- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nepromokavé, prodyšné oblečení pro "malé" lidi
Zdravím kolegyně a kolegy,
řeším problém při koupi oblečení k vodě do nepřiznivého počasí.
Požadavky: aby bylo pohodlné, prodyšné, vydrželo nepromoknout.
Jenže po pár navštívených obchodech mi bylo sděleno, že tyto komplety se dovážejí jen ve velikostech pro chlapy ( pánská čísla L,XL, XXL). Měřím do 160cm s váhou kolem 60kg.
Líbí se mi:
1) Prologic comfort thermo suit camuflage
2) Prologic comfort thermo suit green
3) JRC oblek Extreme 3v1
4) Trakker komplet Bundle deal waterproof
Máte s těmito komplety zkušenost (kvalita materiálu,zpracování, promokavost, atd)?
Popřípadě doporučení velikosti či zkušenosti s velikostmi pro lidi menšího vzrůstu?
Klidně i obchody, kde by se daly menší velikosti zakoupit?
řeším problém při koupi oblečení k vodě do nepřiznivého počasí.
Požadavky: aby bylo pohodlné, prodyšné, vydrželo nepromoknout.
Jenže po pár navštívených obchodech mi bylo sděleno, že tyto komplety se dovážejí jen ve velikostech pro chlapy ( pánská čísla L,XL, XXL). Měřím do 160cm s váhou kolem 60kg.
Líbí se mi:
1) Prologic comfort thermo suit camuflage
2) Prologic comfort thermo suit green
3) JRC oblek Extreme 3v1
4) Trakker komplet Bundle deal waterproof
Máte s těmito komplety zkušenost (kvalita materiálu,zpracování, promokavost, atd)?
Popřípadě doporučení velikosti či zkušenosti s velikostmi pro lidi menšího vzrůstu?
Klidně i obchody, kde by se daly menší velikosti zakoupit?
Autor diskuse: Caty - Profil , 31.7.2011 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
yvana - Profil | So 8.10.2011 15:39:18
Caty >> Tady máš linku na ty boty fakt spokojenost.Na ten prolog mi hoď linku podívám se po něm třeba by ho mohl donést ježíšek.
http://www.mall.cz/vysoka-obuv/asolo-atlantis-gtx-lady-09?v=419267010
http://www.mall.cz/vysoka-obuv/asolo-atlantis-gtx-lady-09?v=419267010
Caty - Profil | So 8.10.2011 15:33:45
yvana >> no pro ženy to bude problem vždycky... i na tomhle kompletu maji chlapi výhodu v podobě vychytávky zipu v určitých partiích....jinak k delce kalhot, tak M z Prologicu mi sedlo bez úprav, tak jak má.
yvana - Profil | So 8.10.2011 15:28:28
Caty >> Tak díky za linku.To JRC jsem nikde nesehnala jedině L tím je to delší tak že tenhle oblek mám.Problém nástává když potřebuješ na záchod sundat bundu kšíry od kalhot asi víš o čem mluvím.tohle je u všech souprav ale nic jiného jsem nenašla.
sauron-Moja má recht - Profil | St 21.9.2011 13:09:23
Caty >> Dnes jsem si domů přivezl Pro Logic Max4 Thermo Comfort Suit a chtěl jsem přiložit i detailní fotky,protože já osobně jsem zde na MRKu žádné nenašel,tak se snad budou hodit. Jen to dnes nestíhám nafotit. Nafotím a dodám zítra :)
Můj dojem je takový,že zpracování je parádní,materiál lehký,jsem nevěřící Tomáš,tak jsem i zkoušel test voděodolnosti :) Udělal jsem na zádech bundy jezírko :))) A po vylití vody,bunda suchá :)
Jen jsem nečekal,že to bude šustit jako oteplováky :) Ale jelikož nemám zkušenosti s podobným oblečením,nedokážu posoudit,zda-li je to jev normální :) Kapuca je parádní,prostorná a zevnitř fleecová,to samé bunda,jen v bedrech je prošívaná. Měřím 186cm,vážím 100kg bez camra a velikost XXL mi sedí akorát,tak jak má :) To kdyby tu někdo váhal s výběrem větších velikostí :)
Nemůžu se dočkat chladnějšího počasí :)
Jinak zkus kontaktovat kluky z braunstar.cz ,bylo mi řečeno,že mají všechny velikosti a domluva je s nima výborná.
Můj dojem je takový,že zpracování je parádní,materiál lehký,jsem nevěřící Tomáš,tak jsem i zkoušel test voděodolnosti :) Udělal jsem na zádech bundy jezírko :))) A po vylití vody,bunda suchá :)
Jen jsem nečekal,že to bude šustit jako oteplováky :) Ale jelikož nemám zkušenosti s podobným oblečením,nedokážu posoudit,zda-li je to jev normální :) Kapuca je parádní,prostorná a zevnitř fleecová,to samé bunda,jen v bedrech je prošívaná. Měřím 186cm,vážím 100kg bez camra a velikost XXL mi sedí akorát,tak jak má :) To kdyby tu někdo váhal s výběrem větších velikostí :)
Nemůžu se dočkat chladnějšího počasí :)
Jinak zkus kontaktovat kluky z braunstar.cz ,bylo mi řečeno,že mají všechny velikosti a domluva je s nima výborná.
rs666 - Profil | Po 1.8.2011 12:59:48
Caty >> tady maj JRCéčka http://www.parys.cz/rybarske-novinky-jrc-rybarska-bunda-extreme-3v1-rybarske-kalhoty-zdarma-.php
Caty - Profil | Po 1.8.2011 12:17:40
NÁHODOU NEVÍTE KDE BY V PRODEJNÁCH MĚLI VELIKOSTI M? Nejlépe moravskoslezský kraj :)
Martin... - Profil | Ne 31.7.2011 20:09:50
libec77 >> to víš, baterka těžká jak kráva a na fotce mi jaksik přimrzl podběrák k podložce :o))
libec77 - Profil | Ne 31.7.2011 20:08:40
Martin... >> Co to taháš ? Vpátek jsi se taky nějak zadýchal stou baterkou!
michec - Profil | Ne 31.7.2011 20:01:22
Caty >> Tak to já bych si vlezl :)) Mám velikost M o DAMu A je mi to taky větší. i já mám s tímto oblečení mám problém.
pechy - Profil | Ne 31.7.2011 19:58:38
Caty >> :-))))) tak to budeš nosit až budeš těhotná a bude ti to akorát :-))))
Caty - Profil | Ne 31.7.2011 19:52:26
pechy >> mela jsem na sobe od trakkera L, ktere ma byt extremne male L, stejne jako M, vlezl by se ke me jeste nekdo...a jak rikam ve spouste prodejen mi bylo receno, ze se M nedovazi.
pechy - Profil | Ne 31.7.2011 19:49:20
Caty >> já objednával xxl,ale M maj také -na-160-167cm a 60-70kg :-)
skutr - Profil | Ne 31.7.2011 19:41:07
Je to materiál který snadno otřeš vlhkým hadříkem. Je uvedena 30 stupnové praní ale zatím jsem nepral. A impregnace myslím jako u všech vecí do té doby dokud to bude držet a pak nastříkat jednou do roka a v pohodě
skutr - Profil | Ne 31.7.2011 19:36:29
Caty >> Prologic mi tyto požadavky splnil i za včerejsího vydatného deště který jsem prostál 4 hodky v dešti a hadry nepromokli. Jsem s nima spokojen ješte jsem v nich nebyl v extra mrazu, ale ted beru jen tričko pod ně a je mi pěkné teplo.
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 22.2 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 83 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73

















