Butov -stav vody?

Prosím nevíte někdo jak to vypadá s množstvím vody na Butově,máme tam zaplacen týden počátkem července a mám strach že si letos nezachytáme.díky za každou zprávu

lubos666.p - Profil | Čt 26.5.2011 20:54:57

zdeko >> Bude špenát?:-)

    zdeko - Profil | Čt 26.5.2011 20:52:50

    Stav vody na Hrachách je v normálu, zatím je krásně čistá, ale do července máš ještě daleko.

      lubos666.p - Profil | Čt 26.5.2011 20:46:04

      Zdar! Klikni na Hracholusky a uvidíš:
      http://www.pvl.cz/portal/nadrze/cz/index.htm