Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

NSiven Polní - Profil | Pá 12.1.2018 10:16:12

Jak jsem slíbil - ukážeme si střeva Komodo 364ss. A něco navíc... Voila!

Zde vidíme Komodo rozebrané téměř na prvočinitele....

    Nbart.bm - Profil | Po 8.1.2018 17:31:35

    Fiďák >> ok...dik...vsak pokud se na FF dostanu tak pokecame...jsem pravovne nasazen v Risi a zatim nevim co bude

      NFiďák - Profil | Po 8.1.2018 16:11:23

      bart.bm >> Čau, já na sumce běžně používám raději smekací. Občas se ti na "cástu" udělá smyčka a v noci je to problém. Dlouho jsem na velkou řeku candát/štika/sumec používal jeden prut - bushwhacker 258cm 30-80g. Lehký a super silný prut s pěkným zpracováním. Pokud je to na běžnou sumcovláčku v běžných podmínkách s rybama 80-140cm tak je ta gramáž dostačující. v této řadě mám prutů víc a všechny mám oblíbené. Na štiky jak píšeš bych ti do ruky dal custom predator 258cm 70g. Rychlej lehkej prut nejvyšší řady.... Úplně všechno kluci z kayakfishing.cz na for Fishingu mít nebudou ale pokud by někdo chtěl něco konkrétního tak se to dá jistě zařídit. Na candáta bych vybral například něco z nové řady MPP2 dle podmínek kde chytáš apod.

        NSiven Polní - Profil | Čt 4.1.2018 21:49:13

        marw_84 >> Dobrá haluz... Poláci je mají za podobný love, ale + >400,- posta

          Nmarw_84 - Profil | Čt 4.1.2018 21:42:12

          Svendsen Sport CZ >> bylo u toho výprodej kusovky

            Nmarw_84 - Profil | Čt 4.1.2018 21:38:39

            Svendsen Sport CZ >> tropicliberec.cz měli ho jako doopravdy skladem u nich. Na e-shopu ho měli s fotkou s klasickým sedlem pro smekací naviják. Tak si ho asi někdo objednal a vrátil jim ho. Takže jim tam asi smrděl ve skladu.

              NSiven Polní - Profil | Čt 4.1.2018 21:29:54

              Svendsen Sport CZ >> Poláci na E-bayi měli podobné ceny....

                NSvendsen Sport CZ - Profil | Čt 4.1.2018 21:20:12

                marw_84 >> Kde ho měli za takovy peniz, jestli se mohu zeptat.

                  NSiven Polní - Profil | Čt 4.1.2018 16:11:11

                  marw_84 >> A jo. To je slušný.

                    Nmarw_84 - Profil | Čt 4.1.2018 14:40:28

                    Siven Polní >> 249 20-60g měli ho ve výprodeji za 1800,-

                      NSiven Polní - Profil | Čt 4.1.2018 14:31:26

                      marw_84 >> Kterej jsi vzal?

                        Nmarw_84 - Profil | Čt 4.1.2018 14:19:51

                        Svendsen Sport CZ >> díky, tak nějak jsem si to podle váhy myslel. Už mám objednáno

                          NSiven Polní - Profil | Čt 4.1.2018 8:53:39

                          Svendsen Sport CZ >> Dík moc, paráda!

                            NSvendsen Sport CZ - Profil | Čt 4.1.2018 8:48:45

                            Siven Polní >> Plna rukojet je dlouha 41 cm od konce prut k rukojeti a delena je 35 cm. (při delce prutu 249 cm).

                              NFiďák - Profil | Čt 4.1.2018 8:46:04

                              .pepé. >> KATALOG 2018 https://goo.gl/RSmDFs

                                NSiven Polní - Profil | Čt 4.1.2018 8:43:21

                                Svendsen Sport CZ >> Super, dík. Dlouhý jsou dost, ale zajímaly by mě přesnější údaje.... Můj zájem právě osciluje mezi MPP2 a Black Savage....
                                A ty moje výpruzy tady neberte nějak zle, jsem (ačkoli nemám čepici ani tričko) fanda SG, ale právě proto mě některé věci víc bijí do očí... Jsou to prostě parametry, podle kterých (když nemám možnost si věc osahat) volím výběr a vydávám za ně peníze (jestli malé, nebo velké je relativní už...).
                                Jinak jsem psal tomu pánovi (zde uvedenému), který by měl servisovat Okumy, bohužel se mi neozval. Jde o výměnu součástky, která sice funguje, ale je už mírně zbroušená a po další sezóně (možná už během ní) bude potřeba vyměnit. Nic, pokusím se v zahraničí, co už...
                                Pro zajímavost - je to jediná věc, která na Citrixu 364 po třech a půl sezónách nevypadá jako nová...
                                To Komodo, až přijde, tady rozeberu a těším se, věřím, že bude na co se koukat :)

                                  NSvendsen Sport CZ - Profil | Čt 4.1.2018 8:15:10

                                  Siven Polní >> Nas zakaznik, nas pan a je-li to Siven, pak to plati dvojnásob :-). Ne vazne, zkusim zjistit.

                                    NSvendsen Sport CZ - Profil | Čt 4.1.2018 8:11:32

                                    marw_84 >> První ctyri varianty mají rukojet dělenou a 100g resp. 150g mají plnou EVA rukojet.

                                      N.pepé. - Profil | St 3.1.2018 19:00:32

                                        NSiven Polní - Profil | St 3.1.2018 18:41:59

                                        Svendsen Sport CZ >> Kdyby jsi zjistil i délku rukojetí u těch delších BS Triggerů, tak bych ti byl velmi vděčný (začínám si dělat zálusk).... Dík ;)