Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

NDam33 - Profil | St 22.4.2020 8:58:04

kkki >> je to jeden z řady oblíbených MPP2, ideální hlavně na štiky, případně i sumíky, poměr ceny a kvality výborný

    Nkkki - Profil | Út 21.4.2020 18:28:07

    https://www.velka-ryba.cz/cs/privlacove-pruty/15384​-prut-savage-gear-mppx-casting-221m-80g-57063017131​00.html
    Copak je to za klacek? Ani na ofiko stránkách jsem o něm nenašel řádek...

      NNils Master - Profil | Pá 8.11.2019 23:08:08

      dyndy >> tak Dropshot, je prostě prut na Dropshot... čili pokud se nechystáš dropshotovat... vzal bych ten Savage Black Sing

        Ndyndy - Profil | Pá 8.11.2019 21:44:01

        Ahoj, prosím o názor někoho, kdo měl možnost porovnat - na gumy 6-8cm, jigovky 4-8g raději Black Savage Spin 5-20g nebo Black Savage Dropshot 5-18g? Primárně na okouny. Díky.

          Nkkki - Profil | So 28.9.2019 21:02:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          No tak jsem dal prostor hladinovkám a oplatilo se.

            Nbart.bm - Profil | Út 20.8.2019 21:47:37

            Siven Polní >> to je kus volá co 🤣

              NSiven Polní - Profil | Út 20.8.2019 17:12:09

              bart.bm >> Jo no...

                Nbart.bm - Profil | Út 20.8.2019 17:06:32

                Siven Polní >> zdar...prej jsi fotil kámoše s kudlou v sobotu...😝

                  Nbart.bm - Profil | Pá 16.8.2019 22:14:39

                  Nils Master - 15.8.2019 19:41:20 >> ten samej má i Fox a jiné Fa...ale cena je raketa to je fakt...ten Fox používám na své Ownery co mám na sumce :o))))

                    NNils Master - Profil | Čt 15.8.2019 19:41:20

                    Tenhle brousek to je raketa... ten si poradí i s velkými Ownery

                    https://www.tropicliberec.cz/brousek-hacku-savage-g​ear-diamond-dust-hook-file/

                      Nkkki - Profil | Po 17.6.2019 7:33:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak co zahájená? Já zkusil nějaké novinky, ale nejvíc si mě získaly rotačky rotex spinner.

                        NNils Master - Profil | St 5.6.2019 21:19:54

                        skwor >> lepší od 8 nahoru... To jsou jezdci.

                          Nskwor - Profil | St 5.6.2019 20:37:58

                          Abyss >> Já právě zatím taky chytal jenom ty větší. Teď jsem U Habakuka viděl tyhle okounové jednohubky a celkem mě překvapilo, jak je to drobný. Časem asi pořídím, líbí se mi.

                            NAbyss - Profil | St 5.6.2019 20:28:19

                            skwor >> na zimu s ľahkou hlavou na candosa a ostrieze. V sezóne drtim 10,5 a 15cm.....

                              Nskwor - Profil | St 5.6.2019 20:26:00

                              Nějaké zkušenosti s Cannibalem v nejmenší velikosti 6,8cm?

                                NNils Master - Profil | Čt 23.5.2019 15:07:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                https://www.youtube.com/watch?v=KW-nznd827c

                                a štiky budou lítat... vzor plotičky musim mít ve 20cm

                                  Nskwor - Profil | Čt 9.5.2019 19:42:16

                                  Gekoman >> Hele třeba v Kobylisích mají věcí od SG dost přímo na krámě. Kompletní sortiment asi ne, ale je toho hodně.

                                    NGekoman - Profil | Čt 9.5.2019 14:28:33

                                    Fiďák >> A proto by to chtělo v Praze a v Brně velkou SG prodejnu , kde by měli od každého alespoň 10 kusů . Většina obchodů má stejně e-shop jinde a pokud si to objednáš k vyzvednutí na prodejně, tak jedeš dálku a stejně tam mají k dispozici pouze kus který jsi si objednal ...
                                    Nicméně vyřešení výstupní kontroly by bylo nejlepší, protože bys věděl , že vždy koupíš 100% kvalitní kus. A už to že , vůbec existují nekvalitní kusy v prodejnách dělá SG velmi špatnou reklamu a odradí to od zakoupení mraky zákazníků a potencionálních fandů SG .

                                      NFiďák - Profil | Čt 9.5.2019 11:06:35

                                      To ale platí u každého nákupu přes e-shop. Nejlepší nákup je vždy v kamenné prodejně.