Parťák (líp parťačka ) na ryby

Ahoj, hledám parťáka nebo parťačku na ryby z okolí České Lípy, Děčína a okolí. Je mi 20 :)
Autor diskuse: Unitedka - Profil , 30.6.2011 všeobecné - ostatní

Hermis_s - Profil | Ne 3.7.2011 14:59:04

Kdyz nemas partacku,staci mit sikovnou pravacku.

    pelikan aliaz STOP Salmonbaits...!! - Profil | Ne 3.7.2011 14:47:03

    já chci taky parťačku :D

      Arsenal - Profil | Ne 3.7.2011 14:28:59

      kozic >> Doadatek:včetně"snad"za pár měsíců narozeného mrk-áčka.Co vím,můj parťák byl"vyroben"na Labi.No kde jinde,na rybách :-D

        Pallermo - Profil | So 2.7.2011 11:50:00

        Unitedka >> tak si sezen kamarada

          Unitedka - Profil | Pá 1.7.2011 21:08:52

          Když mně to tam samotnýho nebaví :P, takhle si zabiakovat z nějakou fajn parťačkou :D

            killer1 - Profil | Pá 1.7.2011 21:04:55

            devilmarcel >> asi nějak tak:-))

              devilmarcel - Profil | Pá 1.7.2011 21:00:30

              ja myslel že na ryby se chodí proto aby tě žádná neotravovala:D

                nepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Pá 1.7.2011 20:36:48

                chachar000 >> u vás nejsou popelnice? Hledej!

                  chachar000 - Profil | Pá 1.7.2011 20:33:18

                  Hledám staší paní . Vdovec , 70 let , živnostník .

                    kozic - Profil | Pá 1.7.2011 20:27:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    : vydrák >> Já to dokonce vím. Na ryby.

                      : vydrák - Profil | Pá 1.7.2011 20:26:01

                      Unitedka - >> Že uhádnu,na co scháníš tu parťačku!:-))

                        Vaša - Profil | Pá 1.7.2011 20:23:32

                        Tak baby se ti zachtělo? :-)