Gora Tex Bundeswehr

Používáte někdo tenhle komplet?bunda nepromokavá BW použitá, třívrstvá laminát

vyrobeny z nejmodernějšího trilaminátu
vnější materiál: 3-Largen Laminát
1.vrstva 100% nylon
2.vrstva prodyšná polyesterová membrána
š.vrstva 100% nylon

vnitřní materiál: 100% nylon
nejrozšířenější systém pro chladné počasí, odolná proti větru a vodě
Autor diskuse: Mad Carp - Profil , 13.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky
62 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Njasommato - Profil | Pá 8.7.2011 0:44:16

retrívr >> o tom mi vraviet nemusis nasi chodia na potraviny aj benzin na moravu pretoze slovensko je asi uplne najdrachsie
co sa tyka zlodejiny na orave si vodari uctuju aj za dazdovu vodu ked je stiahnuta do kanalizacie pricom ta im este znizuje naklady

    Nretrívr - Profil | Pá 8.7.2011 0:38:44

    jasommato >> Myslím, že na snobech je založený trh.Byl jsi jeden z prvních, který tu informaci dostal.Jezdím celou zimu " ven", tak vím o čem mluvím. Pohonné hmoty nejdražší, proud nejdražší.Tak bych mohl mluvit o potravinách česko-něnecko.Největší smích je, když si na výjezd, jako jistotu koupíš BUDVAR V Budějovicích koupíš ve stejným plechu o 3 koruny dražší , než v Rakousku.Jsme národ bohužel ne Švejjků ale Kocourkovských.

      Njasommato - Profil | Pá 8.7.2011 0:27:43

      retrívr >> kym su ludia ochotny platit tak preco nie a preistotu si nas snazia tak vichovat abi sme sa chvalili aku mame drahu vibavu apohrdali tymi co sa vinasli inak co je dost smutne
      pred asi tizdnom som na vahu stretol dvoch talianou co k nam prisli na dovolenku na mreny a 3 dni s nimi chital ale ked mi vraveli ake su u nich veci na rybi oproti nam lacne tak som pochopil preco im zvisi aj na cestovanie za rybami do zahranicia

        Nretrívr - Profil | Pá 8.7.2011 0:21:20

        jasommato >> Bohužel ječ to pravda.Ale je to trochu škoda, že z nás dělaj beranku otřes se.,

          Njasommato - Profil | Pá 8.7.2011 0:13:17

          retrívr >> no ale je to tak ja si us v rybarstve kupujem len veci co inde nezozeniem inak oblecenie pracovne alebo vojenske tasky ties skatule zo zeleziarstva a materialy na musky na 50% galanterky a bizuteria dokonca som v galanterke nasiel fakt kvalitnu bijlisovu ihlu bohuzial ale dost ktatku

            Nretrívr - Profil | Pá 8.7.2011 0:06:36

            jasommato >> Jo určitě, tam kupujou mojí kamarádi i já ty kvalitní věci opravdu za pár šupů.Totiž, teď si možná pose.u, nejdražší jsou rybářský obchody a to ve všem.Stejná krabička v železářství, či v rybině může mít víc než 100 procent úplně normálne. To je smutný, že ti , kteří z nás žijou , nás holí.

              Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:59:43

              retrívr >> ja nakupujem v armyshopoch zameranych na pracovne oblecenie prevazne maju stare vzori ale obcas dostanu aj novi tovar
              par krat sa mi podarilo zohnat aj veci od vojaka priamo zo skladu ale tam sa o cene ani neda vraviet velky vak veci za par E

                Nretrívr - Profil | Čt 7.7.2011 23:56:25

                jasommato >> Ano máš pravdu, navíc , většinou za neskutečně levné peníze.Zase smích na ty " naše" šopy, který si na něco hrajou. Jdi do arma a jsi o tisíce jinde.

                  Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:52:40

                  Mad Carp - >> mas v zadani jednu chibicku ten material je vise 10 rokov stari takze us isto neni najmodernejsi ale pouzivaju ho aj v sucastnosti takze je kvalitu furt na vrchole

                    Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:50:34

                    retrívr >> a navise sa daju lacno zohnat :-)

                      Nretrívr - Profil | Čt 7.7.2011 23:46:20

                      Mad Carp - >> Armáda ve světě obecně určuje výzkum. Armádu a vojáky nemusím, ale vývoj dějin dělá armáda s výzkumy, které se později dostávajín do života normálních smrtelníků a nemají chybu. Obecně, produkty armády, jsou v vždy v předstihu., ve velké kvalitě.

