Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Ndeni 79 - Profil | Út 12.6.2018 20:30:21

Ales!!! >> uslysis to ještě asi několikrát. U nového prutu je to normální jev,ktery dělá lak u oček.

    NSiven Polní - Profil | Út 12.6.2018 20:30:17

    Ales!!! >> Praskl lak u ramínka jednopatkového očka - v místě dotyku s blankem (bych hádal)...?

      NGekoman - Profil | Út 12.6.2018 20:04:25

      Siven Polní >> Je pravda , že by se měl někdo na ty oči zaměřit a něco s tím udělat ... Je to škoda když taková "prkotina" kazí jméno značce ...

        NAles!!! - Profil | Út 12.6.2018 20:01:00

        skwor >> když jsem šel vláčet s tím black savage 2-7g při záseku štičky cca 55cm v něm divně prasklo... říkám to snad ne... ale pak bylo vše v pohodě a při vyprošťování jigu z vázky jsem nic podobného taky neslyšel a při tahání dalších ryb a záseků taky nic, tak snad to tak i zůstane.

        :)

          NSiven Polní - Profil | Út 12.6.2018 19:28:37

          skwor >> Pokud to nemá vliv na funkci a vyloženě zo netahá oči....

            Nskwor - Profil | Út 12.6.2018 19:27:24

            Siven Polní >> Tohle je vyhnuté málo, cca 2mm do strany. Ale prostě znát to je :) Je to můj první SG prut, u Dragonů a Shiman jsem tenhle problém neměl. Ale jak říkám, nechám to tak.

              NSiven Polní - Profil | Út 12.6.2018 18:20:43

              skwor >> Reklamoval jsem křivé koncové očko. Je NUTNÉ v současnosti řádně zkontrolovat KAŽDÝ prut - byť by byl od mé sebeoblíbenější značky. Zrovna u SG jsem to bohužel neviděl jen jednou.... Což ovšem neznamená, že si SG prut již nekoupím - pouze je na místě zostřená pozornost....

                Nskwor - Profil | Út 12.6.2018 16:17:17

                Ales!!! >> Už teď ale můžu říct, že ten můj má trochu křivě vyvázané spodní očko. V krámě jsem si toho nevšiml, ale když se osadí navijákem, je to znát. Reklamovat ho kvůli tomu ale nebudu.

                  Nskwor - Profil | Po 11.6.2018 19:23:04

                  Ales!!! >> Kladensko a stojáková přívlač moc dohromady nejdou :)

                    NAles!!! - Profil | Po 11.6.2018 18:52:18

                    skwor >> předpokládám správně, že ne naše Kladenské stojáky? :)

                      Nskwor - Profil | Po 11.6.2018 8:17:05

                      Ales!!! >> Určitě. Chtěl jsem něco na stojáky, ne vyloženě pstruhák na brodění, takže jsem šel rovnou do toho 2,2m.

                        NAles!!! - Profil | Po 11.6.2018 3:14:57

                        skwor - pak napiš jak funguje.. ( ten prut ) - přemýšlel jsem o něm a nakonec jsem koupil black savage 2-7g :) díky a měj se

                          NGekoman - Profil | Út 29.5.2018 18:11:26

                          skwor >> 3 - 14 ?

                            Nskwor - Profil | Út 29.5.2018 16:32:08

                            Siven Polní >> Jo :)

                              NSiven Polní - Profil | Út 29.5.2018 16:26:56

                              skwor >> MPP2?

                                NSiven Polní - Profil | Út 29.5.2018 16:26:15

                                Gekoman >> Taky jsem si říkal :))))

                                  Nskwor - Profil | Út 29.5.2018 16:19:18

                                  Gekoman >> To je prut, nechtělo se mi ho vybalovat :)

                                    NGekoman - Profil | Út 29.5.2018 16:02:20

                                    skwor >> Copak to máš za mošničku ?

                                      Nskwor - Profil | Út 29.5.2018 11:46:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Novinky. Ještě jeden systémek na mám od SG všechno, co jsem chtěl.