- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Malý vs velký
Jaký je Váš názor na používání velkých navijáků na feeder.Jste zastánci navijáků velikosti do 4000,nebo rádi používáte pořádné stroje jako třeba Ultegra 5500.Pište proč preferujete malý nebo velký naviják a jaké má pro a proti.Malý vs velký
A) malý70%
B) velký20%
C) neřeším, podle situace10%
Od 22.6.2011 hlasovalo 230 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NLálos - Profil | Po 5.9.2011 23:13:36
Nloda30 - Profil | Po 5.9.2011 19:36:03
NKoupač - Profil | Po 5.9.2011 18:39:35
Nrybomil - Profil | Po 5.9.2011 18:34:42
Jedu vojetý roláky z vláčky
Picker - Shitmano Synecopate a Symetre 2000, Milo Ryokan 3000, tam kde čekám větší rybky Daiwa Capricorn 2500
LM Feeder - Shitmano GT ( R) 3000 a POZOR občas starý dobrý Shake BB 2205
( na vzdálenost přes 30m od břehu prakticky nikdy nejdu )
NKoupač - Profil | Po 5.9.2011 18:28:40
Nloda30 - Profil | Po 5.9.2011 18:06:18
NKoupač - Profil | Po 5.9.2011 17:56:17
NButchi - Profil | Po 5.9.2011 12:49:50
Epic win.
Moc dobře napsáno.
Ten borec je trošku mimo, za prvé neumí psát, za druhé to vůbec nepochopil.
Ale hlavně, že se dává prut do motýlka. Fenclovku asi v životě neviděl.
NPstruh27 - Profil | Po 5.9.2011 12:37:20
NMartin z rybarcenie.sk - Profil | Po 5.9.2011 11:19:49
S malým navijakom sa rybár narobí pri častom prehadzovaní.
S veľkým navijakom sa tiež narobí pri častom prehadzovaní.
Rozdiel je v tom, že pri malom sa narobí pri točení kľučkou, nakoľko na jedno otočenie sa navinie málo silónu.
Pri veľkom navijaku sa narobí pri manipulácii s udicou, nakoľko veľký navijak má už podľa mňa veľkú hmotnosť a pri častej manipulácii s udicou to rybár pocíti v rukách.
NMilhauz - Profil | Po 5.9.2011 10:55:40
NLálos - Profil | Po 5.9.2011 10:51:31
NP3 - Profil | Ne 4.9.2011 22:20:05
NŠlapeto - Profil | Ne 4.9.2011 21:16:54
NJarda Š. - Profil | Ne 4.9.2011 21:12:23
NP3 - Profil | Ne 4.9.2011 20:28:10
NPally - Profil | Ne 4.9.2011 20:25:43
NŠlapeto - Profil | Ne 4.9.2011 20:25:14
NP3 - Profil | Ne 4.9.2011 20:24:05
NPally - Profil | Ne 4.9.2011 20:16:01
a zle sa mi z nim pracovalo a po kupe catany boly lahsie zdolavania hody takze preto som ho opisal ze je na feeder "najlepsi"... A nemusel si ti brat doslovne ;)
N: vydrák - Profil | Ne 4.9.2011 17:40:14
NTencher97 - Profil | Ne 4.9.2011 17:17:26
Kapacita 260m 0,2 já tam mám 300m 0,18
Mám Light feeder Sema X-Force Feeder do 50g používám nejčastěji 0,5-1 oz špici
Největší ryba : 50 cm kapřík
Proutek i naviják v poho a za krásné peníze
V poměru Cena:Spokojenost by měl být nejlepší na světě :-))
Doporučuji (Vlasec mám Colmic Axial či jak se to píše)
Ahoj a ať koušou !! :-))
NPally - Profil | Ne 4.9.2011 17:15:51
Nvelbyk - Profil | Ne 4.9.2011 16:16:49
Nkubah - Profil | Ne 4.9.2011 15:53:13
Nploticee - Profil | Ne 4.9.2011 15:22:58
NLee-Haney - Profil | So 3.9.2011 23:52:52
NSteel - Profil | So 3.9.2011 23:14:50
Rozhodně malej kvůli lehkosti. Feeder není 3 lbs prut. A mít velkej naviák a kilometrem vlasce si může vzít na feeder jen magor dá se pochopit na kapražinu dyž třeba zavážíš ale na feeder demence. Čili ber malej jedině malej.
NSteel - Profil | So 3.9.2011 23:04:08
Kdyžtak feeder se dává do takové věci říká se tomu motýlek ...
NM@1r - Profil | Pá 22.7.2011 21:40:13
NM@1r - Profil | Pá 22.7.2011 21:38:28
NKreja - Profil | Pá 22.7.2011 11:57:46
NButchi - Profil | Pá 22.7.2011 11:50:40
Jo, to máš recht. Ono to nakonec záleží na tom, jak se komu co líbí.
Já zastávám prostě přiměřené velikosti.
NBaraba - Profil | Pá 22.7.2011 11:19:10
NZlejšek - Profil | Pá 22.7.2011 10:52:06
Npouštěč - Profil | Pá 22.7.2011 10:35:33
NSKYPOD - Profil | Pá 22.7.2011 10:26:17
NButchi - Profil | Pá 22.7.2011 7:11:15
To může být možná tak tvůj osobní názor.
Ještě jsem neslyšel o tom, že by někdo držel během feederování prut v ruce. On totiž většinou bývá položený ve vidličkách, kde ti jeho váha může být naprosto ukradená. S větším navijákem se nepochybně méně nadřeš a pokud chytáš s velkým krmítkem, líp ti to utáhne.
Pokud si někdo koupí místo navijáku železářství, je to blbé. Vyplatí se do něj investovat.
Nmirmen - Profil | Pá 22.7.2011 6:54:50
NSteel - Profil | Pá 22.7.2011 6:28:14
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Pá 22.7.2011 1:34:19
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Pá 22.7.2011 1:24:21
NMartin M. - Profil | Pá 22.7.2011 0:59:03
Nmirmen - Profil | Pá 22.7.2011 0:51:24
Přednost cívce 40 ( za výhodu považuju, že cívka je dostatečně široká a nekroutí tolik kmen oproti uzším návinům cívek menších průměrů, že na jedno otočení kličky navijáku je dostečný návin kmene na cívku a že hmotnost navijáku k feederprutu celkem sedí ). Zmíněné navijáky ale využívám třeba i k boloňce 7 m a k match prutu ( avocet má několik náhradních cívek ) a Ryobi zaubera i na přívlač.
Oproti cívce s cívkou 50 - 60 moc nenamítám, stejně feeder nedržíš stále v ruce a pokud naviják na kapry nasadíš občas na feeder, proč ne.
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 26.6.2011 13:00:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
takže pro shrnutí, s větším navijákem bude lov minimálně pohodlnější a vlasce vydržej víc..........
Nploticee - Profil | Ne 26.6.2011 12:55:54
Kde to žije - feeder
11:30NFeederařina na řece 64343
10:39NPickermánia-ultra light fishing 49076
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...

















