- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
"eko" vezírek jaxon
Zdravím, jaký máte názor na tento vezírek http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/vezirky-cereny-rizkovnice/sak-na-ryby-jaxon-eco-75x140cm . Prosím notorické pouštěče, aby se zdrželi komentářů, že vezírek není potřeba ;)- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NPobřežní candát - Profil | St 27.7.2011 14:12:05
Nnofish - Profil | St 27.7.2011 13:52:01
NJarda Š. - Profil | St 27.7.2011 13:20:42
Nšťovíček - Profil | St 27.7.2011 13:01:35
Nnofish - Profil | St 27.7.2011 12:47:30
VIII. Uchovávání ulovených ryb
Pokud osoba provádějící lov uchovává ulovené ryby živé, je povinna mít vlastní vezírek nebo takové zařízení, které umožňuje rybě alespoň minimální pohyb (haltýř, konstrukce potažená síťovinou apod.). Je zakázáno upevňovat ryby provlečením za skřele nebo jiným nešetrným způsobem, popřípadě nechat nezabité ryby uhynout. Ryba uložená ve vezírku nebo jiném zařízení na uchovávání živých ryb je považována za ponechanou. Zakazuje se používat společných zařízení k uchovávání ulovených živých ryb.
Pokud jsou ryby uchovávány ve vezírku nebo jiném zařízení k uchovávání ryb i po skončení lovu, je osoba provádějící lov povinna označit vezírek nebo jiné zařízení k uchovávání ryb štítkem se svým jménem a adresou.
edit: nejsem právník, ale rybář. Je rozdíl pohyb vs pohyb......
-Tedy je myšleno skutečný pohyb, podle vyjmenovaných věcí, ne že se v tom ryba pohne ale že bude moci alespoň částešně plavat, nebo něco na ten způsob.
NJarda Š. - Profil | St 27.7.2011 12:41:55
Nmaraske - Profil | Út 26.7.2011 19:25:28
Nnofish - Profil | Út 26.7.2011 18:41:45
Vím jak to myslíš, ale víš jak, jsou taky pitomci, co umí akorát buzerovat- s takovým se pak hádej. Tohle (na obrázku) je nesmysl- když už takový malý tak naležato pod vodou a ne na stojáka s plovákama.
Nzajda.p - Profil | Út 26.7.2011 18:31:59
Nnofish - Profil | Út 26.7.2011 18:22:41
Nzajda.p - Profil | Út 26.7.2011 18:15:00
Nnofish - Profil | Út 26.7.2011 17:09:20
Na Hartu jezdím docela často, respektive jezdím vlasně jen na Hartu a na Pocheň, řeka je mrtvá :-( Teď tak ob-den, podle nálady a počasí. Jenže já nejsem kdoví jaký fanatik, jdu prostě na ryby a co chytím, to chytím, nějak se tam netrápím se supermoderním cajkem, zavážením atd.
Nzajda.p - Profil | Út 26.7.2011 17:01:31
Nzajda.p - Profil | Út 26.7.2011 16:57:59
Nnofish - Profil | Út 26.7.2011 16:57:57
Příště si to nech až pojedeš do Ostravy, nebo okolo. U makra je nový sport.Mají tam rybářské oddělení. Pokud tam půjdeš, neber si radši moc peněz ani kartu :-D
Nzajda.p - Profil | Út 26.7.2011 16:53:30
Nnofish - Profil | Út 26.7.2011 16:50:25
Btw jestli to budeš kupovat tam, objednávej přes net a zvol osobní vyzvednutí. Už víc lidí přišlo na to, že v obchodě a na netu jsou jiné ceny.
edit: Aha ty už si ho koupil :-( tak ho holt nějak pouprav no....
Btw na Hartu by ti stačil i poloviční, stejně tak je většina ryb 40cm + - :-D
Nzajda.p - Profil | Út 26.7.2011 16:49:14
ještě dotaz, mají vážící saky očko s provazem k ukotvení ve vodě?
Nnofish - Profil | Út 26.7.2011 16:43:13
Nnofish - Profil | Út 26.7.2011 16:41:25
Dobeš má pěkné http://www.dobes-site.cz/katalog/sportovni-rybarstvi.html ale ty ceny.....
Nevím kdo ti to tam vysvětloval, jezdím do toho obchodu nepravidelně a jde to tam bohužel z kopce :-( Pokud to nemá kruhy/konstrukci, tak ti jako rybář zodpovědně řeknu, že to pro rybu optimální není. Kapraři ať si říkají třeba opak. Je to na tobě.
NMartin... - Profil | Út 26.7.2011 16:40:49
NSven - Profil | Út 26.7.2011 16:38:08
Já bych to nekoupil ze čtyř důvodů:
a) je to taška na vážení ryb
b) v ryb.legislativě se orientuju
c) podle mého přesvědčení se ryby v podobném zařízení stresují
d) prodejcům věřím jen každé druhé slovo (a to ještě jen některým)
než něco koupím, vyhledám si o tom na netu max. informací předem.
Nzajda.p - Profil | Út 26.7.2011 16:36:08
Nšťovíček - Profil | Út 26.7.2011 16:34:05
Nnofish - Profil | Út 26.7.2011 16:31:04
NSven - Profil | Út 26.7.2011 16:29:29
aby Tě mohl napálit..
VIII. Uchovávání ulovených ryb
Pokud osoba provádějící lov uchovává ulovené ryby živé, je povinna mít vlastní vezírek nebo takové zařízení, které umožňuje rybě alespoň minimální pohyb (haltýř, konstrukce potažená síťovinou apod.). Je zakázáno upevňovat ryby provlečením za skřele nebo jiným nešetrným způsobem, popřípadě nechat nezabité ryby uhynout. Ryba uložená ve vezírku nebo jiném zařízení na uchovávání živých ryb je považována za ponechanou. Zakazuje se používat společných zařízení k uchovávání ulovených živých ryb.
Pokud jsou ryby uchovávány ve vezírku nebo jiném zařízení k uchovávání ryb i po skončení lovu, je osoba provádějící lov povinna označit vezírek nebo jiné zařízení k uchovávání ryb štítkem se svým jménem a adresou.
Nnofish - Profil | Út 26.7.2011 16:26:22
wdit: Proč si radši nekoupíš klasický vezírek? Nějaký pěkný, menší oka. Není to tak in, ale je určen na přechovávání ryb a té rybě je v něm relativně dobře. V obchodě ti řekne kdo ví co, obzvláště ten pan šéf tam........
Ndejff - Profil | Út 26.7.2011 16:26:00
Nzajda.p - Profil | Út 26.7.2011 16:23:38
NFrancJosef - Profil | Út 26.7.2011 16:15:14
NMartin... - Profil | Út 26.7.2011 16:12:30
Nzajda.p - Profil | Út 26.7.2011 16:09:56
Kde to žije - všechna témata
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
10:41NLov pod jezem v letních vedrech? 42
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











