Gora Tex Bundeswehr

Používáte někdo tenhle komplet?bunda nepromokavá BW použitá, třívrstvá laminát

vyrobeny z nejmodernějšího trilaminátu
vnější materiál: 3-Largen Laminát
1.vrstva 100% nylon
2.vrstva prodyšná polyesterová membrána
š.vrstva 100% nylon

vnitřní materiál: 100% nylon
nejrozšířenější systém pro chladné počasí, odolná proti větru a vodě
Autor diskuse: Mad Carp - Profil , 13.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:08:14

siri >> polsku sadu som este v rukach nemal ale kanady maju namakane

    Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:07:12

    WhatWouldGeezesCatch >> to bude tim ze su pouzite pretoze vojensky original novi zozenies tasko a predavaju sa len nosene kusi alebo viradene vzori preto sa tomu vravi armadne prebitky

      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 7.7.2011 22:58:55

      jasommato >> gore tex gate za 295 Kč, to je snad vtip ..

        Nsiri - Profil | Čt 7.7.2011 22:48:32

        Transalp2 >> Na druhou stranu ta otazka na Gora Tex mi evokuje v prvni rade spis neco polskeho - a to by snad byt mohlo, ne? :)

          Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 22:00:46

          mexik >> tak je vsetko OK

            Nmexik - Profil | Čt 7.7.2011 13:54:02

            jasommato >> tak to už mám a drží..:o))

              Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 13:29:19

              mexik >> tak vizera to dobre a miltec ak nepusti do dvoch mesiacou tak vidrzi

                Nmexik - Profil | Čt 7.7.2011 13:25:34

                jasommato >> no snad jo:o)

                  Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 13:06:39

                  pira , snakehead ,
                  http://army-shop.cz/produkty/kalhoty---bermudy---ko​mbinezy/gore-tex---3-laminat-kalhoty/bw-kalhoty---g​ore-tex/1036.html
                  toto je asi najlepsi eshop s vojenskymi vecami co potrebujes to tu istomaju

                    Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 13:03:38

                    mexik >> vizera to fakt slusne mozno to aj vidrzi
                    drzim palce

                      Nsneakhead - Profil | St 6.7.2011 19:54:29

                      Transalp2 >> S tim že naše generace nic neví bych tak úplně nesouhlasil, nejde házet všechny do jednoho pytle.A s válkou bych to nijak nespojoval protože Bundeswehr vznikl až mezi roky 1955-56. BW oblečení nenosím proto, že bych inklinoval k nacismu, ale proto, že tyhle maskáče jsou za ty prachy opravdu kvalitní a dostupné. Nemám trvalý příjem a to co si vydělám na brigádách, tak radši nasypu do výbavy a nástrah než do hadrů. Toť jenom můj názor.

                        NTransalp2 - Profil | St 6.7.2011 19:30:22

                        sneakhead >> rok narození 94 vše vysvětluje .. vaše generace už nic neví a asi je to tak dobře ... Já bych si hadry nácků na sebe nikdy nevzal ... i když je X let po válce ....
                        Hanba by mě fackovala když bych je v tom měl míjet na lipenských březích ... To bych radši umrznul v teplákách od Jitexu ...)))

                          Nmexik - Profil | St 6.7.2011 19:04:48

                            Nsneakhead - Profil | St 6.7.2011 19:03:55

                            Transalp2 >> když sem hral softa tak sme byli taky BW team nejsem Rothschild abych si kupoval hadry AČR. A hlavně tady v pohraničí je to jedno. :)) (myslim že je to jedno vlastně uplně všude, jestli mam na maskacich tenhle nebo tamten vzor a nemecka vlajka je mi ukradena.)

                              NTransalp2 - Profil | St 6.7.2011 18:38:11

                              V čechách nosit hadry bundeswehru .. ? to snad už ne ...

                                Nsneakhead - Profil | St 6.7.2011 18:36:08

                                pira >> taky bych potreboval odkaz - hlavne teda na goretex BW kalhoty

                                  Npira - Profil | St 6.7.2011 18:21:02

                                  Nekdo nejakej odkaz,kde by se to dalo sehnat?

                                    Nmexik - Profil | St 6.7.2011 18:12:27

                                    jasommato >> Tak konečně jsem se vyfotil v kompletu;o)

                                      Njasommato - Profil | St 15.6.2011 17:16:48

                                      mexik >> pol roku je dost mne sa topanky rospadli po 2 mesiacoch a na nohaviciach mi zacali povolovat stehi po dvoch tizdnoch :-)
                                      na tu fotku som zvedavi

                                        Nmeteor - Profil | St 15.6.2011 14:14:33

                                        jurasoft >> OT: odpáráš německou vlajku a přišiješ českou - a je to, ne? :-)