Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Ndeni 79 - Profil | Po 28.5.2018 6:19:41

Siven Polní >> jojo minimálně rok

    NSiven Polní - Profil | Ne 27.5.2018 22:21:40

    Gekoman >> Jj.... je tam už min. od loňska......

      NGekoman - Profil | Ne 27.5.2018 21:39:37

      kkki >> Škoda že je na pravou ruku ...

        NGekoman - Profil | Ne 22.4.2018 21:11:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Páreček kačerů ...

          NSiven Polní - Profil | Ne 22.4.2018 14:03:10

          Gekoman >> Pěkný!

            NGekoman - Profil | Ne 22.4.2018 13:49:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Nějaké ty poppíky ...

              Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 19.4.2018 19:02:38

              Siven Polní >> v kuloaroch :)

                NSiven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 18:08:47

                doktor multiplikator >> Rikal kdo?

                  Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 19.4.2018 18:01:48

                  Siven Polní >> ae l co tu kecam, k d tomu n rozumiem

                    NSiven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 17:49:24

                    doktor multiplikator >> No měl jsem S v ruce v Ravenu kdysi a vypadalo to asi tak, jak pises ;)))) Rubbish.

                      Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 19.4.2018 17:31:28

                      Siven Polní >> ne ma to vyrobne tolerancie ako vychodokamčatsky 2 taktny traktor, ojebane ostre hrany cievky a pod. 100vka olova kus ryby a 40tka snura mozno i nic

                        NSiven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 16:48:15

                        scjsci >> To jo, no.

                          NSiven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 16:47:34

                          doktor multiplikator >> Jakože to vůbec nejde, nebo se brzy rozpadnou?

                            Nscjsci - Profil | Čt 19.4.2018 16:13:54

                            Siven Polní >> to zas bude spousta práce s tím nenechat se oje*at a nekoupit šunt

                              Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 19.4.2018 16:13:35

                              Siven Polní >> S-ka iesu na vlacku

                                NSiven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 15:47:41

                                scjsci >> Nemám, taky jsem o ní uvažoval, ale vzal Komodo (za cenu CZ Citrixe i s DPH a clem). Lexa není synchro,ale má aspoň dual anti-reverse.

                                  Nscjsci - Profil | Čt 19.4.2018 15:32:12

                                  Siven Polní >> a když už tě tu otravuju, co taková daiwa lexa? :)

                                    NSiven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 15:27:27

                                    scjsci >> C3 jsou pořád dobré a ze SWE, ale VELMI podobné jsou např. 5501 S - z Číny. Pošlu ti odkaz na identifikaci.Revo S, nebo Revo Toro S? Toro S je osekaný Toro Beast.

                                      Nscjsci - Profil | Čt 19.4.2018 15:22:07

                                      Siven Polní >> ou, dík za informaci ! Co třeba revo s? Nebo ten beast? Hezká by byla i c3ka ale musela by bejt vyrobená tak do roku 2005 plus mínus, pak se na nich prej začlo šetřit