- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov amurov na hladine
Ahoj,potrebujem poradiť s montážou...Potrebujem dostať nástrahu asi 120metrov od behu,a maximalne 15cm pod hladinu...Hlbka vody sa pohybuje od 70cm do 100cm...Na obrázku pridávam ako si to asi predstavujem...Ďakujem za odpovede.- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nfred41 - Profil | Čt 29.12.2011 15:05:05
Nsomvlado - Profil | St 28.12.2011 20:58:37
NShafi - Profil | Pá 29.7.2011 1:00:13
NKjúbin - Profil | So 23.7.2011 14:16:27
NKreja - Profil | Pá 22.7.2011 12:00:35
Npouštěč - Profil | Pá 22.7.2011 11:47:06
NCronicle - Profil | Pá 22.7.2011 11:31:39
/Sorry za kvalitu fotky, ale fotil to kamoš, ktorý bol riadne pod parou/
Nfred41 - Profil | Pá 22.7.2011 11:21:27
NMismen96 - Profil | Pá 22.7.2011 10:59:34
NSlavík - Profil | Po 11.7.2011 8:41:42
NTeodora - Profil | Po 11.7.2011 8:40:08
Už sa mi to stalo pri amurovi...
NTeodora - Profil | Po 11.7.2011 8:37:53
Mal som 2 zábery prvy nepremeneny (Zaseknutie do prazna) druhy sa mi podarilo zaseknuť ale amur sa mi vyrezal asi 20m od brehu...Predpokladám 70cm+ takže to funguje :)
Nzaplosak - Profil | Ne 10.7.2011 17:07:33
NHromy - Profil | Ne 10.7.2011 16:35:43
Nfred41 - Profil | Ne 10.7.2011 15:36:19
NGeorgino - Profil | Ne 10.7.2011 15:33:32
Nfred41 - Profil | Ne 10.7.2011 15:31:31
Ryba se utrhla
NTeodora - Profil | Ne 10.7.2011 14:45:38
Mám to už celé prerobene presne to som použil miesto tej sviečky :) S tou pva šnurkou to skusim...
NPatricksi - Profil | Ne 10.7.2011 12:05:02
Nzaplosak - Profil | Ne 10.7.2011 12:03:24
Když amuři sbíraj, dřív nebo později přijedou i blíž, hodně blíž, když ne, můžeš to mít kde chceš - na tu tvou montáž asi chytíš prd, amur není blbec - svíčka, hm...
Když nefouká mrskni kostku chleba kam dohodíš ( těsně před odhozem ho namoč - poletí dál) - monáž - jen velký háček, když fouká nezbývá než to dát přes olovo (čím větší bude mít očko tím lepší - jde pak nasazovat nebo oddělávat i přes háček + líp se chleba zvedne na hladinu)...
Co dodat - trpělivost, úspěch se snad dostaví. Ahoj, Jarda...
NPatricksi - Profil | Ne 10.7.2011 12:02:19
NTeodora - Profil | Ne 10.7.2011 11:41:38
Pečivo som skušal X krát ale bez uspechu...Slivka na dvojháku to zvládne mam to vyskušane :)
NTeodora - Profil | Ne 10.7.2011 11:36:58
Máš pravdu je to dialka musim to zdokonaliť a čo najviac znížiť odpor...Slivka na dvojhaku to vydrží...Mikado taurus 390cm 3lb,Esox radical 390cm 3,5lb navijaky Esox sex 90,na druhej Gull kvalita nič moc ale služi...
NArsenal - Profil | So 9.7.2011 22:30:44
Nondiktt - Profil | So 9.7.2011 22:27:32
NLukas89 - Profil | So 9.7.2011 22:17:19
NArsenal - Profil | So 9.7.2011 22:11:03
NJozka - Profil | So 9.7.2011 21:07:06
120 metrů je fakt hodně. Jaké máš pruty?
NMalda512 - Profil | So 9.7.2011 20:53:27
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=639555
NDegustator - Profil | So 9.7.2011 20:44:53
Hodně štěstí....
NSlavík - Profil | So 9.7.2011 17:47:05
NTeodora - Profil | So 9.7.2011 17:45:06
Presne niečo podobne som si dnes zhotovil...Zajtra idem vyskušať :)
NTeodora - Profil | So 9.7.2011 17:41:36
Pochytal som pekné kusy na plavák kusok pod hladinou....Tie ryby su kusok pod hladinou na dne nieje nič...Ta ryba jednoducho nezobere ten rohlík...Skušam stále už druhy rok ale bez uspechu...
NSlavík - Profil | So 9.7.2011 17:36:12
http://www.gardnertackle.co.uk/products/floater-fishing/suspender-xl
NTeodora - Profil | So 9.7.2011 17:22:14
NTeodora - Profil | So 9.7.2011 17:14:55
Pretože sa nedokážem k tym rybam dostať blišie...Všade okolo bažiny...Skušal som chytat aj z vody ale su strašne plaché...Skusim najsť foto toho revíru...
NKUBE07 - Profil | So 9.7.2011 16:09:52
N*amur* - Profil | So 9.7.2011 16:02:13
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












