- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Šebkův rybník boili
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
10x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
viking - Profil | So 21.6.2014 22:14:51
BendíkMates - Profil | Po 26.5.2014 11:54:46
Ač jsem člověk co nerad a málokdy píše stížnosti, tentokrát si nemohu pomoci.
Já společně se dvěma kamarády rybáři jsme se vypravili na prodloužený víkend ( pátek až neděle 23-25,5 2014 ) na Šebkův rybník na místo č. 6 prý pro 3-4 rybáře :-D
Přijeli jsme na místo a do areálu jsme byli pištěni až po doplacení zbytku částky která činila za 3 osoby na povolenku 2x24h + chatka ( prý se vším komfortem :-D ) 5300kč. Po vstupu za dva zarostlé ploty potažené ostnatým drátem a strom vybavený kamerou jsme se celkem zděsili, rybník je doopravdy malí navíc voda dosti silně zapáchala po hladině neustále kolovali dva nachouklí leklí kapři a pár cejnů což pana majitele absolutně nezajímalo jakožto nic ostatního krom schrábnutí peněz, dále na místech 3,2,1, bylo celken namačkáno 14 rybářů kteří seděli cca půl až metr od sebe ( což jim asi nevadilo protože byli celé 3 dny úplně na mol a vyřvávali přez celí rybník u své chaty měli dva sudy chlazení a ostatní barové vychytávky ).
Na své místo jsme přejížděli přez mladý pár chytající na místě č.4 ( plac cca 2x1,5m ) bylo mi jich velice líto měli postavený stan na cestě přez kterou chodilo celé osazenstvo rybníka na záchody a do sprch takže vždy museli vzít pruty do ruky a uhnout se do vody. Dorazili jsme na naše místo 6 další zděšení chatka pro 3-4 rybáře měla 3 lůžka rychlovarnou konvici a 1 zásuvku to byl ten komfort, realita byla úplně jiná než foto na internetu, dále naše 3 místa byli tak horko těžko na 3 pruty natož na 9. Měli jsme tedy nahozeno 15cm od sebe a max 10m od břehu ( jinak bychom přehodili rybáře na číslech 5,4,3,2. ) celé místo bylo také ve 30stupňovém svahu takže velice špatný přístup k vodě a sezení na židličce ze které v jednom kuse sjíždíte :-( mysleli jsme že už to nemůže být horší a už nás to může jen překvapit ale to byl ten největší omyl celé tři dny jsme byli bez pořádného záběru ( jak my říkáme bez pořádné jízdy ) Ale nebyli jsme v tom sami na celém rybníce bylo ve vodě 63 prutů a za 48h se vytáhli jen 3 ryby. Nejhorší zážitek přišel v sobotu před večerem kdy jsem po velice slabém záběru vytáhl 151cm velkého jesetera ze kterého mi bylo přímo do breku ryba absolutně nebojovala byla ve zbídačelém stavu neměla levé oko jen vyhnilou díri asi tak 10x8cm a naprosto roztlučené krvavé místo tak kde měl být čumák :-( pro tohoto chudáka by byla rána palící ačkoli nejsem zastánce zabijení ryb opravdovím vysvobozením. Po tomto zážitku jsem ztratil veškerou chuť dále rybařit.
Další věci co mě tam zarazili byla sprcha jedna v celém areálu kde jedno vysprchování stálo 50kč a 2 suché záchody také na celí areál v otřesném stavu, pomočené a pokálené až na podlážku u dveří.
Cestou z WC na místě č.7 byl starší pán s manželkou ( velice příjemní lidé ) mi zdělili že jsou na rybníce již 5tý den a mají 2 ryby.( za ty peníze dost slabota :-( ) Už by sem prý také příště nejeli.
Já osobně jsem tam nechal, veliký kus svého ega, snad všechny iluze o sportovním rybolovu a myslím že taková místa by neměli existovat. Raději ( Grunty u Brna, Nebo ryníky na Třeboňsku a v okolí Budějovic.
wtfkiss - Profil | So 8.2.2014 22:18:16
skotnunik - Profil | Čt 5.9.2013 8:24:10
Martin M. - Profil | Út 20.8.2013 21:22:23
Stupin - Profil | Čt 15.8.2013 20:27:26
Mišpic - Profil | Út 30.7.2013 22:29:37
runaway - Profil | St 17.7.2013 11:35:48
rumi7 - Profil | So 22.6.2013 9:20:08
Radim.J - Profil | Čt 20.6.2013 19:14:33
čajda-fifi - Profil | Pá 31.5.2013 14:37:23
Nějaká dobra rada
jedu poprvé na tuto vodu,díky za rady filip
Láci - Profil | Út 30.4.2013 11:51:34
Červené karty: stika666
Kde to žije - kaprařina
23:19ATTs hlásiče a ATTx příposlech 556
22:52Dalešice ?? 8169
21:31Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1640
21:29Rybářská videa: Podvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče 1
20:50Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5355
20:41Podběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 87
20:02Labe fishing store 21
19:16Kyjský rybník, Džbán 50915
15:09Fanclub značky Shimano 16403
13:18Boilies TB baits- chytací řada 50
8:04Ohře, úlovky, nástraha 1055
7:24Krátkodobá kaprařina x 10040
SoÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....


















