Kořensko kaprařina zakrmování

Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem zakrmovat na týdení výpravu na Kořensku. (řeka široká 60 metrů, pozvolný spád dna do 3-4 m, na 3/4 šířky je koryto staré řeky asi 6-7m hloubka). Jednoho metrového náhoďáka jsem už vytáhl z koryta ale tehdy to byly 3 ryby za 14 dní lovu na boilie.
Autor diskuse: Metallica - Profil , 12.6.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Lidl - Profil | Ne 12.6.2011 20:38:21

Bravo >> No to mě poser... Má tam cenu vůbec jet?

    Bravo - Profil | Ne 12.6.2011 20:37:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Kořensko červen 2011

      Lidl - Profil | Ne 12.6.2011 20:36:59

      Metallica >> ;)...

        Metallica - Profil | Ne 12.6.2011 20:35:58

        nedostal sem ho ven.. ale velikost se dala porovna podle délky palety na našem mole byl dlouhý asi jako 1 ta paleta a ta má metr

          Lidl - Profil | Ne 12.6.2011 20:34:03

          Metallica >> Ale ven si ho dostal?

            Metallica - Profil | Ne 12.6.2011 20:33:35

            Lidl >> právě.. bylo mi 13 a chytal sem poprve na koule podběráček na cejny ..

              Lidl - Profil | Ne 12.6.2011 20:33:06

              Metallica >> a jak to bylo s tou metrovkou:)? Bavíme se o kaprovi:))? Jestli jo tak to mě zajímá.)))

                Metallica - Profil | Ne 12.6.2011 20:31:20

                na podzim na jaře se daj krásně lovit kapři do 60cm když krmite šrotem, ale v létě ani pytel... samý náhody 1 kapr za týden :( ... rád bych natáhl ty větší ale je to tam loterie.. mám doma 6kg Olihnovejch kouli a 3 kg ananasovejch ... tak radte prehanejte :)

                  Lidl - Profil | Ne 12.6.2011 20:29:03

                  Bravo >> ;)

                    Lidl - Profil | Ne 12.6.2011 20:28:38

                    Metallica >> Kecáš, že měla hned met;)?

                      Metallica - Profil | Ne 12.6.2011 20:27:46

                      tenkrát to bylo na stoletej kamenej TB jahoda :) byla to moje první ryba na boilie

                        Bravo - Profil | Ne 12.6.2011 20:27:43

                        Lidl >> vydrž,vytáhnu týden staré fota....

                          Lidl - Profil | Ne 12.6.2011 20:24:30

                          Metallica >> To ty velký dělaj rádi:))

                            Lidl - Profil | Ne 12.6.2011 20:23:57

                            Bravo >> no neni to tak? Takovýho bych nakopal mě to sežrat:))

                              Metallica - Profil | Ne 12.6.2011 20:23:28

                              dokáže naštvat že sem měl malej podběrák a uplaval bez fotky :)

                                Bravo - Profil | Ne 12.6.2011 20:23:17

                                Lidl >> :DDDD

                                  Lidl - Profil | Ne 12.6.2011 20:21:44

                                  Metallica - >> Metrovej náhoďák fakt dokáže "naštvat":)))...

                                    Metallica - Profil | Ne 12.6.2011 20:19:27

                                    já tam jedu 9.července na chatu k Jirkovi Janouškovi (říkal že před náma budou liberečáci tak jestli to nejste vy :D)

                                      Metallica - Profil | Ne 12.6.2011 20:17:33

                                      candošů tu už neni tolik vzhledem k přemnoženému bolenovi ale musis vedet kam na ne, okouni jak kdy minulej rok jich bylo hodně před 3 rokama ani jeden

                                        MarťasLysa - Profil | Ne 12.6.2011 20:05:51

                                        Metallica - >> Chystám se tam za 2 týdny taky na dovču, namáš nějaký info, jak je to tam s candočema a okounama? Myslím kořensko