Jakou igelitku mi doporučíte na ryby?

Doby, kdy jsem vyrážel na lov se skříňovou Avií minuly, jelikož kam se dostanu s dodávkou, tam již většinou ryby nejsou.
Nelením a hnán vidinou úspěšného lovu vypravuji se k vodě pěšky, vyzbrojen vždy minimálně sedmi kusy igelitových tašek. Jsou velice skladné a ryb pojmou dosti. Jen mě stíhají pravidelné mrzutosti s praskajícími uchy, když neodolají pnutí pod obsáhlým úlovkem.
Zkoušel jsem již řadu pestrobarevných igelitek, ale s žádnou nejsem spokojen, byť je na ně krásný pohled, pokud mi ryby zrovna vyjímečně neberou.
To pak z dlouhé chvíle některé pouštím po větru, či posílám s proudem do světa, aby se i ostatní nemohli vynadívat, pokud zrovna ze stejných příčin jako já zahálí níže na řece.
Jestli patříte k těm šťastlivcům, kteří již mají problém s igelitkami vyřešen a nalezli tu správnou, neváhejte se zde o své zkušenosti podělit.
Autor diskuse: kozic - Profil , 16.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NMarfi - Profil | Čt 16.6.2011 11:58:10

bremic >> no hlavně aby v tý igelitce po hladině nepřiplul již nějaký "vyvrhnutý a naporcovaný" ukrajinec bez hlavy jako kdysi... :-)

    Nrover - Profil | Čt 16.6.2011 11:56:42

    kozic >>
    Tak to je v pořádku, já už myslel, že jsi z těch, co si s rybkou navíc ještě zaplavou ve vaně, nebo venkovním bazénku pro děti, nejlépe v teplé, chlorované vodě :-)

      Nbremic - Profil | Čt 16.6.2011 11:55:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      kozic - >> Proč bych měl k vodě tahat igelitku. U vody vždycky nějakou najdu. Nalezenému koni na zuby nehleď :DD

        NMarfi - Profil | Čt 16.6.2011 11:53:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Případně bych navrhoval najít nějakou reklamní agenturu - nechat si natisknout pár igelitek v barvě "kamufláž" - třeba vzor 95, nebo s nějkou nahou slečnou... nebo s grilovaným kolenem a studeným oroseným půllitrem... (dle nálady a okolností)... http://www.dtpshop.cz/igelitove-tasky/

          Nkozic - Profil | Čt 16.6.2011 11:53:20

          rover >> Ryby nechci zranit a poválet, aby byly pěkné a svěží, až se s nima budu chtít doma patřičně vyfotit u ledničky, pračky, na záchodě, před autem, nebo pod křišťálovým lustrem v obyváku. Pak je zabiju a sním- to už zraněné být mohou.

            NDAVISS - Profil | Čt 16.6.2011 11:52:45

            Martin M. >> pozdě hochu, pozdě ;-)

              NPavel S. - Profil | Čt 16.6.2011 11:52:01

              kozic - >> nejlepší bude z tesca ta je za dáču

                NMartin M. - Profil | Čt 16.6.2011 11:51:12

                DAVISS >> jakej kapr, ja myslel, ze tu jde o potocaky! Beru vse zpet!

                  NMartin M. - Profil | Čt 16.6.2011 11:49:51

                  XAXAP >> ja jdu za chvili na ryby :-P

                    NDAVISS - Profil | Čt 16.6.2011 11:48:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    kozic - >> doporučuju vkládat nejméně dvě igelitky do sebe a mezi ně vložit Flo-pak. Je recyklovatelný. Je vyroben ze 100% recyklovaného polystyrénu, neobsahuje freony a chlór a je neškodný pro atmosféru. Je antistatický, nepromokavý a neuvolňuje prach. Po kontaktu s vodou či půdou se rozloží za několik sekund. Kapr se ti neobouchá a hlavně! .... Jde nám přece o ekologii a o kapra

                      Nrover - Profil | Čt 16.6.2011 11:48:07

                      kozic >>
                      Jak to pak řešíš doma, s donesenou rybou, ...aby jsi jí nezranil ? Tedy za předpokladu, že jsi použil kvalitní igelitku, která bez úhony vydržela transport 20ti kilovýho šupíka ?

                        NMarfi - Profil | Čt 16.6.2011 11:47:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        kozic - >> Ahoj - přimlouvám se za igelitku z IKEA - modrá... S cenou/výkonem budeš velice spokojen... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/17228340​

                          Nafjee - Profil | Čt 16.6.2011 11:46:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          meteor >> Jo takhle. Takže von Korda je sám vo sobě masařka jak sfiň.o)

                            Nmeteor - Profil | Čt 16.6.2011 11:45:06

                            afjee >> to není pravda. Např. původní verze drtičky "Crusha" byla větší a koncipována jako "mlečka" ryb na rybí salát. Také název byl poupraven z pracovní verze "Fish Crusha" :-)

                              Nsiri - Profil | Čt 16.6.2011 11:44:41

                              Nicmene ja bych preferoval tasky od Knizniho klubu - jsou lehke, pevne a prostornejsi... :)

                                Nrover - Profil | Čt 16.6.2011 11:43:13

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >>
                                Smígl pro jistotu s rybou třískl o kámen, ...tvůj způsob konzumace je určitě zábavnější a hlavně rychlejší :-)

                                  NXAXAP - Profil | Čt 16.6.2011 11:42:03

                                  Martin M. >> jaký tvrději? Dyk jsi starej měkkejš :-) Dáme si fight? Mám den volna :-)

                                    Nsiri - Profil | Čt 16.6.2011 11:41:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    DAVISS >> Novejsi Globus igelitky s potiskem zelenym textem skutecne maji umet autodestrukci, :) ovsem dokud jsou cerstve, odneses v nich i pres 6 kg v jedne (netrhnes-li ji nekde)... Vyzkouseno v praxi.

                                      Nmeteor - Profil | Čt 16.6.2011 11:39:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      kozic - >> jsi hustopřísný, že jsi sem tohle téma "propašoval", stejně jako je hustopřísný MM, že ti ho nestopnul :-) oba u mě máte palec nahoru.

                                      K tématu: neznám konkrétního výrobce, ale před nějakou dobou se různě po super / hyper / megamarketech prodávaly za cca 30,- Kč takové vyztužené igelitky černé barvy se dvojitou stěnou. Výhody:

                                      - velký objem,
                                      - vysoká pevnost,
                                      - elegantní vzhled,
                                      - jednoduchá údržba,
                                      - zpevněný otvor pro držení,
                                      - taška se dala složit a zapnout, čímž jsi ušetřil místo ve výbavě,
                                      - pokud kapraříš, poslouží jako nouzová podložka a vážící sak v jednom,
                                      - pokud nekapraříš, můžeš na ní sedět anebo si v ní namíchat šrot.

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 16.6.2011 11:39:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Martin M. >> No jinýho admina jsem překecal, aby si toho nevšímal a nechal to na jiných :-) Normální tipovací soutěž (jakých je zde přehršel). Byla i celkem propracovaná a dal jsem si s tím práci. Nešlo by s tím něco dělat? Kozic ti pak pošle peníze

                                          Červené karty: Stanley88