Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.2.2019 20:12:16

Siven Polní >> pockam

    NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 20:02:01

    doktor multiplikator >> Mám v práci....

      NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 20:01:43

      doktor multiplikator >> Má tužší spodek a jemnější špici, ale rovnoměrně se to prolíná. Zajímavé, nejdřív jsem se toho lekl, ale na lehkou přívlač (styl "siven") to bude super.

        Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.2.2019 19:58:34

        Siven Polní >> spedifikuj tu akciu alebo daj flaskovy test please :)

          NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 19:57:03

          Gekoman >> Vypadají dost dobře, aakupodivu tentokrát kupodivu žádné jednopatkové. 100g je extrémní strop, osobně mi přijde 80g jako horní hranice odhozového optima. Nafotil bych, ale mám ho v práci ;)

            NGekoman - Profil | Út 12.2.2019 15:40:06

            Siven Polní >> Co očka ? :)

              NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 15:26:00

              doktor multiplikator >> Jiná akce, o sedle, rukojeti a detailech nemluvě. Není to tak průběžná akce, jak bych čekal.

                Ndoktor multiplikator - Profil | Út 12.2.2019 14:50:19

                Siven Polní >> co vuplne ineho je to Kefalin?

                  NSiven Polní - Profil | Út 12.2.2019 13:31:15

                  Fiďák >> Skočil bych, mít čas... Každopádně XLNT3 251/100g je doma. A moc se mi líbí. Ačkoliv už to je něco ÚPLNĚ jiného, než původní XLNT ;)

                    NFiďák - Profil | Út 12.2.2019 13:20:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Zastavte se omrknout SG produkty narvaný stánek kayakfishing.cz.

                      NSiven Polní - Profil | Čt 31.1.2019 15:31:25

                      Fiďák >> Supr, moc ti děkuju!

                        NFiďák - Profil | Čt 31.1.2019 15:01:43

                        Siven Polní >> Mám tu krátkou... Jestli bude na FF tak ti tu ručku změřím

                          NSiven Polní - Profil | St 30.1.2019 10:59:59

                          Fiďák >> Díky moc Tome, no na FF se bohužel nedostanu. Máš tu dlouhou verzi, nebo tu 213cm? Já bych potřeboval tu 100g/251cm, ale musí mít minimálně 40cm rukojeť....

                            NFiďák - Profil | St 30.1.2019 9:41:56

                            Siven Polní >> XLNT3 jsou ještě povedenější než předchozí řada. Je to opět silnej a lehkej prut s pěkným provedením. Já mám verzi cast 100g. Délka ruček mi vždy přišla i možná trošku delší... každopádně na FF určitě budou k vidění.

                              NSiven Polní - Profil | Út 29.1.2019 19:03:55

                              Nils Master - 29.1.2019 18:48:57 >> A jo, dobrý!

                                NNils Master - Profil | Út 29.1.2019 18:48:57

                                Siven Polní >> 10-15cm... ale na lehkých hlavách... ... na ten XLNT 20-60g sem vyndal dva sumce 30kg+ ... ten prut mi prostě splňoval parametry citu pro lehkou nástrahu a zároveň síla pro zdolávání velkých ryb... ale už sem ho posunul k bráchovi a chci novou verzi :D

                                  NSiven Polní - Profil | Út 29.1.2019 18:42:14

                                  Nils Master - 29.1.2019 18:26:01 >> Co jsou "větší gumy"?

                                    NSiven Polní - Profil | Út 29.1.2019 18:41:19

                                    Nils Master - 29.1.2019 18:26:01 >>Jak říkáš! No já mám trošku obavy z krátkých (a dělených :( )rukojetí u dlouhých modelů, ale to jsem snad jen ovlivněn omezeným počtem fotografií.
                                    Potřebuju nějakou reálnou stogramovku 250cm+, baitcast, dlouhá rukojeť+smysluplná přední rukojeť.

                                      NNils Master - Profil | Út 29.1.2019 18:26:01

                                      Siven Polní >> jn, taky budu jeden potřebovat na větší gumy... snad jsou minimálně stejně dobrý jako XLNT2

                                        NSiven Polní - Profil | Út 29.1.2019 18:20:50

                                        Fiďák >> Čau Tome, měl jsi v ruce XLNT3? Nikde nemůžu najít údaje o délkách rukojetí (ani tu "chart" k porovnání, co SG mívá...). Neměl bys nějaké info prosím?