Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Siven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 15:20:16

scjsci >> Toro S, Toro Beast.... Max vypadá stejně, avšak....!

    Siven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 15:16:20

    scjsci >> Max Toro je plast! Je to Calera na steroidech, pseudomusky reel. Ačkoli mám raději synchro, tak příští stanice bude asi Tranx. Jinak Citrixe bych bral klidně ještě jednoho - ale za US cenu leda.

      scjsci - Profil | Čt 19.4.2018 15:12:03

      Siven Polní >> citrixe 364ku a na lehkej cast caleru, uvažoval jsem ( na tu 250tku) o dalším citrixu, max toru nebo něčem kolem těch čtyř tisíc...a nebo holt počkám, pošetřím a vezmu trnx nebo beast

        Siven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 13:44:53

        scjsci >> Co máš za navi?

          Siven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 13:44:31

          scjsci >> 250 mám na letošní premiéru. Za ty prachy....

            scjsci - Profil | Čt 19.4.2018 13:06:14

            Siven Polní >> klasickej 100g big lure jerk, starý mpp je to 210cm, ale už delší dobu mlsně koukám na mpp2ku ve 220 nebo 250, ale to by chtělo i nový točidlo

              Siven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 11:37:44

              scjsci >> Co na ně používáš ty? Já se kraťasů zbavil... Teda - dva mi zůstali, ale ne SG a mám je do belly (pokud se k tomu dostanu..), ze břehu jsem dával loni 258 a 274 - a šly mi i povrchový dog-walky.

                Siven Polní - Profil | Čt 19.4.2018 11:31:15

                scjsci >> Si myslím - když vidím, co s tím dělá Dalien.... Jinak 258cm, takže pohoda ;)

                  scjsci - Profil | Čt 19.4.2018 10:45:42

                  Siven Polní >> s trochou vůle ho rozchodíš i na třímetru :)

                    Siven Polní - Profil | St 18.4.2018 19:52:09

                    scjsci >> Chci je zkusit na dlouhým prutu... (zní to absurdně, ale až tak není).

                      scjsci - Profil | St 18.4.2018 19:31:32

                      Siven Polní >> upřímně chápu, je takovej na pomalejší ryby...a taky strašná ťukačka...ale miluju je

                        Siven Polní - Profil | St 18.4.2018 18:09:27

                        scjsci >> Ne, jen jsem jim moc nedal a je to výzva.

                          scjsci - Profil | St 18.4.2018 17:56:55

                          Siven Polní >> že bych já vůl něco provařil? :)

                            Siven Polní - Profil | St 18.4.2018 17:51:50

                            scjsci >> Asi jsi mě motivoval k jejich vyhrabání ze skříně!

                              scjsci - Profil | St 18.4.2018 17:43:44

                              Siven Polní >> ne, jsou oba 13 cm

                                Siven Polní - Profil | St 18.4.2018 17:40:03

                                scjsci >> Je mensi? Nebo to klame fotka?

                                  scjsci - Profil | St 18.4.2018 17:32:04

                                  Siven Polní >> spíš toho uplaval víc a taky se trochu snáž vodí....nebo mi to tak aspoň přijde

                                    Siven Polní - Profil | St 18.4.2018 17:26:38

                                    scjsci >> No jo, připomíná to plíseň - takže víc láká dravce asi :)

                                      scjsci - Profil | St 18.4.2018 17:19:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Siven Polní >> fakt se loupe víc...a to chytil o max pět ryb víc:)

                                        Siven Polní - Profil | St 18.4.2018 17:11:29

                                        scjsci >> Ajo ;) Dík, moc pěkný!