Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Gekoman - Profil | So 11.12.2021 20:16:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Belly boat na kterej půjde přidělat motor...

    Gekoman - Profil | So 11.12.2021 20:12:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Futrály

      Gekoman - Profil | So 11.12.2021 20:11:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Krabičky

        Gekoman - Profil | So 11.12.2021 20:09:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Nová vesta

          Gekoman - Profil | So 11.12.2021 20:07:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Nová barva tašek ...

            Gekoman - Profil | So 11.12.2021 20:05:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak třeba ... Pop a Prop v jednom...

              bart.bm - Profil | So 11.12.2021 19:53:20

              Dam33 >> naznačovat nemůžeš, ale můžeš to někomu poslat a ten to může dát 😉 na to už místní gestapo nemůže říct nic 😁

                Dam33 - Profil | So 11.12.2021 16:40:03

                Gekoman >> kdy mi nesmíme ani naznačovat 🤣🤣🤣

                  Gekoman - Profil | Pá 10.12.2021 21:26:26

                  Dam33 >> tak nám sem dej něco s předstihem 😉
                  Ty multíky sleduji na německých e-shopech už víc jak týden...🤫

                    Dam33 - Profil | Pá 10.12.2021 13:05:15

                    Gekoman >> teď bude snad každý den představení novinek...je toho strašně moc...:-)

                      Gekoman - Profil | Pá 10.12.2021 11:41:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dam33 - Profil | Ne 10.10.2021 20:35:28

                        Gekoman >> mám všechny barvy a nic takového...tak zkus trochu porovnat očko, třeba to pomůže...já tedy jedu dost twitchově, takže skáče hodně trhaně, normálně jsem ho asi nevedl

                          Gekoman - Profil | Ne 10.10.2021 20:21:45

                          Dam33 >> tak přesně na to jsem si ho koupil. Jen mám problém. Jak začnu tahat , tak se překlopí na bok a jede takto nakloněný. Asi vadný kus .🤔

                            Dam33 - Profil | Ne 10.10.2021 20:16:22

                            Gekoman >> Ahoj, zkoušel, vzal jsme si je hlavně na sumíky a boleny...pár menších vousků se povedlo, bolen asi jeden, ale při moji letošní frekvenci celkem úspěch...chtěl jsem něco těžšího, co dostanu rychle dolů a daleko dohodím...a splnilo to očekávání, byť je to nástraha určená pro moře :-)

                              Gekoman - Profil | Pá 23.7.2021 21:55:56

                              Siven Polní >> tak ta s duší a věnováním je dobře uložena 😉

                                Siven Polní - Profil | Pá 23.7.2021 21:17:38

                                Gekoman >> No... Byl hodnej a zachránil mi ji. Tak jsem mu ji nakonec přenechal.

                                  Gekoman - Profil | Pá 23.7.2021 20:59:37

                                  Siven Polní >> tvoji kachnu ?

                                    Dam33 - Profil | Pá 23.7.2021 20:41:11

                                    Gekoman >> budou se ti líbit :-)

                                      Siven Polní - Profil | Pá 23.7.2021 19:51:35

                                      Gekoman >> Ajo. Naštěstí ji má už Kubas 😈😈😈