Savage Gear od firmy Prologic | MRK.cz

Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 25.3.2018 13:40:14

deni 79 >> je to odporucany rozsah pevnosti snury

    Ndeni 79 - Profil | Ne 25.3.2018 13:27:49

    Dam33 >> urcenych pro troling maji vice, colwater je zrovna strasna sracka. A nemluve o brzdne sile kterou ma komodo-14kg oproti coldwateru ktery ma pouhych 6-7 dle velikosti. Nicmene komodo bude vyuzit i pro jeho urceni,tedy nahazovani..

      Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 25.3.2018 13:06:36

      Dam33 >> odkial si zobral tych 23g?

        NDam33 - Profil | Ne 25.3.2018 13:04:10

        deni 79 >> 1lbs je cca 23g, asi by to mělo jit s Komodo, i když Okuma ma víc navijaku urcenych hlavně na troling, např Coldwater

          Ndeni 79 - Profil | Ne 25.3.2018 11:30:52

          Zdarec draci
          Nema nekdo poneti co znamena oznaceni SG prutu 12-25 lbs?? Jaka je gramaz?Chci neco na troling a zalibil se mi trolling2 in-line rod v kombinaci s velkym baitcastovym multikem okuma komodo. Poradte

            NJarda Bořek Stavitel - Profil | Po 12.3.2018 20:23:49

            Ahoj.
            Kdyby nekdo nutne musel mít SAVAGE GEAR Finezze LF 2,50 (5-21g), tak bych ho poslal do sveta. 3x jsem ho vzal k vode a je ve stavu noveho (jen bez igelitu). Zadne poskozeni ani opotrebeni, zadna spina. Mam ho zkratka navic.

              NSiven Polní - Profil | Po 12.3.2018 20:06:45

              Takže: MPP2 277cm/250g - zdá se (dle protřepání a ohnutí), že XLNT2 274cm/150g je mnohem ostřejší, a kupodivu i silnější... Divné, počítal jsem s rozdíly, ale...! Realitu zjistím ale až u vody.... Škoda absence nekomerčních recenzí na netu - ani zanícení, k SG modlící se ukvičení Francouzi na FB mi toho moc neprozradili... Metoda pokus-omyl mě přichází nějak draho :)

                NIza - Profil | St 21.2.2018 16:25:04

                Siven Polní >> Ok

                  NSiven Polní - Profil | St 21.2.2018 16:11:35

                  Iza >> Bude stačit!

                    NSiven Polní - Profil | St 21.2.2018 16:11:02

                    skwor >>Jedno očko mimo lajnu a vybočené špičkové očko do strany (asi málo nasazené nebo teplem zdeformovaná špička...).

                      NIza - Profil | St 21.2.2018 14:37:23

                      Siven Polní >> už se těším, chtěl si abych přivezl Lexu a ještě něco?

                        Nskwor - Profil | St 21.2.2018 14:01:23

                        Siven Polní >> Dokonce dva v průběhu dne :) Líbilo se mi to hodně. Co se s tím Tvým stalo?

                          NSiven Polní - Profil | St 21.2.2018 13:19:27

                          Iza >> Chystej se na pařbu v Brně :)

                            NSiven Polní - Profil | St 21.2.2018 13:18:56

                            skwor >> :) Co to lehký MPP? Měl jsi v ruce? U toho do 250g čekám na reklamaci...

                              Nskwor - Profil | St 21.2.2018 12:35:30

                              Siven Polní >> ULko :)

                                NIza - Profil | St 21.2.2018 12:35:01

                                Siven Polní >> jůůůůů :-D

                                  NSiven Polní - Profil | St 21.2.2018 11:18:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Let's play....

                                    Nskwor - Profil | St 21.2.2018 8:22:31

                                    Gekoman >> Nějakou 2000ku, co už mám doma. Podle toho, co tam bude sedět nejlíp. Ale nový naviják na něj kupovat neplánuju.

                                      NGekoman - Profil | Út 20.2.2018 22:02:41

                                      skwor >> A co tam dáš za kolovrátek?