Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Siven Polní - Profil | St 22.8.2018 21:58:47

Gekoman >> Znáš mě a jistě chápeš podtext.... ;)

    kubas. - Profil | St 22.8.2018 21:58:27

    Gekoman >> Solidní trumpeta :-)!

      Siven Polní - Profil | St 22.8.2018 21:57:24

      Gekoman >> Hodnej -a sikovnej!!!! NM?

        Gekoman - Profil | St 22.8.2018 21:41:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Siven Polní >> Souhlasím ! Wobler SAVAGE GEAR 3D Prey funguje taktéž velice dobře ...

          Siven Polní - Profil | St 22.8.2018 20:54:06

          .

            Siven Polní - Profil | St 22.8.2018 20:53:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak jsem zkusil něco lehkého (zde Fat T-tail). Bomba. Doporučuji všem tyto lehké, drobné nástrahy. Opakuji - lehké, drobné.... Není potřeba kupovat monstra, lehké, drobné nástrahy jsou účinné, nebolí z nich záda, kdeco to spolkne - lehké, drobné nástrahy + odpovídající vybavení. Nenechte se zlákat na monstra, lehké a drobné nástrahy můžete ekonomicky trhat do alelujá.... Doporučuji VŠEM. LEHKÉ A DROBNÉ FTW!

              kkki - Profil | Pá 27.7.2018 8:45:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              To tu nějak stojí, tak sem hodím své oblíbence a úlovky na ně.

                Ales!!! - Profil | St 18.7.2018 19:29:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnes přišel nový.... spokojenost ! Doufám že už bude bez vady... 😉

                  Gekoman - Profil | Ne 15.7.2018 11:48:24

                  Ales!!! >> Tak jak jsi dopadl s reklamací ?

                    deni 79 - Profil | Ne 1.7.2018 14:48:48

                    Gekoman >> to je slovo chlapa. Adresu už mám z minula,tak to v pondělí posílám celé. Děkuji

                      Gekoman - Profil | Ne 1.7.2018 11:42:27

                      deni 79 >> A nebo mi to pošli celý ať mám co trhat a je klid .-)

                        Gekoman - Profil | Ne 1.7.2018 11:24:41

                        deni 79 >> Vzal bych takhle polovinu .

                          deni 79 - Profil | So 30.6.2018 5:44:36

                          Gekoman >> bože já jsem už v pytli,jak jsem unavený. Ještě že tu jsi.
                          Takže prodávám toto všechno.
                          Cenu upravují na na 2000

                            Gekoman - Profil | Pá 29.6.2018 23:34:39

                            deni 79 >> Tam máš 2x stejnou fotku nedopatřením , nebo tam měla být jiná ?

                              deni 79 - Profil | Pá 29.6.2018 20:08:56

                              Kdyby měl někdo zájem o tuto sadu za 2500,-...

                                Ales!!! - Profil | Po 25.6.2018 8:46:23

                                skwor >> díky Lukáši. uvidím jak dopadne reklamace už jsem to tam poslal. chtěl jsem SG protože tu značku chytám a mám jí rád... a většinu výbavy od oblečení přes tašky bižuterii a nástrahy mám od SG, tak jsem to nechtěl měnit.

                                uvidím :)

                                  skwor - Profil | Po 25.6.2018 8:30:32

                                  Ales!!! >> Kup místo něj tohle. Kamarád s tím prutem předváděl docela riskantní věci a drží https://www.ftfishing.cz/pruty/favorite-balance-new​/

                                    Siven Polní - Profil | Ne 24.6.2018 20:43:31

                                    Ales!!! >> To naštve, ale tak stane se.... Snad reklamace dopadne dobře a už se to nebude opakovat...

                                      Ales!!! - Profil | Ne 24.6.2018 20:31:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      :(

                                        scjsci - Profil | Po 18.6.2018 21:23:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Výprava k zarostlému plivátku v lese, cesta děs, komárů mraky, ryba jediná a nikterak velká, ale stálo to za to:)