Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Gekoman - Profil | Pá 23.7.2021 19:45:09

Siven Polní >> Duše Madse je určitě uložena v suicide duck 🤔

    Siven Polní - Profil | Pá 23.7.2021 19:37:07

    Gekoman >> Ja si spíš myslím, že v tom kufru je zavřenej ten Michal David... Nebo duše Madse...

      Siven Polní - Profil | Pá 23.7.2021 19:34:33

      Gekoman >> Ajo... SG barva je teď která...? 🙈

        Gekoman - Profil | Pá 23.7.2021 18:43:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Siven Polní >> https://youtu.be/-UE6lWymn3M
        Nevím co jiného by tam mohli pašovat ...
        Ještě bych tipnul na šalinu v SG barvě.

          Siven Polní - Profil | Pá 23.7.2021 18:40:27

          Gekoman >> To je jako ten obsah těch kufříků á la Pulp Fiction....?

            Gekoman - Profil | Pá 23.7.2021 18:28:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Matroš - Profil | St 14.4.2021 14:25:36

              scjsci >> ahoj, nemám tušení. Je to možný! Doma se na to ještě kouknu.

                scjsci - Profil | St 14.4.2021 14:09:13

                Matroš >> ahoj, ta věc v prostředku, není to náhodou triple joint od cormoranu?

                  Matroš - Profil | Út 13.4.2021 18:28:55

                  Čau lidi.

                  Prodávám moje savage woby atd.. S cenou jsem ochoten jít dolů kdyby někdo měl zájem o všechny . Vic informaci na bazaru.

                    scjsci - Profil | St 3.3.2021 15:23:08

                    Gekoman >> no což stejně ty gumové ještěrky nebudou něco úplně revolučního (kdybys je fakt chtěl tak je sem vozí zoom) a na blbeny si holt koupíš jiný prop.

                      Dam33 - Profil | St 3.3.2021 15:15:49

                      Gekoman >> to je jen US

                        Gekoman - Profil | St 3.3.2021 15:00:36

                        scjsci >> bohužel

                          scjsci - Profil | St 3.3.2021 14:52:36

                          Gekoman >> to je všechno US ne?

                            Gekoman - Profil | St 3.3.2021 14:49:26

                            Dam33 >> Díky 👍
                            Jen mi tam chybí ještě vrtulník a salamandři .

                              Dam33 - Profil | St 3.3.2021 14:07:05

                              Gekoman >> samozřejmě, jen se nějak nedával oficiálně ven http://viewer.zmags.com/publication/9801e3bd#/9801e3bd/1

                                Gekoman - Profil | St 3.3.2021 13:14:02

                                Dam33 >> Katalog 2021 pro Evropu ještě není ?

                                  Dam33 - Profil | Út 23.2.2021 20:51:24

                                  Gekoman >> tak oni tam hází ještě těžší krmelce :-))))

                                    Siven Polní - Profil | Út 23.2.2021 18:49:09

                                    scjsci >> Nic to nežere prostě...

                                      scjsci - Profil | Út 23.2.2021 18:02:27

                                      Gekoman >> slýchám to aj od vláčkařů. Guma poslepovaná jak kdyby měla prašivinu, samej šrám a kousanec, ale ne nic to nežere :)

                                        bart.bm - Profil | Út 23.2.2021 17:51:51

                                        Gekoman >> https://www.raubfisch-hotspot.de/savage-gear-3d-hard-pike-ss-26cm.html třeba tady.Není problém objednat.