Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Nkkki - Profil | Út 7.5.2019 16:29:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nkkki - Profil | Út 7.5.2019 16:29:10

    Gekoman >> To jsme na tom názorově stejně.

      NGekoman - Profil | Út 7.5.2019 15:38:57

      kkki >> SG postoupilo do dalšího lvlu asi :) Spíš bych , ale fandil těm věcem levnějším a zlepšit tu kvalitu výstupní kontroly . Koupil bych si novej trigger , ale odrazuje mě od toho ten risk jestli budou očka v pořádku. Při objednání přes e-shop se pak nevyhnu zdlouhavé reklamaci a výměně která se muže i opakovat ...

        Nkkki - Profil | Út 7.5.2019 14:56:56

        Gekoman >> Fuh, neříkám že neexistují dražší pruty, ale tohle také už není málo.

          NFiďák - Profil | Pá 26.4.2019 13:49:54

          scjsci >> Myslím že, Martin Gutman ve strachotíně ještě nějaké bude mít na prodejně.

            NFiďák - Profil | Pá 26.4.2019 13:48:55

            Dave1989 >> Čau, tento prut jsem měl a byl to jeden z oblíbených. Odchytal jsem candáta, bolena i štiku. Obecně jsou XLNT lehký a silný pruty. Na tento způsob lovu budou ok

              NDave1989 - Profil | Út 16.4.2019 12:00:48

              Ahoj, koukám, že se tu plno lidí vyzná v prutech SG tak se zeptám. Chci koupit SG Bushwacker XLNT2 ve verzi 243 cm 15-40g, Používat to chci na řece na woby typu Shad rap atd. ve velikosti cca kolem 7cm (do 10ti cm určitě). Bohužel nemám možnost si ho někde osahat, tak poprosím o zkušenost pokud někdo máte. Díky

                NSiven Polní - Profil | St 13.3.2019 20:49:54

                scjsci >> Mně. Ty 15cm.Kvalita povrchu nic moc....

                  Nscjsci - Profil | St 13.3.2019 19:36:25

                  neválí se někomu doma originální freestylery?

                    Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 19:11:31

                    Siven Polní >> otazka je len ci jeto a pre koho vyhoda:))

                      Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 19:10:28

                      Siven Polní >> uplne to tak byt moze

                        NSiven Polní - Profil | So 23.2.2019 19:00:55

                        doktor multiplikator >> Bych se vsadil, že ta fotka je sice z prutu oné řady, ale jiné gramáže a délky - jako téměř všude :(

                          NSiven Polní - Profil | So 23.2.2019 18:55:08

                          doktor multiplikator >> Ok, dík. Tak to XLNT3 ji má právě dost jemnou....

                            Ndoktor multiplikator - Profil | So 23.2.2019 18:47:13

                            Siven Polní >> kratke. vyzorovo celkom ok ale podla oci tipujem pre mna hruba spica.

                              NSiven Polní - Profil | So 23.2.2019 17:55:02

                              doktor multiplikator >> A co tohle? :
                              https://www.wobleryzusa.cz/believer--woblery/SVARTZ​ONKER-CAST-40-140-g-2-59-m-Heavy-d282.htm

                              Znáješ, tavárišč....?

                                NSiven Polní - Profil | So 23.2.2019 17:53:24

                                doktor multiplikator >> Vůbec nic :(

                                  NSiven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 16:04:37

                                  doktor multiplikator >> Nas.at.... Nebyl čas (v práci).... I tak je to o 500% víc informací, než obvykle udávají vyrobci ).