                        Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:40:34

                        poldeci >> no je to jasne armada robi velke a dobre platene zakazky a ten adidas ber s rezervou mislel som vseobecne imidzove znacky

                        a nemci to normlne nosia staci si pozret dake zaberi ich armady trebars pri povodniach a podobne za dazdov
                        ja nosim na rybi len armadne origynali nieze bi boli as tak o moc lepsie aj ked kvalita je tam neodopretelna ale hlavne su predavane dost lacno

                          Npoldeci - Profil | Čt 7.7.2011 23:37:03

                          jasommato >> tak ten adidas si zrovna netrafil do čierneho,každá firma sa veľmi rada pobije o zákazku pre armádu,z nádychom trocha o tom popremýšľaj asi prečo


                          inak k tým odkazom ja mám stále dojem,že sú to iba nejaké repliky ktoré reálneho vojaka nikdy nevideli a niekto na tom slušne zarába a balamutí ľudí-môj názor

                            Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:32:01

                            WhatWouldGeezesCatch >> sa mi zda ze mali aj cisto olivove ale niesom si isty ci to bol armadny original na tej stranke co som dal odkaz su aj cisto olivove ale je to len od firmy co robi aj pre americku armadu no od originalu to asi bude dost daleko navise su o dost drachsie

                              Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:28:50

                              poldeci >> ja viem ze nie ties im to siju sukromnici ale je to o dost vecsia kvalita aj slovenske sila makyta a nie daky adidas

                                NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 7.7.2011 23:25:07

                                poldeci >> :-))))))

                                  Npoldeci - Profil | Čt 7.7.2011 23:24:04

                                  jasommato >> radšej už nič nepíš,lebo nakoniec naivne uveríš,že si to tí nemecký vojaci vlastne šijú sami

                                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 7.7.2011 23:23:18

                                    jasommato >> skoda ze nemaju komplet zelene alebo hnede farby ja tie maskace moc nemusim :)

                                      Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:16:34

                                      WhatWouldGeezesCatch >> kebi tam bola este ta znacka tak bi to stalo o jednu nulu viac a nemecku armadu bi to posunulo spet na uroven americkej ktora si nechava veci sit u komercnych firiem nemci maju overenych virobcov a zaplatili si aj vivoj vlastneho materialu

                                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 7.7.2011 23:11:54

                                        jasommato >> a jo, potom to sedi .. :-)

                                          Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:10:26

                                          WhatWouldGeezesCatch >> to neni goretex ale trilaminat co je vpodstate to iste len nemusia platit za pouzitie registrovanej znacky co armada nerobi

                                            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 7.7.2011 23:09:55

                                            jasommato >> aha ale aj tak pochybujem ze je to origo gore-tex

                                              Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:08:14

                                              siri >> polsku sadu som este v rukach nemal ale kanady maju namakane

                                                Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 23:07:12

                                                WhatWouldGeezesCatch >> to bude tim ze su pouzite pretoze vojensky original novi zozenies tasko a predavaju sa len nosene kusi alebo viradene vzori preto sa tomu vravi armadne prebitky

                                                  NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 7.7.2011 22:58:55

                                                  jasommato >> gore tex gate za 295 Kč, to je snad vtip ..

                                                    Nsiri - Profil | Čt 7.7.2011 22:48:32

                                                    Transalp2 >> Na druhou stranu ta otazka na Gora Tex mi evokuje v prvni rade spis neco polskeho - a to by snad byt mohlo, ne? :)

                                                      Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 22:00:46

                                                      mexik >> tak je vsetko OK

                                                        Nmexik - Profil | Čt 7.7.2011 13:54:02

                                                        jasommato >> tak to už mám a drží..:o))

                                                          Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 13:29:19

                                                          mexik >> tak vizera to dobre a miltec ak nepusti do dvoch mesiacou tak vidrzi

                                                            Nmexik - Profil | Čt 7.7.2011 13:25:34

                                                            jasommato >> no snad jo:o)

                                                              Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 13:06:39

                                                              pira , snakehead ,
                                                              http://army-shop.cz/produkty/kalhoty---bermudy---ko​mbinezy/gore-tex---3-laminat-kalhoty/bw-kalhoty---g​ore-tex/1036.html
                                                              toto je asi najlepsi eshop s vojenskymi vecami co potrebujes to tu istomaju

                                                                Njasommato - Profil | Čt 7.7.2011 13:03:38

                                                                mexik >> vizera to fakt slusne mozno to aj vidrzi
                                                                drzim palce

                                                                  Nsneakhead - Profil | St 6.7.2011 19:54:29

                                                                  Transalp2 >> S tim že naše generace nic neví bych tak úplně nesouhlasil, nejde házet všechny do jednoho pytle.A s válkou bych to nijak nespojoval protože Bundeswehr vznikl až mezi roky 1955-56. BW oblečení nenosím proto, že bych inklinoval k nacismu, ale proto, že tyhle maskáče jsou za ty prachy opravdu kvalitní a dostupné. Nemám trvalý příjem a to co si vydělám na brigádách, tak radši nasypu do výbavy a nástrah než do hadrů. Toť jenom můj názor.

