Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

NDam33 - Profil | Út 9.2.2021 20:55:00

skwor >> uz měly být 🙄

    NSiven Polní - Profil | Út 9.2.2021 19:38:26

    bart.bm >> No jo vlastně 🙈. Tak ok, díkec 👍

      Nbart.bm - Profil | Út 9.2.2021 18:54:46

      Siven Polní >> ok pokud nezavřou hranice tak klidně

        NSiven Polní - Profil | Út 9.2.2021 18:53:58

        bart.bm >> Tak to je super, to máš dobrý a jsi moc hodnej za nabídku, já bych ještě počkal, ale pokud to na jaře nenaskladní, tak bych se ti připomenul a zneužil tě 👍

          Nbart.bm - Profil | Út 9.2.2021 18:50:54

          Siven Polní >> krámů mám dost ale mám tu adresu kam mi to pošlou a občas bývá pošta v rámci DE zdarma. Teď jsem si objednával třeba SHIMANO Spheros SP4000XGSW v ČR za něj chtěj +- 3tis a já ho mám za dva.

            NSiven Polní - Profil | Út 9.2.2021 18:32:50

            bart.bm >> Díky moc, to by nemuselo být od věci. Ty tam máš poblíž nějakej krám, kde je mají?

              NSiven Polní - Profil | Út 9.2.2021 18:31:02

              Dam33 >> Jako 16cm jsou a mám. Jen nechápu, proč nejsou ty dvacítky.

                Nbart.bm - Profil | Út 9.2.2021 18:10:33

                Siven Polní >> z DE ti to můžu hodit po cestě z práce.Jezdím občas přes Brno když je na Hradec zasekaná dálnice nebo Náchod na Polsko.

                  Nskwor - Profil | Út 9.2.2021 18:06:56

                  Dam33 >> Nevíš kdy budou ty dying craft minnow?

                    NDam33 - Profil | Út 9.2.2021 17:38:39

                    Siven Polní >> myslím, si, že ale na sezónu budou i v ČR a celkem se divím, že jsem nenašel taky...

                      NSiven Polní - Profil | Út 9.2.2021 17:03:47

                      Gekoman >> Dobrá barva no...

                        NSiven Polní - Profil | Út 9.2.2021 17:02:06

                        Dam33 >> Aha, za to Slovensko díky. U nás jsem je nenašel a ze zahraničí mě odradilo poštovné.

                          NDam33 - Profil | Út 9.2.2021 15:16:17

                          Siven Polní >> podle mě jsou 20cm dostupné, záleží jen kdo je jak nabral na pult...na Slovensku je brali na hlavatky

                            NDam33 - Profil | Út 9.2.2021 15:11:18

                            Gekoman >> já nesmím ani naznačovat :-)

                              NDam33 - Profil | Út 9.2.2021 15:10:39

                              bart.bm >> byl to jeden z nejprodávanějších prutů, já ho mám v 2,20m a mám ho hodně rád...SG2 a SG4 jsou zatím jen v krátké nebo dlouhé verzi, myslím, že ale nějaký plán doplnění je...

                                Nludekp - Profil | Út 9.2.2021 12:33:49

                                bart.bm >> https://www.rsp-fishing.cz/pruty/privlacove/prut-savage-gear-black-savage-spin-2-51m-20-60g/ Tam ho ještě mají,aspoň to píšou že ho mají skladem.

                                  NGekoman - Profil | Út 9.2.2021 12:26:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Siven Polní >> To mám podobně :D , cokoliv se mi líbí , tak zrovna nejde ... Proč se mi zrovna líbí ty co nejdou vlevo ?

                                    NSiven Polní - Profil | Út 9.2.2021 12:07:59

                                    Gekoman >> Mě zase zajímají ti pstruzi 3d craft trout pulse tail 20cm. Zatím tady nejsou. Btw - když jsem poukazoval na to, že by se hodili pstruzi bez vnitřní konstrukce a zátěže (a bez line-thru), tak jsem tu byl málem za exota, co frfle nad předchystanými nástrahami... No co už, tak snad ty dvacítky budou 😜

                                      NGekoman - Profil | Út 9.2.2021 11:54:07

                                      Dam33 >> je pravda že by měla přijít ještě série prutů SG6 ?

                                        Nbart.bm - Profil | Út 9.2.2021 11:38:50

                                        Dam33 >> přinejhorším jsem koukal že by měly nějaké být ještě tady v Německu. No snad se poštěstí