Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

NSiven Polní - Profil | Po 26.3.2018 15:31:41

deni 79 >> Delší rukojeť do podpaží a houby zle...

    Ndeni 79 - Profil | Ne 25.3.2018 20:25:15

    Siven Polní >> na prutu sice byl abych zjistil jak se mi drzi s prutem ale zjisti jsem ze potrebuji jiny prut.... Jinak je jeste nechytany.

      NSiven Polní - Profil | Ne 25.3.2018 20:19:29

      deni 79 >> Aha, a měl jsi ho na prutu? Třeba to bude OK.

        Ndeni 79 - Profil | Ne 25.3.2018 20:11:23

        Siven Polní >> ja mam vellke dlane takze me se drzi vcelku dobre. Vic mi vadi ta velka klicka a vyssi vaha...

          NSiven Polní - Profil | Ne 25.3.2018 20:07:12

          deni 79 >> Ano.

            Ndeni 79 - Profil | Ne 25.3.2018 20:05:40

            Siven Polní >> myslis to komodo?

              NSiven Polní - Profil | Ne 25.3.2018 19:49:02

              deni 79 >> Zajímalo by mě, jak se drží.

                NSiven Polní - Profil | Ne 25.3.2018 19:44:24

                deni 79 >> To neva, podávej zprávy z vycházek.

                  NSiven Polní - Profil | Ne 25.3.2018 19:43:22

                  Gekoman >> A jo!

                    Ndeni 79 - Profil | Ne 25.3.2018 18:39:29

                    Gekoman >> servis tu neni z jedineho duvodu-okuma je bezporuchova.....

                      NGekoman - Profil | Ne 25.3.2018 18:34:10

                      deni 79 >> Žádná škoda ! I u nás jsou velké ryby ;) Jen tak dál a za chvíli si snad už konečně i u nás někdo otevře okuma servis ....

                        Ndeni 79 - Profil | Ne 25.3.2018 18:29:06

                        Gekoman >> presne tak. Nejak jsem se seknul pri objednavce....

                          NGekoman - Profil | Ne 25.3.2018 18:16:38

                          Siven Polní >> On má určitě 463 ...

                            Ndeni 79 - Profil | Ne 25.3.2018 18:05:29

                            Siven Polní >> ja se uplne lekl tou jeho velikosti oproti memu citrixi a tak jsem se rozhodl udelat jeste jednu "bezbolestnou" sestavu na velke nastrahy ktere mam od SG. Hledam neco v delce kolem 250cm a gramagove kolem 80gr. Hazet nebo trolovat budu nastrahy jako je 3d river roach-70gr, 3d burbot-75gr,4d perch-63gr atd...
                            Skus mi poradit,jestli mas tip

                              NSiven Polní - Profil | Ne 25.3.2018 17:18:55

                              deni 79 >> Však v poho, taky jsem ho koupil ;)

                                Nbart.bm - Profil | Ne 25.3.2018 16:19:59

                                deni 79 >> pokud si to dobre pamatuji tak... lb x 0,454 :16 a vysledek je idealni zatez v g.... zakze kdyz venes horni hranici tak prut by mel byt asi na 70g max....

                                  Ndeni 79 - Profil | Ne 25.3.2018 15:44:57

                                  Siven Polní >> tak to jsem nevedel. Nicmene komodo uz mam doma. Ted jen sehnat klacek na ty velke nastrahy

                                    NSiven Polní - Profil | Ne 25.3.2018 14:56:46

                                    deni 79 >> Existuje Coldwater Low Profile - Je to levnější a pomalejší verze Komoda s linecounterem.

                                      Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 25.3.2018 14:35:14

                                      deni 79 >> libraz na prute

                                        Ndeni 79 - Profil | Ne 25.3.2018 13:45:26

                                        doktor multiplikator >> myslis tim tu brzdnou silu nebo tu libraz prutu?