Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 21.2.2019 15:30:45

Siven Polní >> takze howno. Nevidim kde lepsie nafotit !!:)))

    NSiven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 15:26:51

    doktor multiplikator >> Edit Juro!

      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 21.2.2019 15:25:38

      Siven Polní >> kurnaaaa ale ja to viem ocenit

        NSiven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 15:24:49

        doktor multiplikator >> Je zač, bylo to speciálně pro tebe ;))) Novému se netře pletenka o blank, ačkoli má o očko míň. Starému se z 2,5 k dotkla na dvou místech.

          Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 21.2.2019 15:23:30

          Siven Polní >> Dik. Ty tam

            NSiven Polní - Profil | Čt 21.2.2019 9:16:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            XLNT1, 258cm, 30-80g
            XLNT3, 251cm, 40-100g

            Zátěž 2,5kg

            Odhozovka je velmi relativní pojem...

              NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 21:31:36

              doktor multiplikator >> https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Kuře_Marengo

                NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 21:28:35

                doktor multiplikator >> Aji řeka. Ale Dunaj jsem nevyzkoušel, tak nevím.

                  Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.2.2019 21:18:57

                  Siven Polní >> znie to jak nejaka japonska pornohviezda

                    Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.2.2019 21:18:16

                    Siven Polní >> to mas tyma stojakmi na rieke sa chyta ina k

                      NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 21:11:27

                      Jinak ten borec je Numa Marengo, v současnosti kápo přes SG v západní části Frankoněmeckého chalífátu.

                        NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 21:05:06

                        doktor multiplikator >> 6:35min.
                        https://www.youtube.com/watch?v=Bmgx4wuSO1U&t=89s

                        Problém s karpálem vyřešen....

                          NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 20:59:31

                          doktor multiplikator >> Really? Naopak, dodatečně jsem se to naučil.

                            Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.2.2019 20:53:38

                            Siven Polní >> tak sa to oduc zbytocne trpis :))

                              NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 20:52:11

                              doktor multiplikator >> Já jo.

                                Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.2.2019 20:49:02

                                Siven Polní >> ja ziadnu pazuchu nechytam :))

                                  NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 20:46:29

                                  doktor multiplikator >> 251cm a lehký prut, podpažní uchopení bylo podmínkou - 42 stačí bohatě.

                                    Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.2.2019 20:43:58

                                    Siven Polní >> ja by som zniesol 48. nemusim delenku to je pravda

                                      NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 20:39:46

                                      doktor multiplikator >> Jo, tak to jsem nikde nedohledal.... Nikde nic napsané, nikde fotka, ze které by to šlo změřit. Takhle je to bohužel téměř všude :( Tak jsem to riskl, koupil a změřil - a má krásných 42cm od konce po trn ;) Ale je dělená, mně to nevadí, no tobě by to asi vadilo...?

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.2.2019 20:34:47

                                        Siven Polní >> a dlzka rucky od sedla ma zaujima dik