Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Ndoktor multiplikator - Profil | Út 4.9.2018 11:38:39

Gekoman >> totoooook ma zaujima.dobre ty

    NGekoman - Profil | Út 4.9.2018 10:31:18

    .

      Nminatrix - Profil | Po 3.9.2018 22:53:40

      Nils Master - 3.9.2018 21:31:53 >> 93g nástraha a jí podobné ? Chystal bych si penízky na multikombo :-)

        Nscjsci - Profil | Po 3.9.2018 22:27:35

        Nils Master - 3.9.2018 21:31:53 >> u nás asi njlepší alternativa, slušnê štikáče na spin má I svartzonker, možná bft, u nás ještě westin, ale to se musíš zeptat minatrixe

          NDam33 - Profil | Po 3.9.2018 22:00:23

          Nils Master - 3.9.2018 21:31:53 >> je to asi nejlepší z možnosti poměr cena výkon...myslím, že je naprosto v pohodě

            NNils Master - Profil | Po 3.9.2018 21:31:53

            Na čem tahate ty velký 4D nástrahy? Tzv ty pstruhy a okouny 20cm....

            Zaujal mě prut SAVAGE GEAR MULTI-PURPOSE PREDATOR 2 SPIN 2,59M 150gr....

            Nebo co mi doporučite....na multik se zatim nechystám.... Čili jen prut na smekaci naviják...

              NSiven Polní - Profil | Čt 23.8.2018 14:41:06

              scjsci >> Ještě nebyl u vody, chodím s XLNT a DAM impulse...

                NSiven Polní - Profil | Čt 23.8.2018 14:39:12

                scjsci >> Musím mlžit, ne....?

                  Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 23.8.2018 14:08:48

                  scjsci >> normalne, akurat budes mat posilovnu zadara :)

                    Nscjsci - Profil | Čt 23.8.2018 13:55:10

                    Siven Polní >> a já se zrovna chtěl ptát jak maká ta mpp2 250g

                      NSiven Polní - Profil | St 22.8.2018 23:22:11

                      Gekoman >> :)))))) Má pravdu Mrs. Yoda...!!!!

                        NGekoman - Profil | St 22.8.2018 23:12:36

                        Siven Polní >> .

                          NSiven Polní - Profil | St 22.8.2018 22:55:50

                          Gekoman >> .

                            NGekoman - Profil | St 22.8.2018 22:43:41

                            Siven Polní >> .

                              NSiven Polní - Profil | St 22.8.2018 22:09:55

                              Gekoman >> Tak o to lepší výsledek!

                                NGekoman - Profil | St 22.8.2018 22:06:36

                                Siven Polní >> Já moc nechytal, skoro vůbec. Tohle je tak jediný co stojí za zmínku. Tohle byla rodinná dovolená. Na ryby pojedu asi až v říjnu ...

                                  NSiven Polní - Profil | St 22.8.2018 22:03:46

                                  Gekoman >> Tož jsi uspěl! Gratuluji, co tam máš ještě? ;)))

                                    NGekoman - Profil | St 22.8.2018 22:01:56

                                    Siven Polní >> Jj, NM. Znám , znám ... ;)

                                      Nkubas. - Profil | St 22.8.2018 22:01:10

                                      Siven Polní >> Wole :-))).

                                        NSiven Polní - Profil | St 22.8.2018 22:00:16

                                        kubas. >> Vypadá to, že Ebro a SG mají shodné krejčí!