Malý vs velký

Jaký je Váš názor na používání velkých navijáků na feeder.Jste zastánci navijáků velikosti do 4000,nebo rádi používáte pořádné stroje jako třeba Ultegra 5500.Pište proč preferujete malý nebo velký naviják a jaké má pro a proti.
Autor diskuse: Pavel S. - Profil , 22.6.2011 feeder - náčiní, doplňky

Malý vs velký

A) malý70%

B) velký20%

C) neřeším, podle situace10%

Od 22.6.2011 hlasovalo 230 čtenářů.

NLálos - Profil | Čt 23.6.2011 15:08:20

P3 >> neskutečný s tebou todleto:) ale máš pravdu, já za poslední tejden propil za půlku ultegry, tak je lepší hned investovat než mít jen bolavou hlavu a prázdnou kapsu bez ničeho:-D

    NP3 - Profil | Čt 23.6.2011 15:04:35

    Lálos >> řekně me že sem vyhrál menší častku a něco málo doplatil. :-))) byla by škoda aby ty prachy jen tak leželi. :-)))) nějaké fotky máš na začátku diskuse

      NLálos - Profil | Čt 23.6.2011 15:01:25

      P3 >> ty dacane, ty sis koupil ultegry?:-D tak tos mě teď naštval, přijdu tě vybrat:-D

        NLálos - Profil | Čt 23.6.2011 15:00:15

        P3 >> jj, snad budou. Mno hej, tak hodně štěstí, ať je všechno v pohodě

          NP3 - Profil | Čt 23.6.2011 14:59:18

          Lálos >> tak já mám ty ultegry XSB 4500 2x a jsem nad míru spokojen. :-))

            NP3 - Profil | Čt 23.6.2011 14:57:54

            Lálos >> tak at berou,já se chystám jen do nemocnice :-))) na ryby není moc času.

              Nkiller1 - Profil | Čt 23.6.2011 14:56:57

              Lálos >> jj dík

                NLálos - Profil | Čt 23.6.2011 14:56:20

                killer1 >> distance surf DS 60. Už docela dlouho se prodává se cenu kolem 13 stováků (za dvojku to asi nikdo nekupoval:) ), je pěkná, ale znova bych si ji už asi nekoupil a vzal bych si za stejný prachy třeba ticu sceptera

                  NLálos - Profil | Čt 23.6.2011 14:53:04

                  P3 >> to víš no, prvně moc práce, teď žádná a týden jsem ležel v lihu:-D ale už jsem se probral z komatu a zítra jdu chlemtat na ryby:-D

                    Nkiller1 - Profil | Čt 23.6.2011 14:35:29

                    Lálos >> co je to za okumu??

                      NP3 - Profil | Čt 23.6.2011 14:35:12

                      Lálos >> už sem myslel že nežiješ :-))))

                        NLálos - Profil | Čt 23.6.2011 14:11:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        na médíčko shimaňáckou velikost 4000, na heavíčko mám tady tuhle 60, chtěl jsem ultegru, ale smrdím korunou, takže jsem vzal zavděk okumě (náhradní plastová cívka na fotce vypadá hrozně, ale paradoxně s ní má navi lepší brzdu:) ) Dokud jsem nezkusil, přišla mi to jako blbost. Těžký krmítko jde z vody jak nic, hlavně v proudu je to velkej pomocník a letí to z toho jak z praku, i když nechytám často na velký vzdálenosti. Pocitově je pak sestava bytelnější a příjemnější. Váhu 560g neřeším, prut leží ve vidličce a při zdolávání to nijak nepociťuju. Takže já jsem pro velký navijáky:)

                          Nloda30 - Profil | Čt 23.6.2011 8:51:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Pavel S. - >> Zdar, tak já používám na media stradiky 4000FC. dříve jsem měl na nich 2500gtm-ra, ale ty 4000FC mi tam sedí lépe, jsou malinko těžší oproti těm 2500, přijde mi to vyváženější. Na Heavy mám 5000XTE-A s baitem, na lov ve větší vzdálenosti či na řece. Ty ultegry mi už přijdou už moc velké na feeder, ale proti gustu...

                            NPavel S. - Profil | Čt 23.6.2011 8:05:17

                            makass >> supr to je ono

                              Nmakass - Profil | Čt 23.6.2011 8:03:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Pavel S. >> aha už rozumím. Nechytám nikdy tak daleko od břehu,abych musel použít třeba 50-60 naviják. Bežně do 50m od břehu max, tím pádem mi 30 naviják bohatě stačí.

                                NPavel S. - Profil | Čt 23.6.2011 7:57:41

                                porovnání velikostně v převážné většině používané velikosti 2500 a velikosti 5500

                                  NPavel S. - Profil | Čt 23.6.2011 7:55:10

                                  makass >> tvůj názor chápu,ale taková odpověď je jako jídlo bez soli.Touto otázkou jsem chtěl docílit odpovědí:používám malý protože chytám jenom na stojáku a výhody velkého nevyužiju.Když jsi napsal že větší jak 40 nemá opodstatnění,dolož to třeba zkoušel jsem velký a nebylo to ono.Spousta lidí píše,ale málo kdo vyzkoušel na vlastním prutu.

                                    Nmakass - Profil | Čt 23.6.2011 7:35:04

                                    mám Shimano 3000 a velikostně to do zajista stačí,větší naviják jak 40 podle mě nemá moc opodstatnění.

                                      Nplavan - Profil | St 22.6.2011 23:38:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Milhauz >> tady je ten twineček z kompozitu XT-7

                                        Nroxtidy - Profil | St 22.6.2011 23:26:57

                                        Preferuji spis neco mensiho. Mam Tubertini Sirio 3000 a parada. U mnohych vidim baitrunnerove navijaky, coz mi konkretne na feederovem prutu nedava moc smysl