                                                                    NTransalp2 - Profil | St 6.7.2011 19:30:22

                                                                    sneakhead >> rok narození 94 vše vysvětluje .. vaše generace už nic neví a asi je to tak dobře ... Já bych si hadry nácků na sebe nikdy nevzal ... i když je X let po válce ....
                                                                    Hanba by mě fackovala když bych je v tom měl míjet na lipenských březích ... To bych radši umrznul v teplákách od Jitexu ...)))

                                                                      Nmexik - Profil | St 6.7.2011 19:04:48

                                                                        Nsneakhead - Profil | St 6.7.2011 19:03:55

                                                                        Transalp2 >> když sem hral softa tak sme byli taky BW team nejsem Rothschild abych si kupoval hadry AČR. A hlavně tady v pohraničí je to jedno. :)) (myslim že je to jedno vlastně uplně všude, jestli mam na maskacich tenhle nebo tamten vzor a nemecka vlajka je mi ukradena.)

                                                                          NTransalp2 - Profil | St 6.7.2011 18:38:11

                                                                          V čechách nosit hadry bundeswehru .. ? to snad už ne ...

                                                                            Nsneakhead - Profil | St 6.7.2011 18:36:08

                                                                            pira >> taky bych potreboval odkaz - hlavne teda na goretex BW kalhoty

                                                                              Npira - Profil | St 6.7.2011 18:21:02

                                                                              Nekdo nejakej odkaz,kde by se to dalo sehnat?

                                                                                Nmexik - Profil | St 6.7.2011 18:12:27

                                                                                jasommato >> Tak konečně jsem se vyfotil v kompletu;o)

                                                                                  Njasommato - Profil | St 15.6.2011 17:16:48

                                                                                  mexik >> pol roku je dost mne sa topanky rospadli po 2 mesiacoch a na nohaviciach mi zacali povolovat stehi po dvoch tizdnoch :-)
                                                                                  na tu fotku som zvedavi

                                                                                    Nmeteor - Profil | St 15.6.2011 14:14:33

                                                                                    jurasoft >> OT: odpáráš německou vlajku a přišiješ českou - a je to, ne? :-)

                                                                                      Nmexik - Profil | St 15.6.2011 13:52:13

                                                                                      jasommato >> zas tak dlouho to nemám..v podstatě půl roku..takže velké závěry dělat nemůžu:o) Ps: přikládám jednu fotku drsného kapraře:o)))

                                                                                        Njasommato - Profil | St 15.6.2011 11:01:29

                                                                                        mexik >> mne sa od nich rospadlo niekolko maskacov jedny topanky a noz ties od nich bol s tak mekej ocele ze nedrzal ostrie :-)

                                                                                          Nmexik - Profil | St 15.6.2011 10:58:16

                                                                                          jasommato >> no nějakou výbavu od nich mám..a zatím jsem teda spokojenej..:o)

                                                                                            Njasommato - Profil | St 15.6.2011 10:49:55

                                                                                            mexik >> mozno na nich zmeim nazor ak maju aj par kvalitnych virobkov

                                                                                              Nmexik - Profil | St 15.6.2011 7:53:31

                                                                                              jasommato >> tak to naštěstí nepustil:o)

                                                                                                Njasommato - Profil | Út 14.6.2011 23:31:29

                                                                                                mexik >> tak to si teda pochodil velmi dobre ja mm s mil-tecom vseliake skusenosti len nie ze bi vidrzal tak dlho vecsinov pusti hned na zaciatku :-)

                                                                                                  Njasommato - Profil | Út 14.6.2011 23:28:35

                                                                                                  axel82 >> ten je ties viborny teda materialom rozdiel je len v detajloch

                                                                                                    Nmexik - Profil | Út 14.6.2011 19:47:54

                                                                                                    Mad Carp >> tu bundu mám od zimy..takže mi to zatím přijde zbytečné..ale netvrdím, že to tak jednou nedopadne:o)

                                                                                                      Naxel82 - Profil | Út 14.6.2011 19:32:54

                                                                                                      zdarec. já sice nemám to co máte na fotce ale mám gora tex od ačr co my zbylo a taky si nemůžu stěžovat. sníh s deštěm a pořád v suchu.

