aspoň z vlastní zkušenosti.
NButchi - Profil | St 24.8.2011 19:27:58
Biologie mě nikdy nebavila :-)))
Já jsem býval spíš na ty humanitní obory.
Nmlíčnák - Profil | St 24.8.2011 19:15:43
NSalmo1 - Profil | St 24.8.2011 18:52:09
Mein got.
NButchi - Profil | St 24.8.2011 18:32:05
Otázka právě zní, kolik ho v takové vodě bude. Tohle jsem ve škole trochu flákal :-)
NButchi - Profil | St 24.8.2011 18:18:46
Nejsu teda chovatel, ale mám pocit, že potočák má problém už kolem 20ti stupňů.
NCarpHouser - Profil | St 24.8.2011 16:45:09
NVenca888 - Profil | St 24.8.2011 16:16:42
Npetrhod - Profil | St 24.8.2011 16:15:38
Nfoxkiller - Profil | St 24.8.2011 16:00:28
Nu.x.a. - Profil | St 24.8.2011 15:40:16
Nrover - Profil | St 24.8.2011 15:25:17
Jdu se mrknout, jak to tu žije, a jdou mi s toho oči kolem :-)
pstruh27 - dobrá práce
NMates PB - Profil | St 24.8.2011 14:58:52
NXAXAP - Profil | St 24.8.2011 14:55:49
Červené karty: XAXAP
Kde to žije - muškaření
23:19NRybářská videa: Dvě červnové vycházky za kapry na Labe 1
17:14NO muškách, umělých 34449
7:44NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53136
ČtNPovídání JEN o vázání a muškách 22022
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
Co je nového - muškaření + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













