Královéhradecké kaprařské fórum

Pokec rybářů (kaprařů) Královéhradeckého kraje:-)

Přijde mi škoda, že ,,krajské diskuse" jiných krajů úspěšně fungují, například Mikova severočeská a náš kraj je trošku pozadu.
Autor diskuse: bobrman - Profil , 11.7.2011 kaprařina - revíry, cestování

Nlado40 - Profil | St 25.4.2012 17:41:12

ladikxxx >> No jo no, nějak to zanedbáváš... Co makáš nebo se flákaš na rybách:-)

    Nladikxxx - Profil | St 25.4.2012 17:39:18

    lado40 >> Jelikož nejste pod konstruktivním vedením,tak se nedalo nic očekávat,ale i za to Vám patří obdiv!:-))))))

      Nlado40 - Profil | St 25.4.2012 17:27:42

      ladikxxx >> Ahoj, padre... Jme něco málo násadovýho pochytali. No fakt žádne terno, ale užili jsme si to :-)))

        Nladikxxx - Profil | St 25.4.2012 17:21:18

        lado40 >> Život zkurvenej,ryby proradný neberou!:-))))))

          Nlado40 - Profil | St 25.4.2012 14:58:54

          Machino >> To je jasný, ale byl pohodě :-))) Zbytek jsem mu nechal :-)))

            NMachino - Profil | St 25.4.2012 14:45:38

            lado40 >> přišel na ohnivou vodu ne?:D

              Nlado40 - Profil | St 25.4.2012 13:34:18

              románek >> To pro Tebe seřadím příště, slibuji :-))) Co jinak jak jde život a co ryby...

                Nrománek - Profil | St 25.4.2012 13:30:54

                lado40 >> :-)) máš to pěkně seřazený :-)) ještě by to chtělo něco vod mika a krásy :-))

                  Nlado40 - Profil | St 25.4.2012 13:21:55

                  Machino >> Nakonec tam zůstal spát a druhej den byl jak mílius :-)))) Stali se z nás kámoši :-)))

                    NMachino - Profil | St 25.4.2012 13:18:39

                    Mr.Mepps >> ještě že nejezdil děda:D

                      NMr.Mepps - Profil | St 25.4.2012 13:13:27

                      lado40 >> Tak to de

                        Nlado40 - Profil | St 25.4.2012 13:11:32

                        Mr.Mepps >> Ne jezdili jenom násaďáci, nej 59cm...

                          NMr.Mepps - Profil | St 25.4.2012 13:09:48

                          lado40 >> A něco velkýho ???

                            Nlado40 - Profil | St 25.4.2012 11:41:58

                            bobrman >> No víš jak mně Ládik s Romanem popichovali, že ať si běžím srovnat fšechno vod Fox-e... Tak srovnal :-)))...

                              Nlado40 - Profil | St 25.4.2012 11:39:28

                              Mr.Mepps >> Jj zachytali :-)))

                                NMr.Mepps - Profil | St 25.4.2012 7:12:00

                                lado40 >> Mno škoda že se nesplet nějakej větší!!! A co ste ještě pochytali????

                                  Nlado40 - Profil | Út 24.4.2012 23:16:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ještě jedna speciální fotka pro Romana :-)))

                                    Nlado40 - Profil | Út 24.4.2012 23:13:29

                                    Mr.Mepps >> Jseč ale ukecanej, jinak hezký fotky, pozdravuj M.Kučeru :-))))

                                      Nlado40 - Profil | Út 24.4.2012 23:12:37

                                      bobrman >> No abyses stavil jinak už jsem po 3 dnech doma úúúf....

                                        NMr.Mepps - Profil | Po 23.4.2012 20:06:53

                                        Machino >> Mno ale zas vám to tam nádherně posekal :D

                                          Červené karty: Georgino