Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Siven Polní - Profil | St 3.1.2018 18:36:21

marw_84 >> Zřejmě dobrej oddíl... to je ale jen část úspěchu - co je psáno, ještě nemusí být dáno.

    marw_84 - Profil | St 3.1.2018 16:36:51

    Siven Polní >> přitom v katalogu Scierra jsou všechny pruty popsaný hezky

      marw_84 - Profil | St 3.1.2018 16:35:47

      Svendsen Sport CZ >> díky

        Svendsen Sport CZ - Profil | St 3.1.2018 16:29:12

        marw_84 >> Ahoj, tak to je celkem prakticky dotaz. Zjistim a napisu.

          Siven Polní - Profil | St 3.1.2018 10:07:57

          Dovolím si ještě jedno negativní rejpnutíčko: moc se už těším, až mi přijde Komodo, které má uvedeno, že obě krytky jsou z Al, zatímco v reálu bude ta vpravo z plastu. Opět drobnost - tímhle to začíná, pretočeným tachometrem nebo zpomaleným Iphonem končí, že ano.... I přesto mi ale ten navi stojí za to koupit, on nemůže za "management" a v poměru cena/výkon si stojí i tak víc než dobře. Štastný rok 2018 a hezkou zimu se Sivenem přeji ;) Za 14 dní rozbor Komodo 364 ss zde...!

            Siven Polní - Profil | St 3.1.2018 9:55:21

            marw_84 >> Podle dosavadní logiky SG bych dal ruku do ohně za to, že split-grip mají verze pod 249 cm kromě "jerku" (viz foto v + video na YT), bavíme-li se o BC prutech. Je to ale celkově běžný nešvar prodejců i výrobců- prostě konkrétní prut by MĚL mít konkrétní fotografii (minimálně). Často je použit jeden model pro více gramáží. Teď jsem řešil (jinde) délku rukojeti - opět, leckde ten údaj není ani v katalogu. Jistě - "nepodstatné", stejně jako počet oček, gramáž, váha apod. Zkus někam napsat pár mailů, poptat se na FB testerů - velice brzy si budeš připadat jako osina v zadku a bude tě pronásledovat pocit viny, že jsi nespokojenec a ukázněně nevysolíš svoje prachy (získané zajisté z prodeje zlatých vajec kouzelné husy) bez ptaní a nechytáš s tím, co dostaneš jako první do ruky...

              marw_84 - Profil | Út 2.1.2018 23:10:15

              Ahoj, mám takovou pitomou otázku ohledně baicastových verzí prutů black savage trigger. Jak poznám která verze má ještě dělenou rukojeť? Ty pruty s tou celou rukojetí se mi moc nelíbí. Díky

                Alabalik - Profil | Po 25.12.2017 13:35:16

                SG Roadrunner 20-80g/243cm - nechcete někdo prodat? Nevíte, bude na výstavě FF alespoň za stejnou cenu jako běžně v Německu?

                  Gekoman - Profil | Po 25.12.2017 13:32:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem fanouškům SG :) ...

                    bart.bm - Profil | So 16.12.2017 21:09:49

                    Gekoman >> 😂 no to srovnala onehda moja...prej co to je za zuzlone 😂

                      Gekoman - Profil | So 16.12.2017 21:01:02

                      bart.bm >> Jistě ... :)

                        bart.bm - Profil | So 16.12.2017 20:59:28

                        Gekoman >> myslis oblecky na juniora? 😝

                          Gekoman - Profil | So 16.12.2017 19:45:02

                          bart.bm >> Už když jsem to psal , tak jsem věděl, že to někdo zmíní :D .

                            bart.bm - Profil | So 16.12.2017 19:03:01

                            Gekoman >> mozna glycerin,nebo neco na bazi toho...podobnost s tim ve sprckach 😝

                              Pepa z depa - Profil | So 16.12.2017 17:05:18

                              Gekoman >> já si myslím že to bude nějakej rostlinej olej.

                                Gekoman - Profil | So 16.12.2017 16:27:21

                                Nevěděl by někdo jakým olejem jsou nakonzervované gumové nástrahy z výroby ?

                                  Siven Polní - Profil | Čt 14.12.2017 20:51:56

                                  Fiďák >> Ale je fakt divná :)

                                    bart.bm - Profil | Čt 14.12.2017 19:44:33

                                    Fiďák >> ok pokud se dostanu z rise na vikend do CR tak se zastavim

                                      bart.bm - Profil | Čt 14.12.2017 19:43:43

                                      skwor >> pstruh pokud ho dobre trefis veme i nastrahu s lankem na stiky...venoval jsem se jim 10let a posledni 3roky jsem pouzival uz jen nastrahy +6cm...sice ubylo zaberu zato se zvedla prumerna delka...joo to jeste ale v potocich v Jesenikach byvaly ryby...ja mam ULko jen na okyse a jelone...to se da v Becve chytat docela na pohodu

                                        Fiďák - Profil | Čt 14.12.2017 17:01:56

                                        bart.bm >> Budu tam po celou dobu