Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

NGekoman - Profil | Út 23.2.2021 17:44:44

scjsci >> někdo prostě nepochopí, že když jsme byli malí, tak jsme tahali na provázku auto , teď woblery , ale spokojenost úplně stejná 😉. A nemusí nutně do něj něco kousat, to už je jen bonus navíc .

    Nscjsci - Profil | Út 23.2.2021 17:31:30

    Gekoman >> když ti řeknou "na tohle něco skočí jo?" je záruka záběru

      NGekoman - Profil | Út 23.2.2021 17:19:16

      Siven Polní >> když ti začnou nadávat, že jim plašíš ryby , to je teprve mazec 🙂

        NSiven Polní - Profil | Út 23.2.2021 16:31:06

        Dam33 >> Ad poslední věta: to znám, je to mazec :)))

          NSiven Polní - Profil | Út 23.2.2021 16:30:11

          Dam33 >> Přesně.

            NDam33 - Profil | Út 23.2.2021 16:04:15

            Gekoman >> pro toho, koho to baví, tak to není zase tak velký, ale prut okolo 200g má opodstatnění

              NDam33 - Profil | Út 23.2.2021 16:02:47

              Siven Polní >> škoda je dobrýho člověka :-) nějakou dobu jsem ji mrskal, je to celkem radost, protože chodí krásně, jen mi trochu chyběl větší úlovek, nicméně i malé kudly do ni šly velmi odvážně... a co je super, jak se začnou okolní rybáři zvedat od prutů, když slyší ty šplouchy o hladinu :-)))))

                NSiven Polní - Profil | Út 23.2.2021 15:58:36

                Gekoman >> To s přehledem, na to je dělanej. Od Izy?Já mám 250 Effzett, ale jde ke kamarádovi.

                  NGekoman - Profil | Út 23.2.2021 15:46:02

                  Siven Polní >> já mám na to připravený volatile 250 , by to měl utáhnout. Snad 😁

                    NSiven Polní - Profil | Út 23.2.2021 15:33:08

                    Gekoman >> Ne, no záleží na gramáži prutu. Btw - tahle se mi líbí nejvíc..:

                      NGekoman - Profil | Út 23.2.2021 15:29:46

                      Siven Polní >> oproti Believeru to vypadá jako ryba . A 26 není zas tak moc ne ? 👍

                        NSiven Polní - Profil | Út 23.2.2021 15:16:24

                        Dam33 >> Jasný no 😜 A taky je to celkem darda... Ale pěkný to je, škoda hodit do vody...

                          NDam33 - Profil | Út 23.2.2021 15:03:24

                          Siven Polní >> já mám větší přehled o Slovensku a i tam si to vzaly dvě prodejny, 20cm celkem běžně...lidi na to už moc nemají vercajk :-)

                            NSiven Polní - Profil | Út 23.2.2021 14:16:28

                            Gekoman >> V ČR snad ani opravdu nebyly...

                              NDam33 - Profil | Út 23.2.2021 13:41:33

                              Gekoman >> ani já nenašel, ale nechci lhát, zda se sem vůbec dostala, byla to limitka...20cm ano, ty jsou...ale jinak 26cm je opět v nabídce jako limitka a měla by být na trhu začátkem dubna...

                                NGekoman - Profil | Út 23.2.2021 12:25:07

                                Neví někdo kde mají hard pike 26 striped pike ?

                                  Nbart.bm - Profil | Út 23.2.2021 12:01:57

                                  Tak bleka jsem sehnal 😄 teď se zeptám na vaše doporučení na gumy do 13cm s hlavou max 10g na stojáky. Samo že od SG. Mám raději delší klacky takže nad 250cm dík

                                    NDam33 - Profil | St 10.2.2021 17:01:54

                                    skwor >> budou :-)

                                      Nskwor - Profil | St 10.2.2021 16:53:14

                                      Dam33 >> Příští měsíc chci dělat objednávku na Parysu, to už snad budou.....