Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Nscjsci - Profil | St 18.4.2018 17:06:15

Siven Polní >> je to přelakovaný a trochu lp než u těch novějších mám i toho starýho duháka ještě na ownerech s dvojitejma kroužkama a neloupe se to jako u novějšího heringa...a nedávno jsem koukal jak si ho někdo překreslil na kosatku :)

    NSiven Polní - Profil | St 18.4.2018 17:03:13

    scjsci >> Pěkný. Má ten Freestyler nalakovanou i hlavu? Vypadá tak. Těm co mám se loupe "slobal" ze skřelí a lak je na můj vkus dstost chabý. Ale zase je to výzva pro "custom" úpravy (viděl jsem pěkný fotky).

      Nscjsci - Profil | St 18.4.2018 16:59:13

      Siven Polní >> tak tak, baby cod a olive pearl..oba už se nějaký ten pátek nevyrábí, ten freestyler je dokonce jedna z prvních sérii :)

        Ndeni 79 - Profil | St 18.4.2018 16:48:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Taky dneska něco málo prislo

          NSiven Polní - Profil | St 18.4.2018 16:32:36

          scjsci >> Deviator a Freestyler?

            Nscjsci - Profil | St 18.4.2018 15:30:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Už jsou doma

              NHrabě75 - Profil | Ne 15.4.2018 22:09:44

              Siven Polní >> NEJ :-). Uz maj jenom toho hluboko potapivyho barva blue.

                NHrabě75 - Profil | Ne 15.4.2018 22:08:54

                Celkove mam s SG dobrou zkusenost. Hodne jsem si oblíbil Regenerator. Uzasny material. Pouzivam ho i na kapry a sumce. Je bez pameti a i na tom 1,05mm jdou vazat uzly. A kdyz se nakrouti staci natahnout a je zase rovny.

                  NSiven Polní - Profil | Ne 15.4.2018 22:04:44

                  Hrabě75 >> Jo, vím i odkud ;) Málem jsem je bral taky... :)

                    NHrabě75 - Profil | Ne 15.4.2018 21:59:24

                    Siven Polní >> Urcite nemaj. Jsou tam zality velky ocka. Byl to vyprodej 125kc/kus. Tak nekup to :-).

                      NHrabě75 - Profil | Ne 15.4.2018 21:57:12

                      deni 79 >>Neco malo, ale dost jsem pouzival jerky na stiku. Tam velka spokojenost!

                        NSiven Polní - Profil | Ne 15.4.2018 21:51:05

                        scjsci >> OK, dík. A chrastí... Jako design se mi líbí ale.

                          Nscjsci - Profil | Ne 15.4.2018 21:46:45

                          Siven Polní >> pokud si dobře pamatuju, tak jsem viděl rentgen kde neměly

                            NSiven Polní - Profil | Ne 15.4.2018 21:25:34

                            Hrabě75 >> Mají kostru?

                              Ndeni 79 - Profil | Ne 15.4.2018 20:52:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Hrabě75 >> a máš už nějakou zkušenost s woby SG. Mě nějak nenadchly.. raději vsazim na hladinovky

                                NHrabě75 - Profil | Ne 15.4.2018 20:43:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Taky jsem si udelal radost. 16-tky na sumiky :-)

                                  Ndeni 79 - Profil | Ne 15.4.2018 20:41:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Já si zatím jen tak nakupují a když mám chvíli čas tak cumim do krabiček a jak říkám,"vnitřně masturbují"....

                                    Ndeni 79 - Profil | Ne 15.4.2018 20:29:45

                                    scjsci >> RARE kousky? No jsem napnutý...

                                      Nscjsci - Profil | Ne 15.4.2018 19:46:50

                                      deni 79 >> v týdnu by měly, pokud to klapne ,dorazit dva rare kousky od sg...až dorazí, pochlubím se :)

                                        Ndeni 79 - Profil | So 14.4.2018 20:41:16

                                        To nikdo nic nenakupuje,nebo už jste vybavení?