Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

bart.bm - Profil | Ne 17.6.2018 20:27:53

Ales!!! >> tak to omluva...me to u kazdeho noveho prutu delal lak okolo ocek

    Gekoman - Profil | Ne 17.6.2018 19:08:11

    Ales!!! >> Nemůžeš to vyfotit ?

      Siven Polní - Profil | Ne 17.6.2018 18:50:50

      Ales!!! >> Ajajaj.... Tak sorry za optimistickou prognózu.... :(

        Ales!!! - Profil | Ne 17.6.2018 18:46:03

        Tak to nebyl lak... 🤔 dnes jsem prut black savage 2-7g zlomil hned na kraji horního dílu ... snad mi parys.cz uzná reklamaci 😕

          skwor - Profil | So 16.6.2018 10:42:50

          Siven Polní >> Výborná. Největší jsem s ním zkoušel 9cm kopyto s 4g hlavou a to se ještě dalo. Pěkně hází, ryby nepadaly.... jestli má nějaké mouchy, tak je asi najdu až časem :)

            Siven Polní - Profil | So 16.6.2018 9:36:45

            skwor >> Supr! Citlivost?

              skwor - Profil | So 16.6.2018 8:25:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Po prvním lovu se jeví slušně.

                skwor - Profil | Pá 15.6.2018 12:35:08

                Gekoman >> Jo, souhlas. Nástrahy mají udělané celkem precizně, ale tady by trochu pečlivosti neškodilo.

                  bart.bm - Profil | St 13.6.2018 5:31:59

                  Ales!!! >> jak pise Siven...praskl ti lak...u novych kapraku kdyz poprve nahazujes je to kolikrat jak zvonkohra :)) nebal bych se toho....

                    Siven Polní - Profil | Út 12.6.2018 21:43:21

                    Ales!!! >> Fórek, snad to tak opravdu je a prut ti bude dobře sloužit :)

                      Ales!!! - Profil | Út 12.6.2018 21:23:59

                      Siven Polní >> tobě samosebou taky Filipe :)

                        Siven Polní - Profil | Út 12.6.2018 21:17:31

                        Ales!!! >> A mně ne? ;)

                          Ales!!! - Profil | Út 12.6.2018 21:13:10

                          deni 79 >> děkuji jsem klidnější !!! :)

                            Siven Polní - Profil | Út 12.6.2018 20:43:14

                            deni 79 >> 30...

                              deni 79 - Profil | Út 12.6.2018 20:40:36

                              Siven Polní >> ve dvacítce se mi ji nepovedlo sehnat. Všude samé albíni

                                Siven Polní - Profil | Út 12.6.2018 20:37:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak přátelé....

                                  Siven Polní - Profil | Út 12.6.2018 20:32:49

                                  deni 79 >> ;)

                                    Siven Polní - Profil | Út 12.6.2018 20:32:26

                                    Gekoman >> Přesně, je to škoda.

                                      deni 79 - Profil | Út 12.6.2018 20:31:38

                                      Siven Polní >> o 4 desetiny později....