Trofeje z Rozkoše

Pochlubte se svými úlovky z Rozkoše. Popř. vysvětlete mi prosím úbytek kaprů z tohoto revíru. Děkuji
Autor diskuse: Šiban - Profil , 8.7.2011 všeobecné - revíry, cestování
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NKapr555 - Profil | St 20.6.2012 8:17:49

Já sem na rozkoši chytil největšího kapra kolem 60 cm jinak sou tam hodně cejni a minulej rok sem tam vyvláčel štiku 52 cm.A tenhle rok se chci pokusit o nákýho candoše a sumíka. :)

    Nivansnow - Profil | Pá 8.7.2011 13:33:49

    Tento rok som chytal prvy krat na Rozkosi . Predlzeny vikend a vzdy len par hodin rano na privlac. Candat (zubac) ziaden :( ale to bude mojimi rukami...
    Chytil som cca 6-7 malych stuk cca 40-60 cm a 2 ostrieze cca 30 cm .Bohuzial fotky nemam .
    Inak je to krasna nadrz a urcite sa tam rad vratim

      NPvl - Profil | Pá 8.7.2011 13:08:40

      Lauri >> Jen blbni .o§) EDIT : nejspíš otázku nečetli Ti nejpovolanější ..

        NLauri - Profil | Pá 8.7.2011 13:05:45

        Sakra stále čekám až se to tu zahltí fotkama a stále nic............

          Nretrívr - Profil | Pá 8.7.2011 12:15:24

          Šiban - >> Z Rozkoše mám 78 štiku, mimo dravců jsem tam nic jinýho nechytal.

            Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Pá 8.7.2011 10:16:03

            moje aktivita na revíru rozkoš končí vždy vykulenými nebo zavřenými očky. A pouštím!

              NJozka - Profil | Pá 8.7.2011 9:58:52

              úbytek je tam tak max. candátů a úhořů, Kaprů se vždy dají nachytat mraky :o))