                                                                                                        NMad Carp - Profil | Út 14.6.2011 19:27:35

                                                                                                        mexik >> Možna to chce šplíchnout inpregnátem na Gora-Tex.

                                                                                                          Nmexik - Profil | Út 14.6.2011 18:00:22

                                                                                                          Mad Carp - >> Mám bundu s odepínatelnou mikinou od firmy Mil-tec, co se týče nepromokavosti, tak to úplně nepromokované není..mám zkušenost ze zimy kdy padal sníh s deštěm a po třech hodinách už toho měla bunda plné zuby. Ale podotýkám, že jsem v ní strávil opravdu tři hodiny v těchto sra-čkách bez nějakého schovávání..ale jinak slouží opravdu parádně. Jen ty převlek na kalhoty mi už zbývá dokoupit.:o)

                                                                                                            NSeržant55 - Profil | Út 14.6.2011 17:42:53

                                                                                                            mám komplet pět let, v létě velmi příjemný ani nehřeje ani nechladí.Nazimu podvlékačky,svetr,maskáče a navrch tento komplet a je jak v pokojíčku.

                                                                                                              NMad Carp - Profil | Út 14.6.2011 17:22:25

                                                                                                              Děkuju všem za komentáře a doporučení.Hlavně ta cena za celek je lákavá.

                                                                                                                NKappa - Profil | Út 14.6.2011 14:24:04

                                                                                                                Mad Carp - >> Taky jsem si pořídil jenom bundu na Aukru a je fakt super, určitě dobrá investice...A jak píše kolega, je trošku širší a zdájí se mi trošku i kratší rukávy...vlastním vel. L

                                                                                                                  Nstizostedion - Profil | Út 14.6.2011 14:08:24

                                                                                                                  Mad Carp >> Ahoj, vlastnim cely komplet 2hy rok. Je super do vlhkeho pocasia, ale pozor na velkost. Je dimenzovany ako vrchna cast oblecenia na maskace. Tym padom ma vacsiu sirku ako je to pri klasickych velkostiach.

                                                                                                                    Nrybomil - Profil | Út 14.6.2011 14:00:42

                                                                                                                    Miky26 >> viděl jsem ho u kámoše..... a teď vlastně vzpomínám, že i u tebe, aniž jsem si uvědomil, že je to ono.
                                                                                                                    Kámoš mi dal typ, jenže nemají velikost na mě, tedy malý a tučný.

                                                                                                                    Měl jsem čistě černou kombinézu z podobného matroše pro enduro anglické výroby, na moto super věci, leč brzy mi byla malá a tak šla z domu.

                                                                                                                    Kde jsi ho kupoval ???

                                                                                                                      NGllider - Profil | Út 14.6.2011 13:48:19

                                                                                                                      to j upa bomba dobrý set používám ho od tý doby coo chytam a hraju airsoft a nezradil

                                                                                                                        Njasommato - Profil | Út 14.6.2011 0:13:33

                                                                                                                        mam to us stvrtym rokom ale nohavice som zohnal nenosene pouzivam to na rybi ale aj do lesa a vseobecne do dazda
                                                                                                                        nic lepsiesi kupit nemozes us som to tu v jednej diskusiji odporucal a aj som komusi posielal fotky
                                                                                                                        je to najkvalitnejsi virobok z podobnych suprav

                                                                                                                          NMiky26 - Profil | Po 13.6.2011 22:55:45

                                                                                                                          Používám již druhý rok na 4kolku do deště a bahna i na ryby.Luxusní záležitost.Nosím v zimě i v létě.Je to celoroční záležitost,která opravdu dýchá takže si i v největším slejváku v suchu.Vodní sloupec cca.20.000.
                                                                                                                          Jediná nevýhoda má neutrální vlastnosti, neochladí ani neohřeje.
                                                                                                                          Dělá se i zelený a černý trilaminát, ale je dražší.
                                                                                                                          Mohu jen doporučit, umažeš opláchneš vapkou a jedeš dál.Žádné praní, žádné další starosti.

                                                                                                                            Ntinkky - Profil | Po 13.6.2011 22:49:37

                                                                                                                            Komplet však nemám ,kúpil som si len bundu a mám ju asi tri roky ,používam ju hlavne na rybačku večer ked sa schladí , alebo aj na klasické varienie gulášu či na huby.
                                                                                                                            je to proste dobrá bunda do pohody či nepohody.